Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Юли 2017 година

БНТ 1

06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки /п/
08:00
По света и у нас Информационна емисия
09:00
Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00
Европейско първенство по кану-каяк пряко предаване от Пловдив
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бразди Предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика /п/
14:00
Животът е безкраен танц документален филм /Белгия, България, 2015г./
15:30
Приключенията на Бейли: Изгубеното кученце детски игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Стив Франк, в ролите: Рик Чу, Лиз Франк, Труман Крофт и др.
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ Предаване за религия и култура
18:00
Животът е вкусен /п/
19:00
Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: “Приказка за трите патета” /1983г./, режисьор Николай Тодоров “Архипелаг” /1985г./, режисьор Румен Петков “Куче марка” /1985г./, режисьор Иван Веселинов “От все сърце” /1986г./, режисьор Владимир Шомов “Веселякът” /1987г./, режисьор Анри Кулев “Из живота на листните въшки” /1994г./, режисьор Владимир Шишков
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Спортни новини
20:45
Животът на другите игрален филм /Германия, 2006г./, режисьор Флориан Хенкел фон Донерсмарк, в ролите: Мартина Гедек, Улрих Мюе, Себастиан Кох и др.
23:05
По света и у нас Информационна емисия
23:20
Голямото рок междучасие /4 брой/п/
00:50
Джентълменът от Епсъм игрален филм /п/
02:15
Градчето “Сидер Коув” 2 тв филм /24 епизод/п/
03:10
Дойче Веле: Шифт /п/
03:25
Библиотеката /п/
04:25
Плюс това /п/
05:25
Бразди /п/
05:55
Иде нашенската музика /п/
06:55
Телепазарен прозорец
07:10
Зелената линейка /п/
11:00
Отблизо с Мира Добрева /п/
14:15
Самодейци - от мечтите до реалността документален филм /България, 2005г./, режисьор Светослав Драганов
15:35
Пророкът анимационен филм /копродукция, 2014г./, режисьор: Роджър Алърс
17:30
Спортна треска
18:30
Спорт ТОТО
19:05
Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: “Как маймуните произлезли от човека” /1987г./, режисьор Анри Кулев “Баща” /2012г./, режисьор Иван Богданов “Вятър работа” /2017г./, режисьор Анри Кулев
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:15
Нощни птици /п/
00:15
Фамилията Вагнер игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Кристиане Балтазар, в ролите: Ирис Бербен, Юстус фон Дохнани, Ларс Айдингер и др.(16)
02:10
Виж БиБиСи: Даяна - седем дни, които разтърсиха света документален филм /1 част/п/
02:55
Отблизо с Мира Добрева /п/
04:00
Днес и утре /п/
04:30
Зелената линейка /п/
05:20
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/

БНТ 2

06:55
Потребителската кошница /п/
07:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/п/
07:30
Земята е само една Горите в океана /п/
07:50
Гражданчета на село тв новела на Евровизия /п/
08:05
Пътешествия документална поредица /п/
08:35
Гласувайте за Беки детски тв филм /3 епизод/
09:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
11:00
Туристически маршрути /п/
11:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
12:00
Потребителската кошница /п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Шифт /п/
13:00
Добър ден с БНТ 2 /п/
14:00
Последният велосипедист игрален филм /1 част/п/
15:25
Портрет на Чайковски: Дете от стъкло концерт на Софийската филхармония с диригент Максим Ешкенази, с участието на актьорите Ана Пападопулу и Владимир Карамазов
16:40
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 15 епизод
17:05
Съвременници: “Съвременни чудеса” документален филм за игумения Валентина Друмева
17:35
Докога, Маргарито концерт на Маргарита Хранова
18:55
Светът на Япония Дегустатори на суши /12 епизод/
19:00
Часът на зрителите /п/
19:30
България новини
20:00
Детективи от “Серангун Роуд” сериен тв филм /7 епизод/ (12)
20:55
БГ рок симфони концерт на Симфоничния оркестър на БНР, Орлин Горанов, групите “Щурците”, “Сигнал”, Фактор”, “Контрол” и др.
22:25
Последният велосипедист игрален филм /Чехия, 2014 г./, режисьор Иржи Свобода, в ролите: Аги Губик, Марта Ванчурова, Сабина Ройкова, Петър Щепан и др. /2 част/ (12)
23:45
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:45
България новини /п/
01:15
Детективи от “Серангун Роуд” сериен тв филм /7 епизод/п/
02:10
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
02:40
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/п/
03:10
Ръце през океана концерт на Оркестъра на ВВС на САЩ в Европа с диригент Скот Гидри
03:45
Потребителската кошница /п/
04:15
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
04:45
Америка днес /п/
05:45
Часът на зрителите /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Формула Е: Е-при на Берлин - VІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
08:30
Мотоспорт екстра
09:00
Аз съм…
09:15
Светът на конете предаване за конен спорт
09:30
Извън играта
10:00
Европейско първенство по кану-каяк /финали, 1000 м, 500 м/ пряко предаване от Пловдив
12:00
Световна лига по волейбол: Бразилия - Франция, финал
14:20
Световно първенство по лека атлетика за юноши и девойки репортаж
14:50
Европейско първенство по кану-каяк /серии, 200 м/ пряко предаване от Пловдив
15:20
Световен рали шампионат: Рали Полша - обзорна програма
16:15
Супер сериите + предаване за фитнес
16:30
Световно първенство по лека атлетика за юноши и девойки пряко предаване от Найроби /Кения/
17:10
Европейско първенство по кану-каяк /полуфинали, 200 м/ пряко предаване от Пловдив
17:35
Световно първенство по лека атлетика за юноши и девойки пряко предаване от Найроби /Кения/
19:55
Европейско първенство по кану-каяк /финали, 1000 м, 500 м/
21:55
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Извън играта
22:30
Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /23 епизод/
23:00
Формула Е: Е-при на Ню Йорк - ІХ кръг от световния шампионат за електроболиди пряко предаване
00:15
Световен рали шампионат: Рали Полша - финален етап
01:30
24-те часа на Льо Ман - кръг от световния автомобилен шампионат по издръжливост
03:20
Световно първенство по плажен футбол репортаж
03:45
Светът на конете предаване за конен спорт
04:00
Световно първенство по лека атлетика за юноши и девойки

БНТ World

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
08:00
По света и у нас
09:00
Животът е вкусен /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
11:00
Аджария - там, където планината среща морето документален филм /БНТ 2 Варна/
11:30
В кадър Писма от Одрин /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите /п/
13:00
Цар и водопроводчик сатирична буфо опера /1974 г./, режисьор Николай Петков, композитор Димитър Вълчев, в ролите: Васил Попов, Татяна Лолова, Константин Коцев, Климент Денчев и др.
14:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
14:30
Пътят към твоето сърце концерт на дует “Ритон”
16:15
Ирис леководолаз тв новела на Евровизия
16:30
Плюс това
17:30
Бразди
18:00
Потребителската кошница /п/
18:30
Добър ден с БНТ 2 /п/
19:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
След края на света игрален филм /копродукция, 1999 г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Катерина Дидаскалу, Стефан Данаилов, Жана Даковска, Златил Давидов, Васил Михайлов, Татяна Лолова, Георги Калоянчев, Джоко Росич и др.
22:35
Либидо Проект - концерт на група “Акага”
23:45
По света и у нас
00:00
Мотоспорт екстра
00:30
Аджария - там, където планината среща морето документален филм /БНТ 2 Варна/п/
01:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
02:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
02:30
Плюс това /п/
03:30
Потребителската кошница /п/
04:00
Часът на българската музика /избрано/ Рут Колева и Калин Вельов /п/
05:00
Лятно оживление научнопопулярен филм /п/
05:25
Часът на зрителите /п/
05:55
Потребителската кошница /п/