Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 26 Юли 2017 година

БНТ 1

06:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
06:30
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Марина Матева
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
История.bg Анархизмът в България/п/
11:35
Под морските вълни документална поредица
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Милион и две усмивки /п/
13:55
Референдум /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Градчето “Сидер Коув” тв филм /10 епизод/п/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
По съвест 4 тв филм /5 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:40
Спортни новини
20:50
Мариюс игрален филм /Франция, 2013г./, режисьор Даниел Отьой, в ролите: Даниел Отьой, Рафаел Персоназ, Жан-Пиер Дарусен, Виктоар Белези и др.
22:30
В кадър Микросекунда от сътворението/п/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Четвърта власт тв филм /9 епизод/
00:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:40
Денят започва с Култура /п/
01:55
По съвест 4 тв филм /5 епизод/п/
02:45
Градчето “Сидер Коув” тв филм /10 епизод/п/
03:40
Днес и утре /п/
04:10
История.bg Анархизмът в България/п/
05:10
Още от деня коментарно предаване/п/
12:50
Концерт на “Genesis orchestra” /п/
13:45
Демонът на империята тв филм /7 серия/
16:50
По съвест 4 тв филм /6 епизод/
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Случки с бърколини
20:35
Спортни новини
22:25
В кадър Животът като метафора/п/
00:35
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:45
Денят започва с Култура /п/
02:00
По съвест 4 тв филм /6 епизод/п/
02:55
Градчето “Сидер Коув” тв филм /11 епизод/п/
03:45
Днес и утре
04:40
История.bg “Вапцаров: Това бях аз”/п/
05:40
Още от деня коментарно предаване/п/
14:05
Телепазарен прозорец
14:30
Светът на Япония: Репортажи от мястото на събитието
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/
17:25
Светът е 7 Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
22:05
Виж БиБиСи: Британските булки на джихада документален филм
01:50
Градчето “Сидер Коув” 2 тв филм /25 епизод/п/
02:35
Скарани сестри игрален филм /п/
04:20
История.bg Врагът с партиен билет - осъден без право на обжалване/п/
05:20
Дойче веле: Шифт /п/
05:35
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:55
Потребителската кошница /п/
07:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
08:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
08:30
Южни хроники: Зад кулисите научнопопулярна поредица /3 епизод/п/
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/п/
10:00
Семеен бизнес сериен тв филм /17 епизод/п/
10:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
10:55
Инуяша сериен анимационен филм, Япония /16 епизод/
11:20
Бакстър сериен тв филм /5 епизод/
11:45
Непокорените - комитското село документален филм /БНТ 2 Пловдив/ /първа част/
12:15
Китай: Земя на чудесата Разнообразни етнически групи /п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Планински хроники документална поредица /1 сезон, 2 епизод/п/
13:20
Концерт за пиано и оркестър - Феликс Менделсон-Бартолди
14:10
Световно наследство Ангра ду Ероижму
14:30
Съвременници: “Прохождането” документален филм /п/
15:00
Америка днес /п/
16:00
България днес информационен блок /п/
17:30
Семеен бизнес сериен тв филм /18 епизод/
17:55
Чекръкчийството - изчезващо знание документален филм /п/
18:25
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/п/
18:55
Европа без граници: “Живот на граница” документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
19:25
Потребителската кошница /п/
19:30
България новини
20:00
Япония днес
20:10
Прокълнатите крале сериен тв филм /9 епизод/ (12)
21:00
Регионални новини
21:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
22:15
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 2 епизод/п/
23:25
Искри на изобретателност: Жажда за скорост документална поредица /5 епизод/п/
00:15
България новини /п/
00:45
Прокълнатите крале сериен тв филм /9 епизод/п/
01:35
Регионални новини /п/
02:20
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/п/
03:20
Искри на изобретателност: Жажда за скорост документална поредица /5 епизод/п/
04:10
Вкусни изкушения кулинарно предаване, Франция /18 епизод/п/
04:35
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/п/
05:05
Световно наследство Ангра ду Ероижму /п/
05:25
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Формула Е: Улични състезания магазинно предаване /24 епизод/
07:35
Световен рали шампионат: Рали Финландия - всичко преди старта
08:00
Как се прави? документална поредица /60 епизод/
08:25
Извън играта
09:00
Светът на конете предаване за конен спорт
09:15
Световна лига по волейбол: Франция - Канада, полуфинална среща
11:15
Световно първенство по гребане за младежи и девойки /полуфинали/
13:30
Формула Е: Е-при на Ню Йорк - Х кръг от световния шампионат за електроболиди
14:50
Спортни новини
15:00
Футбол - Купа на конфедерациите: Португалия - Чили - полуфинална среща
17:30
Как се прави? документална поредица /61 епизод/
18:00
Хлор игрален филм
19:30
Световна лига по волейбол: Франция - Канада, полуфинална среща
21:30
Световно първенство по плажен футбол
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Недосегаемите игрален филм /САЩ/, режисьор Брайън де Палма, в ролите: Кевин Костнър, Шон Конъри, Робърт де Ниро, Анди Гарсия и др.(12)
23:55
Футбол - Купа на конфедерациите: Германия - Мескико - полуфинална среща
01:45
Световна лига по волейбол: САЩ - Канада, среща за 3-4 място
04:10
Световен рали шампионат: Обзор на първата половина от сезон 2017
05:00
Световно първенство по гребане за младежи и девойки /финали/

БНТ World

06:00
България от край до край 4 /п/
06:30
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Пътуване в миналото
10:45
Потребителската кошница
10:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
11:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Библиотеката /п/
13:30
Златен фонд на БНТ: “Илинденското въстание” документален филм /1982 г./
14:10
Знаете ли
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок /п/
17:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:40
Спортни новини
20:55
Парчета любов игрален филм /1988 г./, режисьор Иван Черкелов, в ролите: Люба Русева, Жорета Николова, Ирина Черкелова, Ивайло Христов, Самуел Финци и др.
22:30
Бразди /най-доброто/ /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Модна фиеста Албена 2017
00:30
История.bg Анархизмът в България/п/
01:30
Още от деня коментарно предаване /п/
02:40
Алпийски висоти научнопопулярен филм
03:00
България днес информационен блок /п/
04:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:40
Потребителската кошница /п/
05:45
Нощни птици /п/
05:50
Малки истории /п/