Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 09 Август 2017 година

БНТ 1

06:00
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
06:05
Здравето отблизо /най-доброто/п/
06:55
Денят започва Сутрешен информационен блок
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Космически кораб “Догстар” анимационен филм /10 епизод/
09:40
Сагуа - сиамската котка анимационен филм /12 и 13 епизод/
10:05
Арабела детски тв филм /8 епизод/
10:35
Под морските вълни документална поредица
10:40
История.bg Първите реформатори - богомилите/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Милион и две усмивки /п/
13:50
Нощем с белите коне тв филм /4 серия/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Градчето “Сидер Коув” тв филм /18 епизод/п/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
По съвест 5 12-сериен тв филм /1 епизод/
17:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Как е устроена Земята документален филм/8, последен епизод/
19:25
Митове и легенди документален филм/7 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Насърчаване на духа
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Световно първенство по лека атлетика: финали - 400 м с препятствия /мъже/, 400 м, тласкане на гюле /жени/, полуфинали - 200 м /мъже/, серии и квалификации - 5000 м, хвърляне на чук /мъже/, 3000 м с препятствия, скок на дължина /жени/ пряко предаване от Лондон
00:00
На границата тв филм /5 епизод/
00:50
Бързо, лесно, вкусно
01:00
По съвест 5 12-сериен тв филм /1 епизод/п/
01:55
Градчето “Сидер Коув” тв филм /18 епизод/п/
02:50
[Дойче веле: Шифт]
03:05
На границата тв филм /5 епизод/п/
03:50
История.bg Първите реформатори - богомилите/п/
04:45
Митове и легенди документален филм /7 епизод/п/
05:15
Как е устроена Земята документален филм /8, последен епизод/п/
09:55
Арабела детски филм /9 епизод/
10:25
Под морските вълни документална поредица
16:50
По съвест 5 тв филм /2 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
18:30
През коридорите на времето 8-сериен документален филм /САЩ, 2010г./, 1 епизод, режисьор Морган Фрийман
19:15
Спорт ТОТО
00:55
Бързо, лесно, вкусно
01:05
По съвест 5 тв филм /2 епизод/п/
03:20
В кадър Завръщане/п/
04:35
История.bg Историята на Иван Рилски/п/
05:40
През коридорите на времето документален филм /1 епизод/п/
06:25
Здравето отблизо /най-доброто/п/
10:00
Арабела детски филм /10 епизод/
10:30
История.bg 1000 години без цар Самуил/п/
11:30
Децата на Балканите - с духовност в Европа тв филм /България, 2017г./
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Светът на Япония: Репортажи от мястото на събитието
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/п/
20:45
Спортни новини
21:00
Световно първенство по лека атлетика: финали - хвърляне на чук /мъже/, 200 м, 3000 м с препятствия, скок на дължина /жени/, полуфинали - 1500 м /мъже/, 800 м, 100 м с преп. /жени/, десетобой /мъже/ пряко предаване от Лондон
01:35
Полицаят от Сен Тропе игрален филм /п/
03:10
Туристически маршрути /п/
03:45
[Дойче веле: Шифт]
04:00
В кадър Чужденката/п/
04:30
История.bg 1000 години без цар Самуил/п/
05:30
Митове и легенди документален филм /8 епизод/п/

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
07:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
08:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
08:30
Южни хроники: Зад кулисите научнопопулярна поредица /5 епизод/п/
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/п/
10:00
Нашият зоопарк сериен тв филм /1 епизод/п/
10:55
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
11:25
Инуяша сериен анимационен филм, Япония /20 епизод/
11:50
Бакстър сериен тв филм /8 епизод/
12:15
Сагуа - сиамската котка анимационен филм /11 епизод /
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Планински хроники документална поредица /4 епизод/п/
13:20
Концертен цикъл “Междувремие 1890-1914” концерт на Софийската филхармония, солист Франсоа Салк /Франция/ виолончело, диригент Хория Андрееску /Румъния/п/
14:40
Световно наследство Долината на река Коа
15:00
Америка днес /п/
16:00
България днес информационен блок /п/
17:30
Нашият зоопарк сериен тв филм /2 епизод/
18:25
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
18:55
Европа без граници: “Сънуваме България” документален филм /БНТ 2 Варна/втора част/п/
19:25
Потребителската кошница /п/
19:30
България новини
19:50
Днес и утре
20:15
Градчето “Сидер Коув” сериен тв филм /2 сезон, 9 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
22:10
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 4 епизод/п/
23:10
Искри на изобретателност: “Оръжия и златни мини” документална поредица /7 епизод/п/
00:00
Потребителската кошница /п/
00:10
България новини /п/
00:30
Градчето “Сидер Коув” сериен тв филм /2 сезон, 9 епизод/п/
01:15
Регионални новини /п/
02:00
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:00
Искри на изобретателност: “Оръжия и златни мини” документална поредица /7 епизод/п/
03:50
Вкусни изкушения кулинарно предаване, Франция /22 епизод/п/
04:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
04:50
Многоликата Япония Кимоната Юзен /п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Ултратриатлон репортаж от Рот /Германия/
07:25
Пътят към Русия магазинно предаване /23 епизод/
07:50
Как се прави? документална поредица /70 епизод/
08:15
Светът на конете предаване за конен спорт
08:30
Извън играта
09:05
Световно първенство по лека атлетика
12:00
Английският съсед сериен филм /2 епизод/
13:00
Формула Е: Е-при на Монреал - ХІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
14:25
Спортни новини
14:35
Световно първенство по плажен футбол
14:55
Световно първенство по лека атлетика
17:35
Как се прави? документална поредица /71 епизод/
18:00
Английският съсед сериен филм /3 епизод/
19:00
Световен рали шампионат: Рали Финландия - финален етап
20:05
Цената на мечтата документален филм за надпреварата по триатлон “Лъвско сърце”
20:30
Световно първенство по лека атлетика: финали - 400 м с препятствия /мъже/, 400 м, тласкане на гюле /жени/, полуфинали - 200 м /мъже/, серии и квалификации - 5000 м, хвърляне на чук /мъже/, 3000 м с препятствия, скок на дължина /жени/ пряко предаване от Лондон
00:00
Формула Е: Е-при на Монреал - ХІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
01:25
Световно първенство по лека атлетика
04:25
Ултратриатлон репортаж от Рот /Германия/
04:50
Световна лига по волейбол: САЩ - Канада, среща за 3-4 място

БНТ World

06:00
Приключенията на Чоко и жабока Боко Машина на времето
06:05
Здравето отблизо /най-доброто/
06:55
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
История.bg Джентълменът на българската общественост /п/
10:15
Стълпище - Via Pontica документален филм /БНТ 2 Русе/
10:45
Потребителската кошница
10:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
11:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Ретро следобед /избрано/ Море и мелодии
13:15
Дивишка не танцува сама тв новела на Евровизия /п/
13:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
14:30
Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
15:20
Приказки на щурчето Силян Щърка
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок /п/
17:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
18:00
По света и у нас
18:40
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/
19:40
Малки истории /п/
19:55
Потребителската кошница /п/
20:00
По света и у нас
20:30
Патриархат тв сериен филм, България /3 серия/
21:30
Съвременници: “Двамата Габровски” документален филм /п/
22:30
Бразди /най-доброто/ /п/
23:00
Европейски маршрути
23:15
Часът на българската музика /избрано/
00:20
Пътуване в миналото /п/
00:30
История.bg Първите реформатори - богомилите /п/
01:30
Нощни птици /п/
02:35
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
03:05
България днес информационен блок /п/
04:40
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:50
Потребителската кошница /п/
05:00
Добро утро с БНТ 2 /п/