Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 12 Август 2017 година

БНТ 1

06:00
През коридорите на времето документален филм /2 епизод/п/
06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки /п/
08:00
По света и у нас Информационна емисия
08:30
Митове и легенди документална поредица
09:00
Космически кораб “Догстар” анимационен филм /13 епизод/
09:30
Сагуа - сиамската котка анимационен филм /16 и 17 епизод/
10:00
Мъже без мустаци детски тв филм /3 серия/
11:00
Отблизо с Мира Добрева /п/
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бразди /най-доброто/ Предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика /п/
14:00
Димитър Шишманов. За размишление документален филм /България, 2014г./, режисьор Ралица Димитрова
15:00
Да докоснеш дивите коне игрален филм /копродукция, 2002г./, режисьор Елеанор Линдо, в ролите: Марк Рендал, Джейн Сиймур, Глория Слейд и др.
16:35
Семеен бизнес тв филм
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ Предаване за религия и култура
17:55
Баскетбол: България - Португалия /мъже/, квалификация за Световно първенство Китай 2019 пряко предаване от “Арена Ботевград”
19:50
Лека нощ, деца! Случки с бърколини
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Световно първенство по лека атлетика: финали - 5000 м, 4х100 м, хвърляне на копие, десетобой /мъже/, 100 м с препятствия, 4х100 м, скок на височина /жени/ пряко предаване от Лондон
00:00
Откат игрален филм /Канада, 2011г./, режисьор Тери Майлс, в ролите: Стив Остин, Серинда Суон, Кийт Джардин, Ноел Джи и др.(12)
01:35
Девет живота игрален филм /п/ (12)
03:15
[Дойче веле: Шифт]
03:30
Семеен бизнес тв филм /п/
04:00
Да докоснеш дивите коне игрален филм /п/
05:30
Бразди /най-доброто/п/
06:55
Телепазарен прозорец
07:10
Зелената линейка /п/
09:25
Сагуа - сиамската котка анимационен филм /18 и 19 епизод/
09:55
Мъже без мустаци детски тв филм/4 серия/
14:50
Човекът и образът му документален филм /България, 2010г./, режисьор Станислава Калчева
15:20
Котаракът в чизми детски анимационен филм /САЩ, 2011г./, режисьор Крис Милър
16:50
Американска мечта - Емил Костадинов документален филм
17:25
Спортна треска Обзорно спортно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:05
Срещи с извънземни документален филм /2 епизод/
23:25
Нощни птици /п/
00:30
Да докоснеш дивите коне игрален филм /п/
02:05
Срещи с извънземни документален филм /2 епизод/п/
02:50
Зелената линейка /п/
03:45
[Дойче веле: Шифт]
05:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/п/

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
06:55
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
08:25
Гласувайте за Беки детски тв филм /11 епизод/
08:50
Сагуа - сиамската котка анимационен филм /15 епизод/
09:05
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:35
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
11:00
Туристически маршрути /п/
11:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
12:05
Потребителската кошница /п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Шифт
13:00
Добър ден с БНТ 2 /п/
14:00
Приятели за цял живот игрален филм /п/
15:35
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 20 епизод /п/
16:00
Музиката в българското кино концерт на Стефан Вълдобрев и необичайните заподозрени /п/
16:40
Япония днес
16:50
Животът на Вацлав Хавел документален филм /копродукция, 2014 г./, режисьор Андреа Седлачкова
18:05
Надиграй ме” на неделното хоро в Панчарево
19:00
Часът на зрителите /п/
19:30
България новини
19:50
5 минути София
20:00
Концерт-хепънинг по повод Международния ден на младежта пряко предаване от Варна
22:00
Червената кралица сериен тв филм /5 епизод/
23:00
Почти женени комедия /САЩ, 2013 г./, режисьор Марк Грифитс, в ролите: Даниел Панабейкър, Джесика Паркър Кенеди, Брит Ървин, Райън Кенеди, Травис Милн и др.
00:30
България новини /п/
00:50
Добър ден с БНТ 2 /п/
01:50
Червената кралица сериен тв филм /5 епизод/п/
02:45
Земята е само една Електромобил - ръчно производство /п/
03:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
04:30
Потребителската кошница /п/
05:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
05:30
Часът на зрителите /п/

БНТ HD

07:00
Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
07:30
Пътят към Русия магазинно предаване /23 епизод/
07:55
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /4 епизод/
08:25
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Светът на конете предаване за конен спорт
09:30
Световно първенство по лека атлетика
12:30
Световно първенство по лека атлетика: серии - 4х100 м, 4х400 м /мъже и жени/, десетобой /мъже/ пряко предаване от Лондон
14:15
Спортни новини
14:20
Световен рали шампионат: Рали Финландия - финален етап
15:25
Битката за върховете с Боян Петров документален филм
15:55
Волейбол /мъже/: България - Белгия - приятелска среща пряко предаване от Двореца на културата и спорта /Варна/
17:55
Баскетбол /мъже/: България - Португалия - квалификация за световно първенство Китай 2019 пряко предаване от “Арена Ботевград”
20:00
Пътят към Русия магазинно предаване /24 епизод/
20:25
Извън играта
21:00
Световно първенство по лека атлетика: финали - 5000 м, 4х100 м, хвърляне на копие, десетобой /мъже/, 100 м с препятствия, 4х100 м, скок на височина /жени/ пряко предаване от Лондон
00:00
Волейбол /мъже/: България - Белгия - приятелска среща
01:45
Баскетбол /мъже/: България - Португалия - квалификация за световно първенство Китай 2019
03:30
Световен рали шампионат: Рали Финландия - финален етап
04:35
Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
05:15
Световно първенство по лека атлетика

БНТ World

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/п/
07:00
Живо наследство
07:10
Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
08:00
По света и у нас
08:30
Под морските вълни документална поредица /п/
08:40
Животът е вкусен /п/
09:35
Приказки на щурчето Силян Щърка /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
11:00
В кадър Да композираш живота си /п/
11:30
Бриз 2017 документален филм
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите /п/
13:00
БГ кинокласика: “Шибил” игрален филм /1967 г./, режисьор Захари Жандов, в ролите: Петър Слабаков, Доротея Тончева, Стойчо Мазгалов, Елена Хранова, Стефан Пейчев, Иван Братанов, Димитрина Савова, Никола Дадов, Иван Раев, Теофан Хранов, Николай Дойчев и др.
14:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:55
Отблизо с Мира Добрева /п/
15:55
Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/
16:30
Епоха документален филм /България, 2016 г./, режисьор Мая Вапцарова
17:10
Големите игри: “Манекенката” тв сериен филм /3 епизод/
17:35
Бразди /най-доброто/
18:05
Потребителската кошница /п/
18:30
Добър ден с БНТ 2 /п/
19:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Бунтът на L игрален филм /2005 г./, режисьор Киран Коларов, в ролите: Деян Славчев-Део, Фани Коларова, Христо Гърбов, Дичо Христов-Дичо, Валентин Танев и др.
22:45
На Вили концерт посветен на Вили Казасян с участието на Хилда Казасян, Биг бенд на БНР с диригент Антони Дончев, Орлин Горанов, Богдана Карадочева, Васил Петров и др.
00:20
Омагьосан от морето документален филм /п/
01:20
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
02:20
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
02:45
Отблизо с Мира Добрева /п/
03:40
Потребителската кошница /п/
04:05
Застрашената природа научнопопулярен филм /п/
04:30
Българите Такада документален филм /п/
05:00
Часът на зрителите /п/
05:30
Здравето отблизо /най-доброто/ /п/