Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 23 Август 2017 година

БНТ 1

06:00
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
06:05
Здравето отблизо /най-доброто/п/
06:55
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Космически кораб “Догстар” анимационен филм /24 епизод/
09:40
Сагуа - сиамската котка анимационен филм /31 епизод/
09:55
Лошите добри приятели детски тв филм /5 епизод/
10:25
Под вълните на Черно море документална поредица
10:40
История.bg Българските царици /1 част/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Милион и две усмивки /п/
13:55
Английският съсед тв филм /3 серия/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Градчето “Сидер Коув” тв филм /26 епизод/п/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
По съвест 5 тв филм /9 епизод/
17:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:35
Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс документален филм /2 епизод/
19:20
Как се прави? документален филм /3 епизод/
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:50
Аз летя - страхотната история на Доменико Модуньо игрален филм /2, последна част/
22:30
В кадър На лов за енергия/п/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:30
Под прикритие 5 тв филм /7 епизод/(16)
00:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:40
По съвест 5 тв филм /9 епизод/п/
01:35
Градчето “Сидер Коув” тв филм /26 епизод/п/
02:20
В кадър На лов за енергия/п/
03:00
Здравето отблизо /най-доброто/п/
03:50
История.bg Българските царици /1 част/п/
04:50
Как се прави? документален филм /3 епизод/п/
05:15
Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс документален филм /2 епизод/п/
10:20
Под вълните на Черно море документална поредица
10:35
История.bg Византия vs. България/п/
13:50
Английският съсед тв филм /4, последна серия/
18:25
Европейско първенство по волейбол: България - Русия /мъже/ пряко предаване от Краков /Полша/
20:25
По света и у нас Информационна емисия
21:05
Сатен игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Крис Олнес, в ролите: Хамилтън фон Уотс, Мелиса Джоун Харт и др.
02:25
Отворени досиета: Петко Огойски документална поредица /1 филм/п/
03:05
Здравето отблизо /най-доброто/п/
03:55
Туристически маршрути /п/
04:25
Днес и утре /п/
04:55
История.bg Византия vs. България/п/
05:55
България от край до край 4 /4 епизод/п/
06:25
Здравето отблизо /най-доброто/п/
09:45
Лошите добри приятели детски тв филм /7 епизод/
10:10
История.bg Българите и другите народи/п/
11:15
Посещение на Френския президент Еманюел Макрон в България
13:00
Полицаят се жени игрален филм /копродукция, 1968г./, режисьор Жан Жиро, в ролите: Луи дьо Фюнес, Мишел Галабрю, Клод Жансак, Женевиев Гра и др.
14:30
Светът на Япония: Репортажи от мястото на събитието
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/п/
22:25
Отворени досиета: Алфред Фосколо документална поредица /2 филм/, сценарист Христо Христов, режисьор Николай Василев/п/
01:15
Полицаят се жени игрален филм/п/
02:45
Отворени досиета: Алфред Фосколо документална поредица /2 филм/п/
03:30
Здравето отблизо /най-доброто/п/
04:00
Днес и утре /п/
04:30
История.bg Българите и другите народи/п/
05:35
Как се прави? документален филм /4 епизод/п/

БНТ 2

06:55
Потребителската кошница /п/
07:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
07:55
Сагуа - сиамската котка анимационен филм /30 епизод/
08:10
Инуяша сериен анимационен филм, Япония /24 епизод/
08:35
Бакстър сериен тв филм /12 епизод/
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/п/
10:00
Музика на сърцето сериен тв филм /5 епизод/п/
10:50
Япония днес /п/
11:00
Избор на генерален директор на БНТ пряко предаване от СЕМ
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Планински хроники документална поредица /1 сезон, 6 епизод/п/
13:20
Вечери в двореца Врана концерт на Софийската филхармония /п/
14:40
Световно наследство Синтра
15:00
Америка днес /п/
16:00
България днес информационен блок /п/
17:30
Музика на сърцето сериен тв филм /6 епизод/
18:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
18:50
Европа без граници: “Посока Сърбия” документален филм /БНТ 2 София/п/
19:20
Потребителската кошница /п/
19:30
България новини
19:50
Днес и утре
20:10
SS Британия 6-сериен тв филм /Великобритания, 2017 г./, режисьор Филип Каделбах, в ролите: Сам Райли, Джеймс Космо, Кейт Босуърт и др. /1 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
22:15
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 6 епизод/п/
23:20
Хляб и зрелища документален филм /България, 2013 г./, сценарист Христо Илиев-Чарли, режисьор Георги Стоев-Джеки
00:15
Потребителската кошница /п/
00:20
България новини /п/
00:40
SS Британия сериен тв филм /1 епизод/п/
01:30
Регионални новини /п/
02:15
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:15
Многоликата Япония Механични кукли /п/
03:40
Знаете ли, че… /п/
03:45
Вкусни изкушения кулинарно предаване, Франция /26 епизод/п/
04:15
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 22 епизод /п/
04:40
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
05:10
Световно наследство Синтра /п/
05:30
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /4 епизод/
07:35
Светът на конете предаване за конен спорт
07:50
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /2 епизод/
08:15
ТЕR Европейски рали-серии репортаж от рали “Виньо де Мадейра”
08:45
Извън играта
09:25
Световна лига по волейбол: Бразилия - България
11:40
Тенис на маса: “Асарел България оупън” - финали
13:40
Ветроходството отблизо магазинно предаване /7 епизод/
14:05
Пътят към Русия магазинно предаване /24 епизод/
14:30
Спортни новини
14:40
Аз съм…
14:50
Световно първенство по лека атлетика
18:00
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /4 епизод/
18:30
Големият влаков обир: Разказът на обирджията игрален филм
20:00
Световно първенство по борба
20:30
Волейбол /мъже/: България - Белгия - приятелска среща
21:50
Американска мечта - Емил Костадинов документален филм
22:20
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:30
Твърда игра игрален филм /копродукция, 2001г./, режисьор Браян Робинс, в ролите: Киану Рийвс, Даян Лейн, Джон Хоукс и др.
00:10
Световно първенство по лека атлетика
03:40
Световна лига по волейбол: България - Сърбия
06:10
Формула Е - обзор на сезона

БНТ World

06:00
Лятото на Гъбелко Защо Хоби не боледува
06:05
Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
06:55
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
История.bg Анархизмът в България /п/
10:15
Живота си Голгота тя превърна в песен филм за народната певицата Любка Рондова
10:45
Потребителската кошница /п/
10:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
11:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Ретро следобед /избрано/ Клуб НЛО
13:15
Дино твърда ръка и точно око тв новела на Евровизия /п/
13:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
14:30
Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
15:20
Приказки на щурчето Нероден Петко
15:50
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок /п/
17:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
18:00
По света и у нас
18:35
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
18:45
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/
19:45
Малки истории /п/
19:55
Потребителската кошница /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:50
Нощем с белите коне тв сериен филм /2 серия/
22:00
Съвременници: “Етюд за два рояла” документален филм /п/
23:00
По света и у нас
23:30
Часът на българската музика /избрано/ Концерт на “Силует”
00:30
История.bg Българските царици /1 част/п/
01:30
Нощни птици /п/
02:35
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
03:05
България днес информационен блок /п/
04:35
Пътуване в миналото /п/
04:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:55
Потребителската кошница /п/
05:00
Добро утро с БНТ 2 /п/

СКАТ

00:30
Новини. Прогноза за времето. / повторение /
01:00
Дискусионно студио” / повторение /
02:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
04:00
Дневниците на уфолога” - /повторение/
06:15
Фолклорен концерт на ансамбъл “Филип Кутев”- Пазарджик 2014
07:00
Да вярваш в себе си” - док.филм
08:00
Ранни вести /на живо/
15:15
“От българско, по – българско” с Галя Асенова /повторение/
20:00
Дискусионно студио” публицистично предаване
21:00
Паралакс” – публицистично предаване
22:30
Научна конференция посветена на 100 годината от геноцида над арменците
23:00
“Рай или Ад” - с водещ Желяз Турлаков / повторение/
06:30
Фолклорен концерт на ансамбъл “Пазарджик”- Пазарджик 2014
12:00
Радост от живота” - портрет на Л.Томова – док. филм
15:30
“Облаче ле бяло” - предаване за българите в чужбина / повторение/
03:00
Концерт на Албена Кехлибарева “Аве Мария
05:00
Концерт -“20 години от земетресението в Армения”
10:30
“Национален конкурс посветен на “Сборника на братя Миладинови”
15:00
Новини - информационна емисия на ТВ “СКАТ” /на живо/
18:30
“Рай или Ад” - с водещ Желяз Турлаков /на живо /
22:00
Новини. Прогноза за времето. /повторение/
23:30
Изпълнения на Стефан Вълдобрев и Милена Славова,БТР и др.
07:45
Храмове на българската памет
10:15
НОВИНИ – сутрешна емисия / на живо/
12:30
НОВИНИ – обедна емисия / на живо/
12:45
Ако зажалиш…” – стари градски песни с Бони Милчева
14:45
Гласове от Странджа"- Любка Рондова
19:50
Другата история” – предаване за българската памет
22:50
Другата история” – предаване за българската памет /повторение/
01:30
Новини. Прогноза за времето /повторение/
13:45
“Спасени реликви” - док. филм
17:00
Пътуване по древните пропасти"- док. филм