Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 03 Септември 2017 година

БНТ 2

06:00
Вкусни изкушения кулинарно предаване, Франция /29 епизод/п/
06:30
Южни хроники: Зад кулисите научнопопулярна поредица /9 епизод/п/
07:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
07:30
Благуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 10 епизод/
08:00
Гласувайте за Беки детски тв филм /18 епизод/
08:25
Сагуа - сиамската котка анимационен филм /39 и 40 епизод/
08:55
Оливър Туист концерт на Софийската филхармония под диригентството на Максим Ешкенази, с участието на Антоанета Добрева-Нети и Дони
10:00
Планински хроники документална поредица /1 сезон, 8 епизод/
10:30
Часът на зрителите /п/
11:00
Изкуството на 21 век
11:30
Часът на студентите: Ателие /п/
12:00
Беленският мост документален филм
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Красотата на природата
13:00
Добър ден с БНТ 2 /п/
14:00
Инспектор Валандер: “Преди студа” игрален филм /п/
15:30
Пътешествия документална поредица /п/
16:00
Европа днес
16:15
Как е устроена земята документална поредица, Великобритания, 2013 г. /1 епизод/
17:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
17:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
18:30
Спорт тото
19:05
Днес и утре
19:30
България новини
19:50
Червената кралица сериен тв филм /12, последен епизод/
20:45
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 8, финален епизод/п/
22:35
[Вълците на Уолстрийт] игрален филм /САЩ, 2002 г./, режисьор Дейвид Декото, в ролите: Уилям Грегъри Лий, Илайза Донован, Майкъл Бърджин, Джейсън Шейн Скот, Ерик Робъртс и др. (12)
00:00
Добър ден с БНТ 2 /п/
01:00
България новини /п/
01:20
Червената кралица сериен тв филм /12, последен епизод/п/
02:15
Европа днес /п/
02:30
[Вълците на Уолстрийт] игрален филм /п/
03:55
Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/п/
04:30
Европа без граници: “От трите страни на Осогово” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
05:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
05:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
06:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:55
Оливър Туист концерт на Софийската филхармония под диригентството на Максим Ешкенази, с участието на Антоанета Добрева-Нети и Дони /п/
08:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/п/
10:50
На опера с БНТ 2: “Силата на съдбата” от Джузепе Верди /БНТ 2 Пловдив/п/
11:20
Как е устроена земята документална поредица, Великобритания, 2013 г. /1 епизод/п/
12:05
Сагуа - сиамската котка анимационен филм /41 и 42 епизод/
12:50
Световните градове на България Малко Търново - Царството на светлината
13:40
Часът на българската музика /избрано/ Усмивката на Кармен /п/
14:45
Потребителската кошница /п/
15:15
Вкусът на новото начало тв новела на Евровизия
18:25
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
18:55
Днес и утре
19:25
Потребителската кошница /п/
20:05
Колекцията сериен тв филм /3 епизод/ (12)
21:00
Регионални новини
21:45
Ние дискусионно студентско предаване
00:20
Колекцията сериен тв филм /3 епизод/п/ (12)
01:15
Регионални новини /п/
02:00
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:00
Световно наследство Лаурисилва на остров Мадейра /п/
04:20
Потребителската кошница /п/
04:50
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
05:20
България днес информационен блок /п/
06:50
Потребителската кошница /п/
10:55
Най-големите музеи в света Мон Сен Мишел /п/
11:35
Космически кораб “Догстар” детски тв филм /Австралия, 2005 г./, режисьор Дейвид Камерън, /1 сезон, 1 епизод/
13:20
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 8, финален епизод/п/
15:10
Земята е само една Зеленчуци за всички сезони
18:50
Планински хроники документална поредица /1 сезон, 8 епизод/п/
19:20
Потребителската кошница /п/
22:15
Как е устроена земята документална поредица, Великобритания, 2013 г. /1 епизод /п/
23:00
Четири дами пеят джаз концерт /БНТ2 Пловдив/
00:10
България новини /п/
00:30
Колекцията сериен тв филм /4 епизод/п/ (12)
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
Бароков оркестър на Европейския съюз концерт
03:50
Вкусни изкушения кулинарно предаване, Франция /29 епизод/п/
07:50
Златното сърце на София документален филм /2014 г./
11:55
Лошите добри приятели детски тв филм /3 епизод/
12:20
Знаете ли, че… Фотографът Никола Стаменов
12:55
Известният непознат Иван Стоянович /Аджелето/ документален филм /България, 2015 г./, режисьор Светослав Овчаров
14:05
Фолклорни легенди концерт на ансамбъл “Тракия” /БНТ 2 Пловдив/
15:35
Планински хроники документална поредица /1 сезон, 8 епизод/п/
16:05
Бойните маршове на България документален филм, режисьор и сценарист проф. Любомир Халачев
16:55
Братовчеди тв сериен филм /4 епизод/
17:50
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
18:20
Само с любов концерт на Мая Нешкова
23:35
Знаете ли… Софийските паметници
00:05
България новини /п/
00:25
Колекцията сериен тв филм /5 епизод/п/ (12)
02:05
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:05
Как е устроена земята документална поредица, Великобритания, 2013 г. /1 епизод/п/
04:15
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
04:45
Европа без граници: “От трите страни на Осогово” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
05:15
България днес информационен блок /п/
06:45
Потребителската кошница /п/
08:20
Европа днес /п/
08:35
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 25 епизод /п/
11:50
Евроновини: Поколението на новото хилядолетие
13:50
Днес и утре
23:40
Днес и утре /п/
23:55
Потребителската кошница /п/
05:25
България днес информационен блок /п/
08:50
Знаете ли, че…
14:15
Историята на едно писмо тв новела на Евровизия /п/
14:30
К9: Коледни приключения игрален филм /п/
23:50
Потребителската кошница /п/
04:05
Евроновини: В правилната посока
08:45
Вкусът на новото начало тв новела на Евровизия /п/
09:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
17:20
Известният непознат Иван Стоянович /Аджелето/ документален филм /п/
18:35
Надиграй ме-победителите”
19:00
Часът на зрителите /п/
21:30
КПП “Борнхолмер щрасе” игрален филм /Германия, 2014 г./, режисьор Кристиян Швохов, в ролите: Чарли Хюбнер, Милан Пешел, Улрих Матес, Райнер Бок, Макс Хоп и др.
07:20
Благуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 11 епизод/
07:45
Гласувайте за Беки детски тв филм /20 епизод/
08:10
Сагуа - сиамската котка анимационен филм /43 и 44 епизод/
08:40
[Детски етно фестивал “Децата на Балканите - с духовност в Европа”] концерт /втора част/
09:40
Изкуството на 21 век
10:10
Часът на зрителите /п/
10:40
Планински хроники документална поредица /1 сезон, 9 епизод/
11:10
Телетуризъм
11:15
Часът на студентите: Ателие /п/
11:45
Да събориш църква документален филм /БНТ 2 Русе/
16:45
Днес и утре
02:35
Изкуството на 21 век /п/
03:30
Денят на Колумб игрален филм /п/

БНТ HD

07:00
Европейско първенство по баскетбол: Русия - Сърбия
08:45
Извън играта
09:15
Светът на конете предаване за конен спорт
09:30
Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
10:00
Държавно първенство по тенис - финал /мъже/ пряко предаване от БНТЦ
12:30
Обзор “Световни футболни квалификации”
13:00
Световна купа по спортна гимнастика пряко предаване от Двореца на културата и спорта /Варна/
16:30
Европейско първенство по баскетбол: Словения - Гърция пряко предаване от Хелзинки
18:30
Студио Футбол
19:00
Футбол: Холандия - България - квалификация за световно първенство пряко предаване от Амстердам
21:00
Студио Футбол
21:25
Европейско първенство по волейбол: финал пряко предаване от Краков /в паузата: Колоездачна обиколка на България - репортаж от Троян/
00:00
Световен автомобилен шампионат по издръжливост пряко предаване от Мексико
00:10
Обзор “Световни футболни квалификации”
00:40
Световен автомобилен шампионат по издръжливост пряко предаване от Мексико
03:15
Футбол: Холандия - България - квалификация за световно първенство
05:00
Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
05:35
Световно първенство по художествена гимнастика: шампионат на уредите /ансамбли/

БНТ World

06:00
Бърколино
06:15
Мобилният телефон и господарят на реката тв новела на Евровизия /п/
06:30
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
08:00
По света и у нас
08:30
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:00
Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
09:50
Под морските вълни документална поредица /п/
10:00
Държавно индивидуално първенство по тенис на открито /финали - мъже/ пряко предаване от Българския национален тенис център в София
12:30
Извън играта /п/
13:05
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 7 епизод/п/
14:15
Умно село: “Възгледите на две кралици” актрисите Славка Славова и Таня Масалитинова /2000 г./
15:00
Отблизо с Мира Добрева /п/
15:55
Животът е вкусен /п/
16:50
Малта - Дестинация на длан документален филм /БНТ 2 Варна/
17:25
Големите игри: “Шашкън птиче” тв сериен филм /10, последен епизод/
17:55
Съвременници: “Съвременни чудеса” документален филм
18:25
Добър ден с БНТ 2 /п/
19:25
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/п/
19:55
Поне за миг да полетя филм за режисьора, актьора и художника Иван Андонов
21:00
По света и у нас
21:30
Потъването на Созопол игрален филм /2014 г./, режисьор Костадин Бонев, в ролите: Деян Донков, Снежина Петрова, Светлана Янчева и др.
23:10
Ода на радостта концерт по случай 10 години от присъединяването на България към ЕС и 90 години “Пан Европа-България”
00:15
Колоездачна обиколка на България репортаж от Троян
00:25
Часът на студентите: Ателие /п/
00:55
Мотоспорт екстра /п/
01:25
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
02:55
Отблизо с Мира Добрева /п/
03:50
Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
04:40
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
05:10
Зелената линейка /п/
06:05
Здравето отблизо /най-доброто/п/
06:55
Денят започва сутрешен блок
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Щастлив съм документален филм за Георги Павлов-Павлето /п/
11:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/п/
12:00
По света и у нас
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Часът на зрителите /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Европейски маршрути
16:00
България днес информационен блок /п/
17:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/п/
18:00
По света и у нас
18:35
Зелена светлина
18:40
Аз не съм Бисер /75 години от рождението на певеца Бисер Киров/ музикален филм /2002 г./
19:35
Пътуване в миналото
19:45
У дома тв новела на Евровизия
20:30
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:50
Бащата на яйцето тв филм /3 серия/
21:40
Извън играта /п/
22:15
Гласовете на рока /избрано/БНТ 2 Варна/
22:50
Зелена светлина
23:00
По света и у нас
23:30
Колоездачна обиколка на България репортаж от Свищов
23:40
Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 8, финален епизод/п/
01:30
История.bg Жените в българската история /п/
02:30
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/п/
03:30
България днес информационен блок /п/
05:00
Добро утро с БНТ 2 /п/
10:40
Потребителската кошница /п/
10:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
13:55
Малта - Дестинация на длан документален филм /БНТ 2 Варна/п/
19:30
Заек в шапката тв новела на Евровизия
19:50
Потребителската кошница /п/
20:00
По света и у нас
00:10
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:40
История.bg Богатият, безпардонният, българинът, банкерът Буров /п/
01:40
Животът е вкусен /п/
02:35
Часът на зрителите /п/
03:05
България днес информационен блок /п/
04:50
Потребителската кошница /п/
04:55
Добро утро с БНТ 2 /п/
05:55
Морето на мечтите /БНТ 2 Варна/
06:25
Заговорникът дипломат документален филм
14:05
Димитър Шишманов: За размишление документален филм /България, 2014 г./, режисьор Ралица Димитрова
15:05
Кръстопътни времена: Съединението
15:15
С деца на море комедия /1972 г./, режисьор Димитър Петров, в ролите: Георги Парцалев, Ивайло Джамбазов, Петър Пейчев, Емил Петров, Иван Аршинков, Красимир Марианов, Светлана Крумова, Михаил Мутафов, Маргарита Стефанова, Светослав Пеев и др.
16:30
Имало едно време… три царства документален филм /България, 2016 г./, режисьор Степан Поляков
17:05
Празничен концерт на Гвардейския представителен духов оркестър
18:10
Писмо до Америка игрален филм /България, 2000 г./ режисьор Иглика Трифонова, в ролите: Филип Аврамов, Петър Антонов, Ана Пападопулу, Мая Новоселска и др.
21:10
Жребият 7-сериен тв филм /България, 1993 г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Коста Цонев, Атанас Атанасов, Марин Янев, Вълчо Камарашев, Йосиф Сърчаджиев, Кирил Варийски, Мария Каварджикова и др. /1 серия/
22:05
Михаил Белчев на 70 години юбилеен концерт с участието на Йорданка Христова, Васил Найденов, дует “Ритон”, Нели Рангелова, формация “Легендите”
00:35
Съвременници: “Съвременни чудеса” документален филм
01:05
Бразди /най-доброто/п/
01:35
Заговорникът дипломат документален филм /п/
02:05
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
04:05
Кръстопътни времена: Съединението /п/
04:15
Имало едно време… три царства документален филм /п/
09:45
Под морските вълни документална поредица
13:25
Иде нашенската музика фолклорно шоу/п/
18:55
Димитър Шишманов: За размишление документален филм /п/
22:00
Потребителската кошница /п/
22:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
01:00
История.bg От Берлин до Крайова /п/
03:35
България днес информационен блок /п/
05:05
Пътуване в миналото /п/
05:15
Потребителската кошница /п/
05:25
Добро утро с БНТ 2 /п/
13:35
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:35
Денят започва с Култура
15:50
Малки истории /п/
21:55
Jazz before Jazz - Марио Станчев - пиано и Лионел Мартен /Франция/ - саксофон фестивал “Пиано Екстраваганца”
00:30
История.bg Министри… на съд /п/
02:45
Супер сериите предаване за фитнес и здравословен начин на живот /п/
03:15
България днес информационен блок /п/
04:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
05:30
Истории с преселници документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/