Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 12 Септември 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
История.bg Железният канцлер и прусаците на Балканите/п/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Космически кораб “Догстар”2 анимационен филм /10 епизод/
13:30
Лошите добри приятели детски тв филм /12 епизод/
13:55
Почти ревизия тв филм /глава втора/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Музика на сърцето тв филм /10 епизод/п/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Телепазарен прозорец
16:35
Малки истории /п/
16:50
Едно голямо семейство 2 тв филм /7 епизод/
17:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:35
Искри на изобретателност документален филм /6 епизод/
19:25
Как се прави ? документален филм /11 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Ароматът на успеха игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Майкъл Полиш, в ролите: Биби Боб Торнтън, Теа Леони, Марк Полиш и др.
22:30
Международен тероризъм след 1945 година: Насър и египетският тероризъм документална поредица
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:30
Време за жени /По случай рождения ден на актрисата Аня Пенчева/ игрален филм /България, 2006г./, режисьор Илия Костов, в ролите: Аня Пенчева, Параскева Джукелова, Катерина Евро, Биляна Петринска и др.(12)
01:10
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
01:20
Денят започва с Култура /п/
02:35
Едно голямо семейство 2 тв филм /7 епизод/п/
03:35
Музика на сърцето тв филм /10 епизод/п/
04:35
Как се прави ? документален филм /11 епизод/п/
05:00
Искри на изобретателност документален филм /6 епизод/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
07:00
Америка днес /п/
08:00
Песни от Рая Песен към кошутите /п/
08:30
Днес и утре /п/
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 София/п/
10:00
Братовчеди тв сериен филм /7 епизод/п/
10:55
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
11:25
Космически кораб “Догстар” детски тв филм /1 сезон, 3 епизод/
11:50
Лошите добри приятели детски тв филм /4 епизод/
12:15
Красотата на природата /п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Туризмът №1: Чешката връзка /БНТ 2 Варна/п/
13:15
[Детски етно фестивал “Децата на Балканите - с духовност в Европа”] концерт /първа част/п/
14:15
Многоликата Япония Скритите съкровища в Гинза
15:05
Часът на зрителите /п/
15:35
Благуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 11 епизод/п/
16:00
България днес информационен блок /п/
17:30
Братовчеди тв сериен филм /8 епизод/
18:30
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 26 епизод
18:55
Планински хроники документална поредица /1 сезон, 9 епизод/п/
19:25
Потребителската кошница /п/
19:30
България новини
19:50
Очарователни погледи към Китай
20:05
Бежанците 8-сериен тв филм /Великобритания, Испания, 2014 г./, режисьор Давид Пинилос, в ролите: Наталия Тена, Дейвид Леон, Дафни Кийн и др. /1 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътешествия документална поредица /п/
22:15
Светлина от сенки - през обектива на Иво Хаджимишев документален филм
23:10
Концерт на “Голдън Буда бенд” /Китай/ Международен джаз фестивал Банско 2016
00:10
Потребителската кошница /п/
00:20
България новини /п/
00:40
Бежанците сериен тв филм /1 епизод/п/
01:35
Регионални новини /п/
02:20
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:20
Дебюси “Образи” в изпълнение на Анжела Тошева /пиано/
03:50
Вкусни изкушения кулинарно предаване, Франция /32, последен епизод/п/
04:20
Пътешествия документална поредица /п/
04:50
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Лига Европа магазинно предаване /1 епизод/
08:20
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /16 епизод/
08:45
Светът на конете предаване за конен спорт
09:00
Световно първенство по канадска борба: финали /лява ръка/
11:30
Европейско първенство по волейбол: Германия - Русия - финал
14:00
Спортни новини
14:10
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /5 епизод/
14:35
Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
15:00
Европейско първенство по баскетбол: Хърватия - Русия - осминафинална среща
17:00
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /17 епизод/
17:25
Световен рали шампионат: Рали Германия - финален етап
18:45
Лига Европа магазинно предаване /1 епизод/
19:35
Футбол: Холандия - България - квалификация за световно първенство
21:20
Европейско първенство по баскетбол: Словения - Латвия - четвъртфинална среща пряко предаване от Истанбул /в паузата: “Арена спорт” - обзор на деня /хедлайн/
23:30
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Холандия
00:20
Световен шампионат по мотокрос, МХGP, Гран при на Холандия
01:15
Световно първенство по канадска борба: финали /дясна ръка/
03:15
Тенис: Турнир за жени “Алианц къп” - полуфинална среща
05:40
Световен рали шампионат: Рали Германия - финален етап

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Делфините научнопопулярен филм
10:40
Потребителската кошница /п/
10:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
11:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 София/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Ретроследобед Фамилия “Тоника” и приятели
13:15
Пряк път до Бразилия тв новела на Евровизия /п/
13:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
14:30
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок /п/
17:30
Часът на зрителите /п/
18:00
По света и у нас
18:35
Светлина в безкрая
18:45
Животът е вкусен /п/
19:40
Малки истории /п/
19:50
Потребителската кошница /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:55
Жребият сериен тв филм /5 серия/
21:50
Ансамбъл “Софийски солисти” Варненско лято 2013 г.
22:30
Първият филм за първия български олимпийски шампион Никола Станчев
23:00
По света и у нас
23:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
00:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:30
История.bg Железният канцлер и прусаците на Балканите /п/
01:35
Животът е вкусен /п/
02:30
Часът на зрителите /п/
03:00
България днес информационен блок /п/
04:30
Европейски маршрути /п/
04:40
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:50
Потребителската кошница /п/
05:00
Добро утро с БНТ 2 /п/