Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 19 Септември 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт – сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
09:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт – сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Блестящи идеи – документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Мечтатели – документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
21:30
Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
00:30
Цитати на деня
01:00
Повторения

bTV

06:00
“Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Градско момиче” - сериал, с. 1, еп. 49
15:00
Премиера:“Италианската булка” сериал, с.1, еп.115
16:00
Премиера:"Клиника край езерото" сериал, с.2, еп. 29
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 811
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:"Сега и завинаги" сериал, с. 1, еп.1
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Моите мили съседи"- сериал, с.1, еп.17
01:30
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.4
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Опасни улици” - сериал, еп. 693
05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване

bTV Cinema

06:00
Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп. 7,8
08:00
“Оцеляване” - сериал, еп.5
09:00
“Забвение” - фантастика, екшън (САЩ, 2013), режисьор - Джоузеф Косински, актьори - Том Круз, Морган Фрийман, Олга Куриленко, Андреа Райсбороу, Николай Костер-Валдау, Мелиса Лео и др.
11:45
Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп. 9,10
13:45
“Оцеляване” - сериал, еп.6
14:45
“Гарфийлд” - комедия, семеен (САЩ, 2004), режисьор Петър Хеуит, актьори - Брекин Мейър, Дженифър Лав Хюит, Стивън Тоболовски, Бил Мъри и др.
16:15
“Крадецът на книги” - драма (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Брайън Пърсивал, актьори - Роджър Алам, Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Кристен Блок и др.
19:00
“В бялата пустош” - драма, военен ( Норвегия, Швеция, Франция, 2012), режисьор Петер Нес, актьори - Флориан Лукас, Дейвид Крос, Рупърт Гринт, Стиг Хенрик Хоф, Лахлан Найбоа, Сондре Крогтофт Ларсен, Кнут Йонер, Мортен Фалдас и др.
21:00
Премиера: “Мисията невъзможна: Престъпна нация” - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2015), режисьор - Кристофър Макуори, актьори - Том Круз, Джеръми Ренър, Саймън Пег, Шон Харис, Ребека Фъргюсън, Алек Болдуин, Саймън Макбърни и др.
23:30
“Защитна стена” - екшън, трилър (САЩ 2006), режисьор - Ричърд Лонкрейн, актьори Вирджиния Медсън, Харисън Форд, Пол Бетани, Робърт Форстър, Мери Ли Реджскъб, Робърт Патрик, Джими Бенет, Алън Аркин и др.
01:30
Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп. 8,9,10

Bulgaria ON AIR

06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
10:30
Новините ON AIR
10:40
Клик – комедийно шоу с Аспарух Йорданов /п./
11:40
Полицейски войни – криминален сериал /п./
12:30
Бионсе – музикален филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
14:00
Колела – автомобилно предаване с Константин Томов /п./
14:30
Гол – спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Безценна перла – семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално токшоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Полицейски войни – криминален сериал
20:40
Забравени от Бога – криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Ковбой – криминален сериал
23:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
23:50
Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
00:50
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев /п./
03:00
Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
04:00
Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
05:00
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
06:00
Директно /п./

FOX

05:10
Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
06:00
Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 5
06:50
Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 8
07:15
Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 9
07:45
Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 9
08:40
Грозната Бети - първи сезон, еп. 2
09:35
Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 22
10:30
Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 23
11:30
Неустоими измамници - първи сезон, еп. 3
12:25
Кралски особи - сериал, еп. 8
13:20
Поднови или продай - риалити, еп. 25
13:45
Поднови или продай - риалити, еп. 26
14:15
Без пукната пара, еп. 6
14:40
Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 5
15:10
Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 9
16:05
Анатомията на Грей - единаде- сети сезон, еп. 3
17:05
Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 1
18:00
Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 2
19:00
Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 10
19:30
Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 11
20:00
Без пукната пара, еп. 7
20:30
Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 6
21:00
Кралски особи - сериал, еп. 9
22:00
Изумруденият град - първи сезон, еп. 3
22:55
Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 10
23:55
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 3
00:50
Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 1
01:45
Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 2
02:40
Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 10
03:05
Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 11
03:30
Без пукната пара, еп. 7
03:55
Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 6
04:20
Дизайнери в действие риалити, еп. 9

Kino Nova

06:00
“Джи Ай Джо: Ренегати” анимационен сериал
06:30
“Отмъщението” - сериал, сезон 2
07:30
“Скандал” - сериал, сезон 2, /п/
08:30
“Инспектор Джордж Джентли” (премиера) - сериен филм
11:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6, /п/
12:00
“Падам си по теб” - романтична комедия с уч. на Бриджит Брана, Шон Патрик Фланъри, Кристин Скот Бенет и др., /п/
14:00
“На среща с любовта”- романтична комедия с уч. на Шенае Гримс, Андрю Уокър, Бейли Мадисън и др.
15:50
Тримата мускетари” приключенски с уч. на Логан Лърман, Мила Йовович, Люк Евънс, Орландо Блум, Матю Макфейдън, Рей Стивънсън, Кристоф Валц, Мадс Микелсън и и др., /п/
18:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6
19:00
“Скандал” - сериал, сезон 2
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 4
21:00
“Студена планина” - драма с уч. на Джъд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Доналд Съдърланд, Натали Портман, Филип Сиймор Хофман, Айлин Аткинс, Брендан Глиисън, Емили Дешанел, Джовани Рибизи, Лукас Блак и др.
00:20
“От местопрестъплението” сериал, сезон 4, /п/
01:20
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм, /п/
03:10
Вътрешен глас” - сериал, сезон 1
04:10
“Отмъщението” - сериал, сезон 2, /п/

NOVA

06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Двете лица на Истанбул” - сериен филм
13:30
“Дъщерята на Ананди” (премиера) - сериен филм
14:30
Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) - сериен филм, 4 сезон
21:00
VIP BROTHER 2017 - реалити шоу
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA
01:00
“Отмъщението” - сериен филм, сезон 4
02:00
Законите на съдбата” - сериен филм
03:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Двете лица на Истанбул” - сериен филм /п/
05:20
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Космически кораб “Догстар”2 анимационен филм /12 епизод/
13:25
Сагуа - сиамската котка анимационен филм /47 и 48 епизод/
13:50
История.bg 1100 години от битката при Ахелой/п/
14:50
Телепазарен прозорец
15:05
Братовчеди тв филм /2 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Едно голямо семейство 2 тв филм /11 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева Дискусионно предаване
22:00
Мускетарите 3 тв филм /2 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Момчетата от “Медисън авеню“6 тв филм /2 епизод/
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:15
Едно голямо семейство 2 тв филм /11 епизод/п/
03:10
Братовчеди тв филм /2 епизод/п/
04:10
Изкуството на 21 век
04:40
Още от деня /п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:00
Братовчеди сериен тв филм /12, последен епизод/п/
11:00
Космически кораб “Догстар” детски тв филм /1 сезон, 4 епизод/
11:25
Лошите добри приятели детски тв филм /5 епизод/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
18:30
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 1 епизод
18:55
Южни хроники: Зад кулисите научнопопулярна поредица /12, последен епизод/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Евроновини: Бизнеспланета
20:05
Бежанците сериен тв филм /6 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътешествия документална поредица
22:15
Есен с Достоевски документален филм
23:05
Концерт на Васил Петров и Биг бенд Благоевград Международен джаз фестивал Банско 2015
23:55
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Бежанците сериен тв филм /6 епизод/п/
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
Музика за четири ръце концерт на клавирно дуо Златка Златкова и Марио Ангелов
03:55
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /2 епизод/п/
04:20
Пътешествия документална поредица /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Ветроходството отблизо магазинно предаване /8 епизод/
08:00
Дивия Франк в Бразилия документален филм /1 епизод/
08:45
Европейско първенство по волейбол: Сърбия - Германия - полуфинална среща
11:20
Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Монтбеляр
12:05
Световен шампионат по мотокрос, МХGP, Гран при на Монтбеляр
12:50
Футбол: България - Швеция - квалификация за световно първенство
14:35
Спортни новини
14:45
Светът на конете предаване за конен спорт
15:00
Европейско първенство по баскетбол: Словения - Сърбия - финал
17:30
Дивия Франк в Бразилия документален филм /2 епизод/
18:20
Световен рали шампионат: Рали Германия - финален етап
19:40
Футбол: Истанбул Башакшехир - Лудогорец - среща от турнира “Лига Европа”
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Добър човек игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Кеони Уаксман, в ролите: Стивън Сегал, Виктор Уебстър, Юлия Вердес, Цъ Ма и др. (12)
23:40
Европейско първенство по волейбол: Сърбия - Германия - полуфинална среща
02:20
Европейско първенство по баскетбол: Литва - Гърция - осминафинална среща
04:00
Европейско първенство по баскетбол: Хърватия - Русия - осминафинална среща
06:05
Световен рали шампионат: Рали Германия - обзорна програма

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Плюс това /п/
13:30
Знаци по пътя: Актрисата Катя Паскалева
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
Едуард Елгар: Вариации “Енигма” концерт на Софийската филхармония
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/п/
00:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:50
Потребителската кошница /п/
04:00
Часът на зрителите /п/
04:30
Животните - етнология и фолклор научнопопулярен филм
04:55
Европейски маршрути /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
“Най-доброто оръжие” - сериал, сезон 1
07:30
Хамелеонът” - сериал, сезон 2, /п/
08:45
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
В.И.П.” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 6, /п/
12:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 15, /п/
13:00
Хамелеонът " - сериал, сезон 2
14:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2
15:00
В.И.П.” - сериал, сезон 4
16:00
“Тенекиеният човек” - приключенски с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др., I част
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6
20:00
Комисар Рекс” (премиера) сериал, сезон 15
21:00
Военни престъпления” (премиера) - сериал, сезон 11
00:30
Военни престъпления” сериал, сезон 11, /п/
01:30
Еротичен телепазар
03:30
“Най-доброто оръжие” - сериал, сезон 1, /п/