Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 06 Октомври 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
09:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Николай Кръстев /п./
10:30
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
21:30
Мечтатели - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
00:30
Цитати на деня
01:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
“Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
13:30
Премиера: “Градско момиче” сериал, с. 1, еп. 61
15:00
Премиера: “Италианската булка” - сериал, с.1, еп.127
16:00
Премиера: “Клиника край езерото” - сериал, с.2, еп. 41
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 823
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Сега и завинаги” сериал, с. 1, еп.14
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Моите мили съседи"- сериал, с.1, еп.30
01:30
" Италианската булка" /п./ сериал
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Опасни улици” - сериал, еп. 706

bTV Cinema

06:00
Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп.11,12
07:45
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.4, еп.5
09:00
“Хари Потър и даровете на смъртта” (част 1) -драма, приключенски, фентъзи (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Дейвид Йейтс, актьори Франсис Де Ла Тур, Маги Смит, Бони Райт, Том Фелтън, Домнал Глийсън, Даниел Радклиф, Ема Уотсън,Рупърт Гринт, Тимъти Спол, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Гембън, Бил Най, Алън Рикман, Грег Поуел, Дейвид Тюлис, Роби Колтрейн, Рис Айфънс,Ивана Линч и др.
12:00
Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп. 13,14
13:45
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.4, еп.6
14:45
“Последният път” - романтична комедия (САЩ, 2006), режисьор - Майкъл Калео, актьори - Майкъл Кийтън, Брендън Фрейзър, Амбър Валето, Даниел Стърн, Ричард Кулман, Алексис Круз, Нийл Макдонъг и др.
16:45
“Изповедта на един съпруг” драма (САЩ, 2015), режисьор - Мишел Моуър, актьори - Джей Ар Бърн, Али Гонино, Тара Спенсър-Наърн, Тори Барбън и др.
18:45
“Секретен отряд” екшън,трилър,фантастика (САЩ, 2009), режисьор - Пол МакГуигън, актьори - Дакота Фанинг, Скот Майкъл Кембъл, Крис Евънс, Камила Бел, Джимон Хонсу, Клиф Къртис и др.
21:00
“Вечеря за идиоти” - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Джей Роуч, актьори - Стив Карел, Пол Ръд, Зак Галифанакис, Брус Гринууд, Луси Пънч, Рон Ливингстън и др.
23:30
“Лавантула” - ужас (САЩ, 2015), режисьор - Майк Мендес, актьори - Стийв Гутенберг, Ниа Пийпълс, Патрик Рена, Карлос Бернар, Майкъл Иунслоу и др.
01:15
“Диваци” - криминален, драма, трилър (САЩ, 2012), режисьор - Оливър Стоун, актьори - Блейк Лайвли, Арън Тейлър-Джонсън, Тейлър Кич, Бенисио Дел Торо, Джон Траволта, Салма Хайек и др.
03:45
Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп. 13

Bulgaria ON AIR

05:00
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
06:00
Директно /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
10:30
Новините ON AIR
10:40
Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
11:40
Полицейски войни - криминален сериал /п./
12:30
Селена Гомес - музикален филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
VIB /п./
14:00
Характери /п./
14:30
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Безценна перла - семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Полицейски войни - криминален сериал
20:40
Забравени от Бога - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Време за кино класика: Двама мъже в града - криминален, драма, Франция, Италия, 1973 г.; режисьор: Жозе Джовани; в ролите: Ален Делон, Жан Габен, Жерар Депардйио, Мимси Фармер, Виктор Лану, Сесил Васор, Мишел Буке
23:50
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
00:40
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
01:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Симеон Белев и Константина Живова /п./
03:30
VIB - /п./
04:00
Колела /п./
04:30
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./

FOX

05:10
Да се подготвим за Коледа с Джейми - кулинарно предаване
06:00
Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване
06:50
Будни цяла нощ - втори сезон
07:15
Будни цяла нощ - втори сезон
07:45
Д-р Зоуи Харт - трети сезон
08:40
Грозната Бети - първи сезон
09:35
Отчаяни съпруги - пети сезон
10:30
Отчаяни съпруги - пети сезон
11:30
Лекарите от Чикаго - втори сезон
12:25
Лекарите от Чикаго - втори сезон
13:20
Поднови или продай: Ванкувър - риалити
13:45
Поднови или продай: Ванкувър - риалити
14:15
Без пукната пара - трети сезон
14:40
Майк и Моли - четвърти сезон
15:10
Д-р Зоуи Харт - трети сезон
16:05
Анатомията на Грей - единадесети сезон
17:05
Отчаяни съпруги - пети сезон
18:00
Отчаяни съпруги - пети сезон
19:00
Нови в квартала - първи сезон
19:30
Нови в квартала - първи сезон
20:00
Без пукната пара - трети сезон
20:30
Майк и Моли - четвърти сезон
21:00
Литературният клуб на Джейн Остин- игрален филм
23:05
Подли камериерки - трети сезон
00:00
Анатомията на Грей - единадесети сезон
00:55
Отчаяни съпруги - пети сезон
01:45
Отчаяни съпруги - пети сезон
02:40
Нови в квартала - първи сезон
03:05
Нови в квартала - първи сезон
03:30
Без пукната пара - трети сезон
03:55
Връзки - първи сезон

Kino Nova

06:00
Земята преди време” - анимационен сериал
06:30
“Отмъщението” - сериал, сезон 2
07:30
“Скандал” - сериал, сезон 3, /п/
08:30
“Инспектор Джордж Джентли” (премиера) - сериен филм
11:00
“Кралицата девственица” историческа драма с уч. на АнМари Дъф, Тара Фицджералд, Сиена Гилори, Иън Харт, Том Харди, Декстър Флетчър и др., II част
13:15
“Ледена принцеса” - комедия с уч. Мишел Трахтенберг, Джоан Кюсак, Ейми Стюарт, Ким Катрал, Тревър Блумас и др.
15:20
“Шаферки” - романтична комедия с уч. на Кристен Уиг, Мая Рудолф, Роуз Бърн, Мелиса Маккарти, Уенди МакЛендонКови, Ели Кемпър, Ребел Уилсън, Тери Крюс и др., /п/
18:00
“От местопрестъплението: Кибер атаки” - сериал, сезон 1
19:00
“Скандал” - сериал, сезон 3
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5
21:00
“Димящи аса” - екшън с уч. на Райън Рейнолдс, Рей Лиота, Бен Афлек, Анди Гарсия, Джеръми Пивън, Крис Пайн, Алекс Роко и др.
23:15
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5, /п/
00:15
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм, /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм
13:30
“Дъщерята на Ананди” (премиера) - сериен филм
14:30
Прости ми” (премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) - сериен филм, 4 сезон
21:00
VIP BROTHER 2017 - риалити шоу
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
“Отмъщението” - сериен филм, сезон 4
02:00
“Чучулигата”- сериен филм
04:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

05:10
Още от деня коментарно предаване/п/
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Пътеки Летни идеи за хармоничен живот
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Виното на лятото игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Мария Матеоли, в ролите: Елза Патаки, Соня Брага, Итън Пек и др.
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Открито с Валя Ахчиева /п/
14:45
Светът на Япония: Моменти от Ишикава 20-серийна документална поредица
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:40
Как се прави? документална поредица
17:25
Светът е 7 Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно публицистично предаване
22:00
Виж БиБиСи: “Дейвид Боуи - пет ключови години” документален филм /Великобритания, 2015г./
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
С музиката на Рей Чарлз - концерт на открито с Биг бенда на БНР Джаз фестивал “Jazzit”
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:15
Виното на лятото игрален филм /п/
03:45
Как се прави? документална поредица/п/
04:30
Още от деня коментарно предаване/п/

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
10:00
Туризмът №1 Светският блясък на Варна /п/
10:30
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /9 епизод/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Кратки новини
14:15
Тихата планина игрален филм /п/
15:50
Потребителската кошница
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
Волейбол /жени/: Олимпиакос /Гърция/ - Бурса /Турция/ среща от турнира за Купа Пловдив 2017 - пряко предаване
19:30
България новини
20:00
Европа днес
20:10
По съвест 4 сериен тв филм /10 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Бирария “Романтика” игрален филм /Белгия, 2012 г./, режисьор Йоел Ванхубрау, в ролите: Сара Дъ Ро, Аксел Дасълере, Барбара Сарафиан, Филип Петърс и др.
23:55
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
По съвест 4 сериен тв филм /10 епизод/п/
01:20
Регионални новини /п/
02:05
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:05
Камерен концерт на Минчо Минчев и Евгени Божинов Празници на изкуствата “Аполония 2014”
04:15
Европа днес /п/
04:25
Южни хроники: Традиции и маршрути научнопопулярна поредица /2 епизод/п/
04:50
Местно време /БНТ 2 София/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Мотоспорт Екстра
08:00
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /24 епизод/
08:30
Аз съм…
08:45
Европейско първенство по волейбол /жени/: Холандия - Сърбия - финал
10:45
Футбол: Холандия - България - квалификация за световно първенство
12:30
Волейбол /жени/: Марица - КСМ Букурещ /Румъния/ - среща от турнира за Купа “Пловдив 2017”
14:10
Спортни новини
14:20
Европейско първенство по волейбол /жени/: България - Германия - среща от плейофите
16:45
Пресконференция на отбора на България преди квалификационната среща за световно първенство по футбол с Франция пряко предаване от тренировъчната база на националния отбор по футбол
17:15
Мотоспорт Екстра
17:45
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /25 епизод/
18:15
Пресконференция на отбора на Франция преди квалификационната среща за световно първенство по футбол с България пряко предаване от ст. “Васил Левски”
18:30
Футбол: България - Казахстан - квалификация за европейско първенство за младежи до 21 г. пряко предаване от “Трейс Арена”, Стара Загора
20:30
Пътят към Русия магазинно предаване /25 епизод/
21:00
Извън играта
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Тиха отрова игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Фред Олен Рей, в ролите: Люк Пери, Криста Алън, Том Беринджър и др.(12)
23:25
Футбол: България - Казахстан - квалификация за европейско първенство за младежи до 21 г.
01:15
Футбол: Холандия - България - квалификация за световно първенство
03:00
Европейско първенство по волейбол /жени/: Холандия - Сърбия - финал
05:15
Футбол: Зенит - Реал /Сосиедад/ - среща от турнира “Лига Европа”

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:30
Потомци на Фичето документален филм /БНТ 2 Русе/
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Открито с Валя Ахчиева
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Jazz day Мини джаз фестивал Jazzit /2013 г./
23:00
По света и у нас /п/
23:25
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
00:00
Открито с Валя Ахчиева /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 София/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:50
Потребителската кошница
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Гая парк научнопопулярен филм
05:15
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3
07:30
Военни престъпления” сериал, сезон 8, /п/
08:45
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
В.И.П.” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6, /п/
12:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 16, /п/
13:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 8
14:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2
15:00
В.И.П.” - сериал, сезон 4
16:00
“Кралят на скорпионите” - приключенски екшън с уч. на Дуейн Джонсън, Стивън Бранд, Майкъл Кларк Дънкън, Кели Хю, Бърнард Хил, Ралф Мьолер и др., /п/
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 6
20:00
Комисар Рекс” (премиера) сериал, сезон 16
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 1
22:00
Седем години в Тибет” - драма с уч. на Брад Пит, Дейвид Тюлис, Б. Д. Уонг, Виктор Уонг, Дани Дензонгпа, Ингеборга Дапкунайте и др.
00:55
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:15
Еротичен телепазар