Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 11 Октомври 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
09:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
10:30
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
14:00
Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Отвътре - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
21:30
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
00:30
Цитати на деня
01:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
“Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Градско момиче” сериал, с. 1, еп. 64
15:00
Премиера: “Италианската булка” - сериал, с.1, еп.130
16:00
Премиера: “Клиника край езерото” - сериал, с.2, еп. 44
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 826
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Сега и завинаги” сериал, с. 1, еп.17
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Моите мили съседи"- сериал, с.1, еп.33
01:30
" Италианската булка" /п./ сериал
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Опасни улици” - сериал, еп. 709

bTV Cinema

06:00
Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп.17,18
08:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.4, еп.9
09:15
“Изповедта на един съпруг” драма (САЩ, 2015), режисьор - Мишел Моуър, актьори - Джей Ар Бърн, Али Гонино, Тара Спенсър-Наърн, Тори Барбън и др.
11:15
Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп. 19,20
13:15
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.4, еп.9
14:15
“Нощ във Вегас” - комедия, драма (САЩ, 2011), актьори - Дженифър Финиган, Бен Лоусън и др.
16:15
Бандата на Оушън"- екшън, комедия (САЩ, 2001), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Мат Деймън, Анди Гарсия,Брад Пит и др.
18:45
“Изчезването” - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.
21:00
Шрек Трети” - комедия, анимация (САЩ ,2007), режисьори - Крис Милър, Раман Хаи
23:00
“Вината в нашите звезди” драма (САЩ, 2014), режисьор Джош Бун, актьори - Шайлийн Уудли, Нат Улф, Лора Дърн, Ансел Елгорт, Лоте Вербек, Сам Трамел и др.
01:30
Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп. 19,20
03:15
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.4, еп.9

Bulgaria ON AIR

05:00
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
06:00
Директно /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
10:30
Новините ON AIR
10:40
Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
11:40
Полицейски войни - криминален сериал /п./
12:30
Фарел Уилямс - музикален филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
14:30
Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Безценна перла - семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Полицейски войни - криминален сериал
20:40
Забравени от Бога - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Трето не ни е дадено - историческа драма
23:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
23:50
Необичайните заподозрени недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов /п./
00:50
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев /п./
03:00
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
04:00
VIB /п./
04:30
Характери /п./

FOX

05:10
Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
06:00
Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
06:50
Нови в квартала - първи сезон, еп. 5
07:15
Нови в квартала - първи сезон, еп. 6
07:45
Подли камериерки - трети сезон, еп. 3
08:40
Грозната Бети - първи сезон, еп. 18
09:35
Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 14
10:30
Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 15
11:30
Изумруденият град - първи сезон, еп. 6
12:25
Кралски особи - сериал, еп. 8
13:20
В търсене на малък дом” първи сезон, еп. 5
13:45
В търсене на малък дом” - първи сезон, еп. 6
14:15
Без пукната пара - трети сезон, еп. 22
14:40
Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 21
15:10
Подли камериерки - трети сезон, еп. 3
16:05
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 19
17:05
Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 16
18:00
Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 17
19:00
Нови в квартала - първи сезон, еп. 7
19:30
Нови в квартала - първи сезон, еп. 8
20:00
Без пукната пара - трети сезон, еп. 23
20:30
Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 22
21:00
Кралски особи - сериал, еп. 9
22:00
Мики - първи сезон, еп. 7
22:30
Мики - първи сезон, еп. 8
22:55
Подли камериерки - трети сезон, еп. 4
23:55
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 19
00:50
Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 16
01:45
Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 17
02:40
Нови в квартала - първи сезон, еп. 7
03:05
Нови в квартала - първи сезон, еп. 8
03:30
Без пукната пара - трети сезон, еп. 23
03:55
Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 22
04:20
Връзки - втори сезон, еп. 2

Kino Nova

06:00
Земята преди време” - анимационен сериал
06:30
" Отмъщението" - сериал, сезон 3
07:30
“Скандал” - сериал, сезон 3, /п/
08:30
“Инспектор Джордж Джентли” (премиера) - сериен филм
10:50
“От местопрестъплението: Кибер атаки” - сериал, сезон 2, /п/
11:45
“Том, Дик и Хариет” - комедия с уч. на Стивън Уебър, Мишел Харисън, Андрю Франсис, Майкъл Еклунд и др., /п/
13:45
“Рецепта за любов” - романтична комедия с уч. Даниел Панабейкър, Шон Робъртс, Паскал Хатън и др., /п/
15:40
“Зов за завръщане” - екшън с уч. на Колин Фарел, Кейт Бекинсейл, Джесика Бийл, Бил Най, Брайън Кранстън, Бокем Уудбайн и др., /п/
18:00
“От местопрестъплението: Кибер атаки” - сериал, сезон 2
19:00
“Скандал” - сериал, сезон 3
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5
21:00
“Терминатор: Спасение"екшън-фантастика с уч. на Крисчън Бейл, Сам Уортингтън, Антон Йелчин, Хелена Бонъм Картър, Джейн Алекзандър, Муун Блъдгуд и др.
23:15
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5, /п/
00:15
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм, /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми"(премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) - сериен филм, 4 сезон
21:00
VIP BROTHER 2017 - риалити шоу
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
“Отмъщението” - сериен филм, сезон 4
02:00
“Чучулигата”- сериен филм
03:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Милион и две усмивки Детско предаване
13:50
Вечери в Антимовския хан тв филм /2, последна серия/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Спасителен отряд Калифорния тв филм /3 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории документален слот
16:50
Мускетарите тв филм /8 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:35
Спортни новини
20:45
Линия на разделението игрален филм /2 епизод/(12)
22:30
В кадър Кой е срещу теб в мрежата
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Момчетата от “Медисън авеню“6 тв филм /13, последен епизод/
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:10
Мускетарите 3 тв филм /7 епизод/п/
03:05
Спасителен отряд Калифорния тв филм /3 епизод/п/
03:55
Дойче Веле: Шифт /п/
04:10
Изкуството на 21 век /п/
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
13:55
В кадър Кой е срещу теб в мрежата/п/
14:25
Круиз в Япония
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Жил и Жюли
20:50
Спортни новини
21:10
Линия на разделението игрален филм /3, последен епизод/ (12)
00:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
01:00
Денят започва с Култура /п/
02:40
Спасителен отряд Калифорния тв филм /4 епизод/п/
03:25
История.bg България - 16 република на СССР /предложено от Тодор Живков през октомври 1963г./п/
05:10
Още от деня коментарно предаване/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Туристически маршрути
14:45
Светът на Япония: Моменти от Ишикава документална поредица
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
17:25
Светът е 7 Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
22:00
Виж БиБиСи: “Английската кралица на 90” документален филм /Великобритания, 2016г./
23:45
Концерт на “Тбилиси биг бенд” Джаз фестивал “Банско 2017”
00:45
Денят започва с Култура /п/
02:30
Линия на разделението игрален филм /2 епизод/п/(12)
04:15
Дойче Веле: Шифт /п/
04:30
Още от деня коментарно предаване/п/
05:40
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
10:30
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
11:00
Космически кораб “Догстар” детски тв филм /1 сезон, 11 епизод/
11:25
Сагуа - сиамската котка анимационен филм /58 и 59 епизод/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Красотата на природата /п/
15:00
Америка днес
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Часът на зрителите /п/
18:30
Днес и утре
18:55
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Евроновини: В правилната посока
20:10
По съвест 4 сериен тв филм /12, последен епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/
22:15
Как е устроена Земята документална поредица, Великобритания, 2013 г. /6 епизод/п/
23:00
Концерт на “Силвия бенд” /Португалия/ Джаз фестивал “Банско 2016”
23:55
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
По съвест 4 сериен тв филм /12, последен епизод/п/
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/п/
03:40
Как е устроена Земята документална поредица, Великобритания, 2013 г. /6 епизод/п/
04:25
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/п/
04:55
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
05:25
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Часът на БНТ HD
07:10
“Рали Китай” - състезание от “Дакар сериите” обзор
08:00
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /27 епизод/
08:25
Извън играта
09:00
Светът на конете предаване за конен спорт
09:15
Футбол: Люксембург - България - квалификационна среща за световно първенство
11:00
Пътят към Русия магазинно предаване /26 епизод/
11:25
Формула Е - обзор на сезона
12:15
Волейбол /жени/: Олимпиакос /Гърция/ - Бурса /Турция/ - среща от турнира за Купа “Пловдив 2017”
14:35
Спортни новини
14:55
Футбол: България - Украйна - квалификация за европейско първенство за юноши до 17 г.
16:40
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /28 епизод/
17:05
Арена Баскет обзорно предаване за баскетбол
18:00
Баскетбол: Левски 2014 - Куманово 2009 - среща от Балканската баскетболна лига пряко предаване от з. “Универсиада”
20:00
Обзор “Световни футболни квалификации”
20:30
Пътят към Русия магазинно предаване /26 епизод/
21:00
ТЕR Европейски рали-серии репортаж от рали “Шкода Рали Лиезен”
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Отвъд правосъдието игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Тимъти Удуърт - младши, в ролите: Вини Джоунс, Миша Бартън, Тимъти Удуърт - младши, Люк Гос и др. (12)
23:30
Футбол: Люксембург - България - квалификационна среща за световно първенство
01:15
Футбол: България - Украйна - квалификация за европейско първенство за юноши до 17 г.
03:00
Световен шампионат по мотокрос: Гран при на нациите
05:40
Световен рали шампионат: Рали Каталуня - финален етап

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Малки истории /п/
13:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Баскетбол /мъже/: Левски - Куманово /Република Македония/ среща от Балканската баскетболна лига - пряко предаване от зала “Универсиада”, София
20:00
По света и у нас
20:35
Спортни новини
20:45
Петък вечер игрален филм /1986 г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Мария Стефанова, Елена Райнова, Маргарита Пехливанова, Ернестина Шинова, Мартина Вачкова, Велко Кънев, Стефан Илиев, Стефан Мавродиев и др.
22:20
Бразди /п/
22:50
Европейски маршрути /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
История.bg България - 16 република на СССР /предложено от Тодор Живков през октомври 1963 г./
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:50
Потребителската кошница /п/
04:00
Нощни птици /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3
07:30
Военни престъпления” сериал, сезон 8, /п/
08:45
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
В.И.П.” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 7, /п/
12:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 16, /п/
13:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 8
14:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2
15:00
В.И.П.” - сериал, сезон 4
16:00
“Приключението “Посейдон” приключенски екшън с уч. на Адам Болдуин, Браян Браун, Рутгер Хауер, Стив Гутенберг, C. Томас Хауъл, Питър Уелър, Клайв Мантъл, Алекс Кингстън и др., II част, /п/
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 7
20:00
Комисар Рекс” (премиера) сериал, сезон 16
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 1
22:00
Снайпер: Презареждане” екшън с уч. на Били Зейн, Чад Майкъл Колинс, Анабел Райт, Рихард Замел и др.
00:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 1, /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Национална лотария” /п/