Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 12 Октомври 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
09:00
VIB - документална поредица, автор Биляна Митева /п./
10:00
Водещите новини
10:05
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
10:30
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:00
Водещите новини
11:05
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
14:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова/п./
16:00
Водещите новини
16:05
Отвътре - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
21:30
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
00:30
Цитати на деня
01:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
“Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Градско момиче” сериал, с. 1, еп. 65
15:00
Премиера:“Италианската булка” сериал, с.1, еп.131
16:00
Премиера:"Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 45
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 87
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:"Сега и завинаги" сериал, с. 1, еп.18
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Моите мили съседи"- сериал, с.1, еп.34
01:30
" Италианската булка" /п./ - сериал
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Опасни улици” - сериал, еп. 710

bTV Cinema

06:00
Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп.19,20
07:45
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.4, еп.9
09:00
“Любов сред лозята” - романтичен (Канада, 2016), режисьор - Джейсън Бурк, актьори Емануел Вогие, Матю Маккол, Кристофър Ръсел и др.
11:15
Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп. 21,22
13:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.4, еп.10
14:00
“Изклуството да се скатаваш” - драма, САЩ, 2011 г., режисьор: Гавин Уисен, актьори -Алисия Силвърстоун,Елизабет Рийсър, Фреди Хаймор, Рита Уилсън, Блеър Ъндърууд, Ема Робъртс,Майкъл Ангарано, Сам Робардс и др.
15:45
“Черната книга” - трилър (Холандия, 2006), режисьор Пол Верховен, актьори - Карис ван Хоутен, Себастиан Кох, Том Хофман, Халина Рейн и др.
18:45
“Контрабанда” - трилър, екшън, драма, криминален ( САЩ, Великобритания, Франция, 2012), режисьор - Балтазар Кормакур, актьори - Марк Уолбърг, Джовани Рибизи, Кейт Бекинсейл, Бен Фостър, Робърт Уолбърг, Лукас Хаас, Джейсън Мичел, Пол ЛеБланк и др.
21:00
“Хари Потър и даровете на смъртта” (част 2)" - драма, фентъзи, приключенски (САЩ, 2011), режисьор - Дейвид Йейтс, актьори - Домнал Глийсън, Даниел Радклиф, Ема Уотсън, Рупърт Гринт, Тимъти Спол, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Гембън, Алън Рикман, Кели Макдоналд, Бони Райт, Грег Поуел, Джим Броудбент, Том Фелтън, Бил Най, Ема Томпсън, Кийрън Хайндс, Ралф Файнс, Гари Олдман, Ивана Линч, Джон Хърт, Маги Смит, Дейвид Тюлис, Джейсън Айзъкс, Брендън Глийсън и др.
23:30
“Островът на Ним” - приключенски, САЩ, 2008 г., режисьор: Марк Левин, Дженифър Флакет, в ролите: Абигейл Бреслин, Джоди Фостър, Кристофър Бейкър, Джерард Бътлър и др.
01:15
Дневниците на вампира” сериал, с.6, еп. 21,22
03:15
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.4, еп.10

Bulgaria ON AIR

05:00
Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
06:00
Директно /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
10:30
Новините ON AIR
10:40
Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
11:40
Полицейски войни - криминален сериал /п./
12:30
Фарел Уилямс - музикален филм
13:00
Новините ON AIR
13:30
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
14:30
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева/п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Безценна перла - семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Полицейски войни - криминален сериал
20:40
Забравени от Бога - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Трето не ни е дадено - историческа драма
23:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
23:50
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
00:50
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
03:00
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
04:00
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./

FOX

05:10
Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
06:00
Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 5
06:50
Нови в квартала - първи сезон, еп. 7
07:15
Нови в квартала - първи сезон, еп. 8
07:45
Подли камериерки - трети сезон, еп. 4
08:40
Грозната Бети - първи сезон, еп. 19
09:35
Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 16
10:30
Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 17
11:30
Мики - първи сезон, еп. 7
11:55
Мики - първи сезон, еп. 8
12:25
Кралски особи - сериал, еп. 9
13:20
В търсене на малък дом” - първи сезон, еп. 7
13:45
В търсене на малък дом” - първи сезон, еп. 8
14:15
Без пукната пара - трети сезон, еп. 23
14:40
Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 22
15:10
Подли камериерки - трети сезон, еп. 4
16:05
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 20
17:05
Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 18
18:00
Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 19
19:00
Нови в квартала - първи сезон, еп. 9
19:30
Нови в квартала - първи сезон, еп. 10
20:00
Без пукната пара - трети сезон, еп. 24
20:30
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 1
21:00
Лекарите от Чикаго - втори сезон, еп. 11
22:00
Лекарите от Чикаго - втори сезон, еп. 12
22:55
Подли камериерки - трети сезон, еп. 5
23:55
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 20
00:50
Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 18
01:45
Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 19
02:40
Нови в квартала - първи сезон, еп. 9
03:05
Нови в квартала - първи сезон, еп. 10
03:30
Без пукната пара - трети сезон, еп. 24
03:55
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 1
04:20
Връзки - втори сезон, еп. 3

Kino Nova

06:00
Земята преди време” - анимационен сериал
06:30
“Отмъщението” - сериал, сезон 3
07:30
“Скандал” - сериал, сезон 3, /п/
08:30
“Инспектор Джордж Джентли” (премиера) - сериен филм
11:00
“От местопрестъплението: Кибер атаки” - сериал, сезон 2, /п/
12:00
“Любов по случайност” - романтична комедия с уч. на Бю Гарет, Бренда Стронг, Бенджамин Айрес и др., /п/
13:50
“Палето Кестен: Героят на Сентрал парк” - семеен филм с уч. на Бари Бостуик, Абигейл Бреслин, Кристин Тучи, Итън Филипс и др.
15:45
“Терминатор: Спасение”- екшънфантастика с уч. на Крисчън Бейл, Сам Уортингтън, Антон Йелчин, Хелена Бонъм Картър, Джейн Алекзандър, Муун Блъдгуд и др , /п/
18:00
“От местопрестъплението: Кибер атаки” - сериал, сезон 2
19:00
“Скандал” - сериал, сезон 3
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5
21:00
“Елизиум” - екшън- фантастика с уч. на Мат Деймън, Джоди Фостър, Диего Луна, Хосе Пабло Кантийо, Уилям Фихтнър Алис Брага, Талиса Сото, Майкъл Шанкс, Шарлто Копли и др.
23:10
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5, /п/
00:10
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм, /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми"(премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) - сериен филм, 4 сезон
21:00
VIP BROTHER 2017 - риалити шоу
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Костюмари” - сериен филм, сезон 4
02:00
“Чучулигата”- сериен филм
03:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Жулиета без Ромео - балетен спектакъл на Националния балет на Косово Моцартови празници Правец 2017
13:55
В кадър Кой е срещу теб в мрежата/п/
14:25
Круиз в Япония
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Спасителен отряд Калифорния тв филм /4 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Мускетарите тв филм /9 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Жил и Жюли
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:50
Спортни новини
21:10
Линия на разделението игрален филм /3, последен епизод/ (12)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Момчетата от"Медисън авеню"7 тв филм /7 сезон, 1 епизод/
00:20
Мотоспорт екстра
00:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
01:00
Денят започва с Култура /п/
02:40
Спасителен отряд Калифорния тв филм /4 епизод/п/
03:25
История.bg България - 16 република на СССР /предложено от Тодор Живков през октомври 1963г./п/
04:40
Изкуството на 21 век /п/

БНТ 2

06:55
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Часът на зрителите /п/
10:30
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /10 епизод/
11:00
Чекръкчийството - изчезващо знание документален филм
11:30
Китай на фокус: “Юан Минюан - градината на градините” /първа част/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Световно наследство Манастирът в Баталя
15:00
Днес и утре /п/
15:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Туризмът №1 Царицата на Черно море /БНТ 2 Варна/
18:25
Пътешествия документална поредица /п/
18:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Евроновини: Бизнеспланета
20:05
По съвест 5 12-сериен тв филм /1 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/п/
22:15
Каблуи игрален филм /САЩ, 2007 г./, режисьор Скот Прендергаст, в ролите: Лиса Кудроу, Скот Прендергаст, Кристин Тейлър, Джефри Дийн Морган и др.
23:40
Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/
00:15
България новини /п/
00:45
По съвест 5 12-сериен тв филм /1 епизод/п/
01:35
Регионални новини /п/
02:20
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:20
Америка днес /п/
04:15
Часът на зрителите /п/
04:45
Очарователни погледи от Китай
04:55
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
05:25
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Пътят към Русия магазинно предаване /26 епизод/
08:00
Обзор “Световни футболни квалификации”
08:30
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /28 епизод/
09:00
Баскетбол: Левски 2014 - Куманово 2009 - среща от Балканската баскетболна лига
10:45
Волейбол /жени/: Марица - Олимпиакос /Гърция/ - среща от турнира за Купа “Пловдив 2017”
12:50
ТЕR Европейски рали-серии репортаж от рали “Шкода Рали Лиезен”
13:20
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /6 епизод/
13:50
Спортни новини
14:00
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
16:30
Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
17:00
Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /29 епизод/
17:25
Футбол: Люксембург - България - квалификационна среща за световно първенство
19:10
Обзор “Световни футболни квалификации”
19:40
Световен рали шампионат: Рали Каталуня - финален етап
21:00
Мотоспорт Екстра
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Непознатият игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Робърт Либърман, в ролите: Стив Остин, Адам Бийч, Ерика Сера, Рон Лий и др. (12)
23:30
Футбол: България - Франция - квалификационна среща за световно първенство
01:20
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
04:00
Европейско първенство по волейбол: Германия - Русия - финал
06:30
Обзор “Световни футболни квалификации”

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg България - 16 република на СССР /предложено от Тодор Живков през октомври 1963 г./п/
13:30
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:15
В кадър Кой е срещу теб в мрежата
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:50
Спортни новини
21:10
Лачените обувки на незнайния воин игрален филм /1979г./, режисьор Рангел Вълчанов, в ролите: Борислав Цанков, Иван Стоичков, Славка Анкова, Емилия Маринска, Рангел Вълчанов и др.
22:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
В кадър Кой е срещу теб в мрежата /п/
00:00
Непозната земя /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Бразди /п/
01:45
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
02:15
България днес информационен блок /п/
03:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:55
Потребителската кошница /п/
04:05
Библиотеката /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3
07:30
Военни престъпления” - сериал, сезон 8, /п/
08:45
Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
В.И.П.” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 7, /п/
12:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 16, /п/
13:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 8
14:00
Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2
15:00
В.И.П.” - сериал, сезон 4
16:00
“Пълководци” - екшън с уч. на Джет Ли, Анди Лау,Такеши Канеширо и др., /п/
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 7
20:00
Комисар Рекс” (премиера) сериал, сезон 16
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 1
22:00
“Денят на Бастилията” - криминален екшън с уч. на с уч. на Идрис Елба, Ричард Мадън, Хосе Гарсия, Шарлот ле Бон, Кери Райли и др.
00:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 1, /п/
01:00
Еротичен телепазар