Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 14 Октомври 2017 година

БНТ 1

06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки Детско предаване
08:00
По света и у нас Информационна емисия
09:00
Плюс това публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00
Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00
Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бразди Предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика Предаване за български фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00
Малки истории Предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
14:55
Испанска връзка игрален филм /Испания, 2013г./, режисьор Емилио Мартинес Ласаро, в ролите: Клара Лаго, Дани Ровира, Кармен Мачи и др.
16:35
Семеен бизнес тв филм
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев
18:00
Животът е вкусен
19:00
Виж БиБиСи: Белязани от Аушвиц 2-сериен документален филм /Великобритания, 2015г./, 1 част
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Спортни новини
20:45
Шоуто на Канала развлекателно предаване
21:45
Срещи на сляпо игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Леван Когуашвили, в ролите: Андро Сахварелидзе, Ия Сухиташвили, Арчил Кикодзе и др.
23:30
По света и у нас Информационна емисия
23:45
Бекстрийт бойс музикален филм
01:30
Линия на разделението игрален филм /3, последен епизод/ (12)
03:15
Виж БиБиСи: Белязани от Аушвиц документален филм /1 част/п/
04:00
Как се прави? документална поредица/п/
04:25
Малки истории /п/
05:15
Бразди /п/
05:45
Иде нашенската музика /п/
07:10
Зелената линейка Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
13:30
Музикална сцена БНТ1 Международен фестивал за поп и рок музика София 2017 гала вечер
14:35
Книжарят документален филм /Франция, България, 2016г./, режисьори: Асен Владимиров и Катрин Бернщайн
15:30
Приключенията на Бейли: Изгубеното кученце игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Стийв Франке, в ролите: Рик Шу, Лиз Франке, Марк Сторард, Дюк Франке и др.
17:30
Спортна треска Обзорно спортно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:05
Виж БиБиСи: Белязани от Аушвиц документален филм /2, последна част/п/
19:55
Лека нощ, деца! Случки с бърколини
22:55
По света и у нас Информационна емисия
23:10
Нощни птици Вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова
00:10
Фарго игрален филм /САЩ, 1996г./, режисьор Джоъл Коен, в ролите: Франсес Макдорманд, Уилям Х.Мейси, Стив Бушеми и др.
01:45
Виж БиБиСи: Белязани от Аушвиц документален филм /2, последна част/п/
02:35
Как се прави? документална поредица/п/
03:05
[Дойче Веле: Шифт] /п/
03:20
Отблизо с Мира Добрева /п/
04:20
Отворени досиета 2 Стефан Сираков. Преследването на “бившите хора” и техните семейства /3 филм/п/
04:50
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
07:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/п/
07:30
Света Петка Българска документален филм /БНТ 2 Благоевград/
08:05
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 4 епизод /п/
08:30
Пътешествия документална поредица /п/
09:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Туристически маршрути /п/
11:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
12:00
Потребителската кошница
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Шифт
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
Играчът игрален филм /п/
16:00
Япония днес
16:10
Шерлок: Зад кулисите - Жените документална поредица /2 епизод/
16:40
Изкуството на 21 век
17:05
Животът е безкраен танц документален филм /п/
18:35
Културни адреси: София, Европа документална поредица /1 епизод/
19:00
Часът на зрителите
19:30
България новини
20:00
Шерлок: “Слепият банкер” сериен тв филм /1 сезон, 2 епизод/
21:30
Светът на Япония: Моменти от Ишикава
21:45
Героят на семейството игрален филм /Франция, 2006 г./, режисьор Тиери Клифа, в ролите: Жерар Ланвен, Катрин Деньов, Еманюел Беар, Миу-Миу, Клод Брасьор и др. (12)
23:25
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:30
България новини /п/
01:00
Шерлок: “Слепият банкер” сериен тв филм /1 сезон, 2 епизод/п/
02:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/п/
03:00
Концерт на формация “Карандила джуниър”
03:30
Потребителската кошница /п/
04:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
04:30
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
05:30
Часът на зрителите /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Мотоспорт Екстра
08:00
Обзор “Световни футболни квалификации”
08:25
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Светът на конете предаване за конен спорт
09:30
Европейско първенство по волейбол: Германия - Русия - финал
12:00
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
14:35
Спортни новини
14:45
Футбол: Ирландия - България - квалификация за европейско първенство за юноши до 17 г.
16:30
Две ръце на масата /2. част/ филм за световното първенство по канадска борба
17:00
Баскетбол: Балкан - Лукойл Академик - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от “Арена Ботевград”
19:00
Дейвид Бекъм: В непознатото документален филм /1 част/
19:45
Футбол: България - Франция - квалификационна среща за световно първенство
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Извън играта
22:40
Градски лентяй игрален филм /Великобритания, 2012г./, режисьор Джеймс Ларкин, в ролите: Фиона Гилис, Джефри Стретфийлд, Ейдриън Лукис и др.
00:05
Баскетбол: Балкан - Лукойл Академик - среща от Националната баскетболна лига
01:50
Футбол: България - Франция - квалификационна среща за световно първенство
03:40
Европейско първенство по волейбол: Германия - Русия - финал
06:25
Пътят към Русия магазинно предаване /26 епизод/

БНТ World

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
08:00
По света и у нас
09:00
Животът е вкусен /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Непозната земя /п/
11:30
В кадър Кой е срещу теб в мрежата /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите /п/
13:00
БГ кинокласика: “Ивайло” игрален филм /1963 г./, режисьор Никола Вълчев, в ролите: Богомил Симеонов, Гинка Станчева, Цвятко Николов, Иван Братанов, Трифон Джонев и др.
14:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
14:55
Плюс това
15:55
Добър ден с БНТ 2
17:00
Баскетбол /мъже/: Балкан /Ботевград/ - Лукойл Академик /Правец/ среща от Националната баскетболна лига - пряко предаване от Ботевград
19:00
Потребителската кошница
19:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Време за жени игрален филм /2006 г./, режисьор Илия Костов, в ролите: Аня Пенчева, Параскева Джукелова, Катерина Евро, Биляна Петринска и др.
22:25
Умно село Жажда: Величко Минеков
23:20
Мотоспорт екстра
23:55
По света и у нас
00:10
Шоуто на Канала
01:10
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
02:10
Плюс това /п/
03:10
Часът на зрителите /п/
03:40
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
04:10
Троянската света обител документален филм
05:00
Светът е 7 /п/
05:30
Непозната земя /п/