Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 18 Октомври 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Милион и две усмивки /п/
13:55
Референдум /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Спасителен отряд Калифорния тв филм /7 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории документален слот
16:50
Мускетарите 2 тв филм /2 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Вредители игрален филм /Великобритания, 2011г./, режисьор Диктина Хууд, в ролите: Клеър Фой, Бенедикт Къмбърбач, Шон Евънс и др.
22:30
В кадър Космически кадети
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Момчетата от “Медисън авеню“7 тв филм /4 епизод/
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:10
Спасителен отряд Калифорния тв филм /7 епизод/п/
02:55
История.bg 1422г. - Краят на Второто българско царство/п/
04:00
Дойче веле: Шифт
04:15
Туристически маршрути
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Сватба - балетен спектакъл на Националния балет на Косово Моцартови празници - Правец 2017
13:45
В кадър Космически кадети/п/
14:15
Круиз в Япония
14:40
Светът на Япония: Моменти от Ишикава документална поредица
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Жил и Жюли
21:30
Студио Футбол Коментарно предаване
22:05
Футбол: Спортинг /Брага/ - Лудогорец - среща от турнира “Лига Европа” пряко предаване от Брага /Португалия/
04:45
Гневната Америка документален филм/п/
05:10
Още от деня коментарно предаване/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:45
Светът на Япония: Моменти от Ишикава документална поредица
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
17:25
Светът е 7 Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
22:00
Виж БиБиСи: “Брус Спрингстийн - от първо лице” документален филм /Великобритания, 2015г./
23:15
По света и у нас Информационна емисия
23:40
В памет на Андрония Попова-Рони Концерт на група “Насекомикс” и техния проект “Великани и джуджета”
00:40
Денят започва с Култура /п/
02:20
Джентълменът от Епсъм игрален филм /п/
03:55
Япония днес /п/
04:05
Как се прави? документална поредица/п/
04:30
Още от деня коментарно предаване/п/
05:40
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:55
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
10:30
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
11:00
Космически кораб “Догстар” детски тв филм /1 сезон, 13 епизод/
11:25
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /12 епизод/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Културни адреси: София, Европа документална поредица /1 епизод/п/
15:00
Америка днес
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Часът на зрителите /п/
18:30
Днес и утре
18:55
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
По съвест 5 сериен тв филм /5 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
22:15
Как е устроена Земята документална поредица, Великобритания, 2013 г. /7 епизод/п/
23:00
Концерт на Калин Вельов & Tumbaitu Празници на изкуствата “Аполония 2016”
00:00
България новини /п/
00:30
По съвест 5 сериен тв филм /5 епизод/п/
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /11 епизод/п/
03:35
Как е устроена Земята документална поредица, Великобритания, 2013 г. /7 епизод/п/
04:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
04:50
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Часът на БНТ HD
07:40
Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс документален филм /2 епизод/
08:30
Извън играта
09:05
Аз съм…
09:15
Футбол: България - Украйна - квалификация за европейско първенство за юноши до 17 г.
10:45
Футбол: България - Франция - квалификационна среща за световно първенство
12:35
Маратон на София
15:35
Спортни новини
15:45
Футбол: Зенит - Реал /Сосиедад/ - среща от турнира “Лига Европа”
17:35
Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс документален филм /3 епизод/
18:30
Баскетбол: Лукойл Академик - Динамо /Тбилиси/ - среща от турнира за купата на ФИБА Европа пряко предаване от з. “Универсиада”
20:30
Световен рали шампионат: Рали Каталуня - обзорна програма
21:15
Светът на конете предаване за конен спорт
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
2012: Ледена епоха игрален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Травис Форт, в ролите: Патрик Лабиорто, Джули Маккълоу, Кейти Уилсън и др.
23:30
Футбол: Лудогорец - Хофенхайм - среща от турнира “Лига Европа”
01:15
Футбол: Люксембург - България - квалификационна среща за световно първенство
03:00
Пътят към Русия магазинно предаване /26 епизод/
03:40
Формула Е - обзор на сезона
04:30
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
06:30
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /6 епизод/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Малки истории /п/
13:20
Светлина в безкрая
13:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време : Без бариери /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Бразди /п/
18:30
Баскетбол /мъже/: Лукойл Академик - Динамо Тбилиси среща от турнира ФИБА Юръп Къп - пряко предаване
20:30
В кадър Мрежата /п/
21:00
Хан Аспарух: “Фанагория” /режисьорът Людмил Стайков на 80 години/ филмова трилогия /1981 г./, режисьор Людмил Стайков, в ролите: Стойко Пеев, Анатолий Генов, Васил Михайлов, Ваня Цветкова, Стефан Гецов, Йосиф Сърчаджиев, Аня Пенчева, Георги Черкелов, Лора Кремен и др. /първа част/
22:35
Знаете ли
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
История.bg 1422 г. - Краят на Второто българско царство
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време : Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:50
Потребителската кошница /п/
04:00
Нощни птици /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/

СКАТ

15:15
“От българско, по – българско” с Галя Асенова /повторение/
20:00
Дискусионно студио” публицистично предаване /на живо/
21:00
Паралакс” – публицистично предаване
22:30
Изгнаници клети …”
23:00
“Рай или Ад” - с водещ Желяз Турлаков / повторение/
04:00
Алтернативи” - публицистично предаване за малкия и среден бизнес /повторение/
06:30
Всички на мегдана” поздравителен концерт/ повторение/
07:00
“Художникът на каракачаните” - док.филм
08:00
Ранни вести /на живо/
15:30
“Облаче ле бяло” - предаване за българите в чужбина / повторение/
03:00
Концерт на Албена Кехлибарева “Аве Мария
05:00
Концерт -“20 години от земетресението в Армения”
06:15
Всички на мегдана” поздравителен концерт/ повторение/
15:00
Новини - информационна емисия на ТВ “СКАТ” /на живо/
18:30
“Рай или Ад” - с водещ Желяз Турлаков / на живо /
22:00
Новини. Прогноза за времето. /повторение/
01:00
Дискусионно студио” /повторение/
02:00
Разбулване"- с водещ Николай Панков/повторение/
07:45
Храмове на българската памет
10:15
НОВИНИ – сутрешна емисия / на живо/
12:30
НОВИНИ – обедна емисия / на живо/
12:45
Ако зажалиш…” – стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
19:50
Другата история” – предаване за българската памет
22:50
Другата история” – предаване за българската памет /повторение/
23:30
“Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / повторение/
01:30
Новини. Прогноза за времето /повторение/
17:00
“Есен” - Документален филм на Боян Балев