Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 24 Октомври 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Космически кораб “Догстар”2 анимационен филм
13:25
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
13:50
История.bg Необузданият, стихиен, нелицеприятен… свободен човек/п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Спасителен отряд Калифорния тв филм /10 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Мускетарите 2 тв филм /5 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум Публицистично предаване с водещ Добрина Чешмеджиева
22:00
Мускетарите 3 тв филм /10, последен епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Момчетата от “Медисън авеню“7 тв филм /6 епизод/
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:10
Мускетарите 3 тв филм /10, последен епизод/п/
03:05
Спасителен отряд Калифорния тв филм /10 епизод/п/
03:55
Дойче веле: Шифт
04:10
Днес и утре
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
10:30
Лошите добри приятели детски тв филм /10 епизод/
10:55
Космически кораб “Догстар” детски тв филм /1 сезон, 14 епизод/
11:20
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Афиш културно-информационно предаване /п/
14:55
Часът на зрителите /п/
15:25
Благуните детски куклен тв сериал /1 сезон, 5 епизод/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
18:30
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 6 епизод
18:55
Южни хроники: Традиции и маршрути научнопопулярна поредица /5 епизод/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Япония днес
20:05
По съвест 5 сериен тв филм /9 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътешествия документална поредица
22:15
Истинската история на Мариане Голц документален филм /Италия, 2008 г./
23:10
Концерт на Влатко Стефановски трио Джаз фестивал “Банско 2017”
00:05
България новини /п/
00:35
По съвест 5 сериен тв филм /9 епизод/п/
01:30
Регионални новини /п/
02:15
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:15
Първи международен конкурс за цигулари /2015 г./ /БНТ 2 Варна/първа част/
03:55
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /12 епизод/п/
04:20
Пътешествия документална поредица /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Церемония по награждаване на футболист на годината на ФИФА
08:15
Пътят към Русия магазинно предаване /26 епизод/
08:40
Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс документален филм /6 епизод/
09:25
Аз съм…
09:40
Европейско първенство по естетическа групова гимнастика - финали
12:10
Футбол: България - Франция - квалификационна среща за световно първенство
14:00
Спортни новини
14:10
ТЕR Европейски рали-серии репортаж от рали “Шкода Рали Лиезен”
14:40
Световен рали шампионат: Рали Каталуня - финален етап
15:50
Футбол: Астана - Макаби /Тел Авив/ - среща от турнира “Лига Европа”
17:40
През коридорите на времето документален филм /1 епизод/
18:30
Баскетбол: Левски - Блокотехна /Гевгелия/ - среща от Балканската баскетболна лига пряко предаване от з. “Универсиада”
20:30
Арена Баскет обзорно предаване за баскетбол
21:00
Световен рали шампионат: Рали Каталуня - обзорна програма
21:45
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Играчът игрален филм /САЩ, 1992г./, режисьор Робърт Олтман, в ролите: Тим Робинс, Грета Скаки, Фред Уорд, Упи Голдбърг, Питър Галахар и др.
00:00
Футбол: Астана - Макаби /Тел Авив/ - среща от турнира “Лига Европа”
01:50
Баскетбол: Левски - Блокотехна /Гевгелия/ - среща от Балканската баскетболна лига
03:35
Световен рали шампионат: Рали Каталуня - обзорна програма
04:20
Аз съм…
04:35
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /6 епизод/
05:10
Футбол: Цървена звезда - Арсенал - среща от турнира “Лига Европа”

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
13:30
Непозната земя
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
В кадър Космически кадети /п/
18:30
Баскетбол /мъже/: Левски - Блокотехнa /Македония/ среща от Балканска баскетболна лига - пряко от зала “Универсиада”
20:30
Минало в бъдещето документален филм
21:00
Референдум
22:00
Изкуството на барока: Musik sacra-profana
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
00:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:50
Потребителската кошница /п/
04:00
Шоуто на Канала /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/