Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 06 Ноември 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Сламено сираче 5-сериен тв филм /България, 1999г./, 1 серия, режисьор Станислава Калчева, в ролите: Богослав Ангелоев, Мария Каварджикова, Марин Янев и др.
13:25
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
13:55
Шоуто на Канала /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Спасителен отряд Калифорния тв филм /17 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Документален слот
16:50
Мускетарите 3 тв филм /2 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg 100г. Велика Октомврийска социалистическа революция и България
22:05
Шпиони във Варшава тв филм /2 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Момчетата от “Медисън авеню“7 тв филм /13 епизод/
00:25
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:35
Денят започва с Култура /п/
02:15
Здравето отблизо /п/
02:55
Спасителен отряд Калифорния тв филм /17 епизод/п/
03:40
Библиотеката /п/
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /17 епизод/п/
06:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
10:30
Нефтената планета: “Как нефтът предопредели бъдещето ни?” сериен документален филм /Великобритания, 2015 г./, 1 епизод /п/
11:20
На опера с БНТ 2: “Аида” от Джузепе Верди /БНТ 2 Пловдив/п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Потребителската кошница /п/
15:10
Бягай, зло тв новела на Евровизия
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
18:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
18:30
Днес и утре
19:00
Културни адреси: София, Европа документална поредица /4 епизод/п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Евроновини: Бизнеспланета
20:05
Играта тв сериен филм /6, последен епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Ние: Тук и сега - заедно благотворителен концерт за изграждане на Културен център в район Студентски
22:55
Варненско лято 2017: Людмил Ангелов и Лана Тротовшек
00:20
България новини /п/
00:50
Играта тв сериен филм /6, последен епизод/п/
01:45
Регионални новини /п/
02:30
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:30
Южни хроники: Традиции и маршрути научнопопулярна поредица /6 епизод/п/
04:55
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
05:25
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Обзор “Лига Европа”
08:00
Спортна треска
09:00
Аз съм…
09:15
През коридорите на времето документален филм /8 епизод/
10:00
Баскетбол: Академик Бултекс - Лукойл Академик - среща от Националната баскетболна лига
11:45
Футбол: Лудогорец - Спортинг /Брага/ - среща от турнира “Лига Европа”
13:30
Извън играта
14:00
Спортни новини
14:10
Футбол: Лацио - Ница - среща от турнира “Лига Европа”
16:00
Спортна треска
17:00
Пътят към Русия магазинно предаване /26 епизод/
17:25
Митове и легенди документален филм /1 епизод/
17:50
Световен рали-шампионат: Рали Уелс - обзорна програма
18:45
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
21:00
Арена Баскетбол обзорно предаване за баскетбол
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Смъртоносно убежище игрален филм/САЩ, 2010г./, режисьор Марк Х. Йънг, в ролите: Майкъл Мадсън, Харолд Перино, Амбър Бенсън, Джейк Бъзи и др.(16)
23:30
Футбол: Лудогорец - Спортинг /Брага/ - среща от турнира “Лига Европа”
01:20
Арена Баскетбол обзорно предаване за баскетбол
02:10
Баскетбол: Академик Бултекс - Лукойл Академик - среща от Националната баскетболна лига
03:55
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
04:15
Световен шампионат по мотокрос: Гран при на нациите

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:45
Финтове и готварство тв новела на Евровизия
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие /п/
13:00
Будител на годината - 2017 церемония за връчване на приза /запис/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Европейски маршрути
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Нощни птици
22:00
Светът е 7 /п/
22:30
Потребителската кошница /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Извън играта /п/
00:05
Часът на зрителите /п/
00:35
Още от деня коментарно предаване /п/
01:45
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
02:15
България днес информационен блок /п/
03:45
Беласица - планина на три държави научнопопулярен филм
04:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Афиш културно-информационно предаване /п/