Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 13 Ноември 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт – сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
09:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
09:30
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Investbook с Димитър Вучев /п./
10:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Invest/Or с Радина Колева/ п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт – сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Студио 1 – документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Блестящи идеи – документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Вяра във финансите - документална поредица на Bloomberg
22:30
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
“Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” - анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Градско момиче” сериал, с. 1, еп. 87
15:00
Премиера:“Италианската булка” - сериал, с.1, еп.153
16:00
Премиера:“Клиника край езерото” - сериал, с.2, еп. 67
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 849
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:"Сега и завинаги” сериал, с. 1, еп.40
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Моите мили съседи"- сериал, с.1, еп.56
01:30
" Италианската булка” /п./ сериал
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Опасни улици” - сериал, еп. 732

bTV Cinema

05:00
“Различно еднакви” /п./- сериал
06:00
“Изгубена” - сериал, еп. 3, 4
08:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.15
09:15
“Насмешливо” - драма, комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор - Роб Райнър, актьори - Мадлин Каръл, Калън МакОлиф, Ребека де Морни, Антъни Едуардс, Джон Махоуни, Пенелъпи Ан Милър, Ейдън Куин, Кевин Уайзман, Морган Лили и др.
11:30
“Изгубена” - сериал, еп. 5, 6
13:30
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.16
14:30
“Малки бъркотии” - драма (Великобритания, 2014), режисьор - Алън Рикман, актьори - Кейт Уинслет, Стивън Уадингтън, Матиас Шонартс, Хелън Макрори, Стенли Тучи, Дженифър Ел, Алън Рикман, Ейдриан Скарбороу, Даниел Уеб и др.
17:00
“Х-мен” - екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор - Брайън Сингър, актьори - Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Макелън, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин, Ребека Ромийн, Тайлър Мейн и др.
19:15
“Подменена самоличност” трилър (Канада, САЩ, 2015), режисьор - Пенелопи Буйтенуис, актьори - Касандра Скребо, Кийгън Конър Трейси, Чад Рук, Адам Ди Марко и др.
21:00
Премиера:“Доверие” - криминален, трилър (САЩ, 2016), режисьори - Алекс Брюър, Бенджамин Брюър, актьори Никълъс Кейдж, Илайджа Уд, Кевин Уайсмън, Стивън Уилямс, Джеф Хауърд и др.
23:00
Перфектно убийство” - криминален, драма, трилър (САЩ, 1998), режисьор - Андрю Дейвис, актьори - Гуинет Полтроу, Майкъл Дъглас, Виго Мортенсен и др.
01:15
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.15,16

Bulgaria ON AIR

06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
09:30
Великите - филм
10:30
околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
12:30
Новините ON AIR
13:00
Безценна перла – семеен сериал
14:00
VIB /п./
14:30
Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сърцето на самурая – исторически сериал
16:45
Дивото зове – приключенски сериал, семеен
17:30
Новините ON AIR 2017-11-13,,
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Роден със сребърна лъжичка – криминален сериал
21:00
Тялом и духом – криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:00
Гол – спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
23:00
Похитени – сериал, политически трилър
00:00
околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
02:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
03:30
Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
04:30
Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
05:25
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./

FOX

06:00
Бойният клуб на Джейми и Джими - четвърти сезон, еп. 6
06:50
Нови в квартала - трети сезон, еп. 14
07:15
Нови в квартала - трети сезон, еп. 15
07:45
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 3
08:40
Грозната Бети - втори сезон, еп. 18
09:35
Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 13
10:30
Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 14
11:30
Плажът на мечтите - игрален филм, еп. 1
13:20
“В търсене на малък дом” - трети сезон, еп. 12
13:45
“В търсене на малък дом” - трети сезон, еп. 13
14:15
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 20
14:40
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 21
15:10
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 3
16:05
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 17
17:05
Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 15
18:00
Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 16
19:00
Нови в квартала - трети сезон, еп. 16
19:30
Нови в квартала - трети сезон, еп. 17
20:00
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 22
20:30
Мама - първи сезон, еп. 1
21:00
Игра на лъжи - първи сезон, еп. 2
22:00
Споразумението - първи сезон, еп. 1
22:55
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 4
23:55
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 17
00:50
Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 15
01:45
Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 16
02:40
Нови в квартала - трети сезон, еп. 16
03:05
Нови в квартала - трети сезон, еп. 17
03:30
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 22
03:55
Мама - първи сезон, еп. 1
04:20
Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 5

Kino Nova

06:00
“Как преобразих дома ти” риалити, сезон 1
06:30
“Непорочната Джейн” - сериал, сезон 1
07:30
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал, /п/
08:30
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 14
11:00
“Любов като по книга” романтична комедия с уч. на Чарлз Дътън, Ейми Екър, Дилън Брус и др.
13:00
“Коза Ностра” - криминална комедия с уч. на Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Томи Лий Джоунс, Винсент Пастор, Диана Агрон, Джон Д’Лео и др., /п/
15:20
“Джак Ричър” - криминален екшън с уч. на Том Круз, Розамунд Пайк, Ричард Дженкинс, Дейвид Ойелоуо, Вернер Херцог, Робърт Дювал и др., /п/
18:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 6
21:00
“Свободният щат” (премиера) - военна драма с уч. на Матю Макконъхи, Кери Ръсел, Гугу Ембата-Ро, Махершала Али, Джейкъб Лофланд, Шон Бриджърс, Кристофър Бери, Томас Франсис Мърфи и др.
00:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 6, /п/
01:00
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 14, /п/

NOVA

05:20
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
“Прости ми”(премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 - риалити шоу
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
“Костюмари” - сериен филм, сезон 5
02:00
“Чучулигата”- сериен филм
03:00
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Сламено сираче тв филм /3 серия/
13:30
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
13:45
Шоуто на Канала /п/
14:45
Телепазарен прозорец
15:00
Фреди Хайнекен 4-сериен тв филм /Холандия, 2013г./, 1 епизод, режисьор Пим ван Хуве, в ролите: Том Хофман, Лиз Сноинк, Ана Дрейвер, Елиза Бьогери и др.
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Документален слот
16:50
Мускетарите 3 тв филм /6 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Кимон Георгиев - човекът на всички времена
22:00
Рилингтън плейс 3-сериен тв филм /Великобритания, 2016г./, 1 епизод, режисьор Крейг Вивейрос, в ролите: Тим Рот, Саманта Мортън, Нико Миралегро и др. (12)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Детективи от “Серангун роуд” тв филм /3 епизод/(16)
00:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:40
Денят започва с Култура /п/
02:20
Здравето отблизо /п/
03:00
Фреди Хайнекен тв филм /1 епизод/п/
03:45
Детективи от “Серангун роуд” тв филм /3 епизод/п/ (16)
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:05
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /19 епизод/п/
06:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Южни хроники: Традиции и маршрути научнопопулярна поредица /7 епизод/п/
10:25
Пътуване до Исла Негра документален филм /БНТ 2 Пловдив/
11:00
Нефтената планета: “Въглеродните войни” документален филм, Великобритания, 2015 г./2 епизод/п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Потребителската кошница /п/
15:10
Дино твърда ръка и точно око тв новела на Евровизия
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/п/
18:30
Днес и утре
18:55
Културни адреси: София, Европа документална поредица /5 епизод/п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Евроновини: В правилната посока
20:15
Ликвидация тв сериен филм /5 епизод/ (12)
21:00
Регионални новини
21:45
Съвременници 2: “Завръщане в образа” документален филм /БНТ 2 Благоевград/
22:15
Америка днес /п/
23:15
Концерт на Михаил Вайман /цигулка/ и Дина Йофе /пиано/ Фестивал “Пиано Екстраваганца”
00:10
България новини /п/
00:40
Ликвидация тв сериен филм /5 епизод/п/ (12)
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:10
Афиш културно-информационно предаване /п/
04:25
Потребителската кошница /п/
04:55
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
05:25
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Преди Рали Австралия магазинно предаване
08:00
Спортна треска
09:00
Аз съм…
09:15
Митове и легенди документален филм /5 епизод/
09:40
Формула Е - обзор на сезона
10:30
Пътят към Русия магазинно предаване /27 епизод/
10:55
Часът на БНТ HD
11:10
Световно първенство по скокове на батут - финали
13:30
Извън играта
14:00
Спортни новини
14:10
Баскетбол: Балкан - Берое - среща от Националната баскетболна лига
16:00
Спортна треска
17:00
Митове и легенди документален филм /6 епизод/
17:25
“Рали Китай” - състезание от “Дакар сериите” обзор
18:20
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
20:30
Световен рали шампионат: Преди Рали Австралия магазинно предаване
21:00
Арена Баскетбол обзорно предаване за баскетбол
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Кристални черепи игрален филм/копродукция, 2014 г./, режисьор Тодор Чапкънов, в ролите: Ричард Бърджи, Уенди Глен, Сам Редфорд и др.
23:25
Световен рали-шампионат: Рали Уелс - финален етап
00:40
Арена Баскетбол обзорно предаване за баскетбол
01:30
Баскетбол: България - Испания - квалификационна среща за европейско първенство /жени/
03:15
Формула Е - обзор на сезона
04:05
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
04:15
ТЕR Европейски рали-серии репортаж от “Рали дьо Вале”
04:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:45
Оливър и планината тв новела на Евровизия
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие /п/
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Европейски маршрути
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Нощни птици
22:00
Светът е 7 /п/
22:30
Потребителската кошница /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Извън играта /п/
00:05
Часът на зрителите /п/
00:35
Още от деня коментарно предаване /п/
01:45
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
02:15
България днес информационен блок /п/
03:45
Ципокрилите насекоми - осите научнопопулярен филм
04:05
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Афиш културно-информационно предаване /п/

Диема

06:00
“Младият Херкулес” - сериал
06:30
Ларго Уинч” - сериал, сезон 1
07:30
“Военни престъпления” - сериал, сезон 9, /п/
08:45
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11, /п/
10:00
“Снайперисти” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 7, /п/
12:00
“Драга фамилия” - сериал, сезон 2, /п/
13:00
“Военни престъпления” - сериал, сезон 9
14:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11
15:00
“Снайперисти” - сериал, сезон 3
16:00
“Юмрукът на трите нинджи” приключенски екшън с уч. на Виктор Уонг, Чарлз Непиър, Майкъл Тренър, Макс Елиът Слейд, Патрик Килпатрик и др., /п/
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 8
20:00
“Драга фамилия” (премиера) сериал, сезон 2
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 2
22:00
“Безпаметно” (премиера) екшън с уч. на Долф Лундгрен, Дани Трехо, Вивика Анджанета Фокс, Майкъл Пайр, Натасия Малте, Джон Лауглин, Ейнджъл Конуел и др.
23:50
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 2, /п/
00:50
Еротичен телепазар
02:50
“Национална лотария” /п/