Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 14 Ноември 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
09:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
09:30
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Investbook с Димитър Вучев /п./
10:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/
14:00
Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Вяра във финансите - документална поредица на Bloomberg
22:30
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
“Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Градско момиче” сериал, с. 1, еп. 88
15:00
Премиера:“Италианската булка” - сериал, с.1, еп.154
16:00
Премиера:“Клиника край езерото” - сериал, с.2, еп. 68
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 850
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:"Сега и завинаги" сериал, с. 1, еп.41
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Моите мили съседи"- сериал, с.1, еп.57
01:30
" Италианската булка" /п./ - сериал
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Опасни улици” - сериал, еп. 733

bTV Cinema

06:00
“Изгубена” - сериал, еп. 5,6
07:45
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.16
09:00
Перфектно убийство” - криминален, драма, трилър (САЩ, 1998), режисьор - Андрю Дейвис, актьори - Гуинет Полтроу, Майкъл Дъглас, Виго Мортенсен и др.
11:30
“Изгубена” - сериал, еп. 7,8
13:30
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.17
14:30
“Подменена самоличност” трилър (Канада, САЩ, 2015), режисьор - Пенелопи Буйтенуис, актьори - Касандра Скребо, Кийгън Конър Трейси, Чад Рук, Адам Ди Марко и др.
16:15
“Х-мен 2” - трилър, екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, 2003) , режисьор - Брайън Сингър, актьори - Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Ребека Ромийн, Брайън Кокс, Алан Къминг, Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън и др.
19:00
“Убийствен финал” - трилър (Канада, 2014), режисьор - Пенелопи Буйтенуис, актьори Джоси Лорън, Ниал Матър, Шона Йохансен, Сара Стрейндж и др.
21:00
Премиера:“Краят на света” комедия, екшън, фантастика (Великобритания, САЩ, Япония, 2013), режисьор - Едгар Райт, актьори - Саймън Пег, Дейвид Брадли, Еди Марсан, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Ник Фрост, Розамунд Пайк, Саманта Уайт и др.
23:15
“Нощта на умиращите тигри” драма (Канада, 2010), режисьор - Тери Майлс, актьори - Джил Белоуз, Катлин Робъртсън, Джон Пайпър-Фъргюсън,Дженифър Бийлс, Лаурен Ли Смит, Тай Рунян, Леа Гибсан, Сара Линд и др.
01:15
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.17,18

Bulgaria ON AIR

06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
09:30
Великите - филм
10:30
околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
12:30
Новините ON AIR
13:00
Безценна перла – семеен сериал
14:00
Характери /п./
14:30
Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сърцето на самурая – исторически сериал
16:45
Дивото зове – приключенски сериал, семеен
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Роден със сребърна лъжичка – криминален сериал
21:00
Тялом и духом – криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Черните овце – историческа драма
23:00
Похитени – сериал, политически трилър
00:00
околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
02:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
03:30
Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
04:30
Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
05:25
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./

FOX

05:10
Бойният клуб на Джейми и Джими - четвърти сезон, еп. 6
06:00
У дома с Джейми на Коледа кулинарно предаване, еп. 1
06:50
Нови в квартала - трети сезон, еп. 16
07:15
Нови в квартала - трети сезон, еп. 17
07:45
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 4
08:40
Грозната Бети - трети сезон, еп. 1
09:35
Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 15
10:30
Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 16
11:30
Споразумението - първи сезон, еп. 1
12:25
Игра на лъжи - първи сезон, еп. 2
13:20
Преобрази дома си с Фредерик и Картър - първи сезон, еп. 1
13:45
Преобрази дома си с Фредерик и Картър - първи сезон, еп. 2
14:15
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 22
14:40
Мама - първи сезон, еп. 1
15:10
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 4
16:05
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 18
17:05
Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 17
18:00
Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 18
19:00
Нови в квартала - трети сезон, еп. 18
19:30
Нови в квартала - трети сезон, еп. 19
20:00
Мама - първи сезон, еп. 2
20:30
Мама - първи сезон, еп. 3
21:00
Игра на лъжи - първи сезон, еп. 3
22:00
40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 1
22:30
40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 2
22:55
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 5
23:55
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 18
00:50
Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 17
01:45
Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 18
02:40
Нови в квартала - трети сезон, еп. 18
03:05
Нови в квартала - трети сезон, еп. 19
03:30
Мама - първи сезон, еп. 2
03:55
Мама - първи сезон, еп. 3
04:20
Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 6

Kino Nova

06:00
“Как преобразих дома ти” риалити, сезон 1
06:30
Непорочната Джейн” - сериал, сезон 1
07:30
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал, /п/
08:30
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 14
11:00
“Да спечелиш любовта” - романтична комедия с уч. на Хелена Матсън, Кори Сивиър, Надийн Велазкес, Паркър Стивънсън и др., /п/
13:00
“Абитуриентски бал”- комедия с уч. на Ейми Тигардън, Томас Макдонъл, Девон Никсън, Даниел Кембъл, Фейт Форд, Мадисън Райли, Джаред Къснит, Нолън Сотило, Камерън Монахан, Кайли Бънбъри, Джо Адлър, Дийн Норис и др.
15:00
“Свободният щат” - военна драма с уч. на Матю Макконъхи, Кери Ръсел, Гугу Ембата-Ро, Махершала Али, Джейкъб Лофланд, Шон Бриджърс, Кристофър Бери, Томас Франсис Мърфи и др., /п/
18:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 6
21:00
“Зеленият стършел” - екшън с уч. на Сет Роугън, Камерън Диас, Джей Чоу, Том Уилкинсън, Кристоф Валц, Дейвид Харбър и др.
23:30
“От местопрестъплението” сериал, сезон 6, /п/
00:30
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 14, /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми"(премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Завинаги свързани” (премиера) сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) - сериен филм, 4 сезон
21:00
BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 риалити шоу
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Костюмари” - сериен филм, сезон 5
02:00
“Чучулигата”- сериен филм
03:00
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Сламено сираче тв филм /4 серия/
13:30
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
13:45
История.bg Кимон Георгиев - човекът на всички времена/п/
14:45
Телепазарен прозорец
15:00
Фреди Хайнекен тв филм /2 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Мускетарите 3 тв филм /7 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум Публицистично предаване с водещ Добрина Чешмеджиева
22:00
Рилингтън плейс тв филм /2 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Детективи от “Серангун роуд” тв филм /4 епизод/(16)
00:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:40
Денят започва с Култура /п/
02:20
Здравето отблизо /п/
03:00
Фреди Хайнекен тв филм /2 епизод/п/
03:45
Детективи от “Серангун роуд” тв филм /4 епизод/п/ (16)
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:55
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:00
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/п/
10:30
Лошите добри приятели детски тв филм /13, последен епизод/
10:55
Космически кораб “Догстар” детски тв филм /1 сезон, 20 епизод/
11:20
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
11:35
Дино твърда ръка и точно око тв новела на Евровизия /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Днес и утре /п/
15:00
Часът на зрителите /п/
15:30
Благуните детски куклен тв сериал /1 сезон, 8 епизод/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
18:30
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 9 епизод
18:55
Южни хроники: Традиции и маршрути научнопопулярна поредица /8 епизод/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Япония днес
20:15
Ликвидация тв сериен филм /6 епизод/ (12)
21:00
Регионални новини
21:45
Пътешествия документална поредица
22:15
Уличното изкуство в Рим документален филм /Италия, 2016 г./, 1 част
23:05
Музиката на Кристиан Елзесер концерт от фестивала “JazzIT”
00:00
България новини /п/
00:30
Ликвидация тв сериен филм /6 епизод/п/ (12)
01:15
Регионални новини /п/
02:00
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:00
Концерт на Михаил Вайман /цигулка/ и Дина Йофе /пиано/ Фестивал “Пиано Екстраваганца” /п/
03:55
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /18 епизод/п/
04:20
Пътешествия документална поредица /п/
04:50
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена Баскетбол обзорно предаване за баскетбол
07:50
Часът на БНТ HD
08:05
Ветроходството отблизо магазинно предаване /10 епизод/
08:30
Митове и легенди документален филм /6 епизод/
09:00
Аз съм…
09:15
Световно първенство по скокове на батут - финали /отборно/
12:15
Баскетбол: Балкан - Берое - среща от Националната баскетболна лига
14:05
Спортни новини
14:15
Футбол: България - Англия - квалификационна среща за европейско първенство за юноши до 19 г. пряко предаване от “Трейс Арена”, Стара Загора
16:30
Пътят към Русия магазинно предаване /26 епизод/
16:55
Арена Баскетбол обзорно предаване за баскетбол
17:45
Митове и легенди документален филм /7 епизод/
18:15
Футбол: България - Черна гора - квалификационна среща за европейско първенство за младежи пряко предаване от ст. “Берое”, Стара Загора
20:30
Световен рали-шампионат: Рали Уелс - обзорна програма
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Огнен трус игрален филм /Канада, България, 2015 г./, режисьор Джеф Браун, в ролите: Александра Пол, Зоуи Баркър, Найджъл Барбър и др.
23:25
Баскетбол: Академик Бултекс /Пловдив/ - Блокотехна /Гевгелия/ - среща от Балканската баскетболна лига
01:15
Арена спорт обзор на деня
01:45
Футбол: България - Англия - квалификационна среща за европейско първенство за юноши до 19 г.
03:30
Футбол: България - Черна гора - квалификационна среща за европейско първенство за младежи
05:20
“Рали Китай” - състезание от “Дакар сериите” обзор
06:35
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /7 епизод/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
13:30
Непозната земя
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Баскетбол /мъже/: Академик Бултекс - Блокотехна /Гевгелия/ среща от Балканската баскетболна лига - пряко предаване от зала “Сила” Пловдив
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
Концерт на оркестър “Камерата Орфика” Софийски музикални седмици
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
00:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:50
Потребителската кошница /п/
04:00
Шоуто на Канала /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
Ларго Уинч” - сериал, сезон 1
07:30
“Военни престъпления” - сериал, сезон 9, /п/
08:45
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11, /п/
10:00
Снайперисти” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 8, /п/
12:00
“Драга фамилия” - сериал, сезон 2, /п/
13:00
“Военни престъпления” - сериал, сезон 9
14:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11
15:00
Снайперисти” - сериал, сезон 4
16:00
“Безпаметно” - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Дани Трехо, Вивика Анджанета Фокс, Майкъл Пайр, Натасия Малте, Джон Лауглин, Ейнджъл Конуел и др., /п/
17:55
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 8
20:00
“Драга фамилия” (премиера) сериал, сезон 2
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 2
22:00
“Пурпурните реки” - криминален трилър с уч. Жан Рено, Венсан Касел, Надя Фарес, Жан-Пиер Касел и др.
00:10
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 2, /п/
01:10
Еротичен телепазар