Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 17 Ноември 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
09:00
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
09:30
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Investbook с Димитър Вучев /п./
10:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Вяра във финансите - документална поредица на Bloomberg
22:30
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
“Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
13:30
Премиера: “Любов под наем” сериал, с. 1, еп.3
15:00
Премиера: “Италианската булка” - сериал, с.1, еп.157
16:00
Премиера: “Клиника край езерото” - сериал, с.2, еп. 71
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 853
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Сега и завинаги” сериал, с. 1, еп.44
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Моите мили съседи”- сериал, с.1, еп.60
01:30
" Италианската булка" /п./ сериал
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Опасни улици” - сериал, еп. 736

bTV Cinema

06:00
“Изгубена” - сериал, еп. 11,12
08:00
“Незабравимо” - сериал, с.4, еп.1
09:15
“Избрана жертва”- драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Крис Геролмо, актьори - Марк Хармън, Лола Глаудини, Атина Карканис и др.
11:15
“Изгубена” - сериал, еп. 13, 14
13:15
“Незабравимо” - сериал, с.4, еп.2
14:15
“Убийствен финал” - трилър (Канада, 2014), режисьор Пенелопи Буйтенуис, актьори - Джоси Лорън, Ниал Матър, Шона Йохансен, Сара Стрейндж и др.
16:00
“Върколакът” - екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2013), режисьор - Джеймс Манголд, актьори - Хю Джакман, Тао Окамото, Рила Фукусима, Хироюки Санада, Светлана Ходченкова, Брайън Тий, Хал Яманоучи, Уил Юн Лий и др.
18:45
Перфектно убийство” криминален, драма, трилър (САЩ, 1998), режисьор - Андрю Дейвис, актьори - Гуинет Полтроу, Майкъл Дъглас, Виго Мортенсен и др.
21:00
“Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще” - екшън, фентъзи (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор - Брайън Сингър, актьори - Хю Джакман, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лоурънс, Хали Бери, Никълъс Холт, Ана Пакуин, Елън Пейдж, Питър Динклидж, Шон Ашмор и др.
23:45
“Чистката” - ужаси, трилър, фантастика (Франция, САЩ, 2013), режисьор - Джеймс Демонако, актьори - Итън Хоук, Лина Хийди, Макс Бъркхолдър, Аделаида Кейн, Едуин Ходж, Тони Олър, Рийс Уейкфилд, Том Йи и др.
01:30
“Убивай ги нежно"криминален,трилър (САЩ, 2012), режисьор - Андрю Доминик, актьори - Брад Пит, Ричард Дженкинс, Бен Менделсон, Макс Касела, Джеймс Гандолфини и др.

Bulgaria ON AIR

05:25
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
09:30
Великите - филм
10:30
околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
12:30
Новините ON AIR
13:00
Безценна перла - семеен сериал
14:00
VIB /п./
14:30
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сърцето на самурая - исторически сериал
16:45
Дивото зове - приключенски сериал, семеен
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Хрътката: да надушиш престъпление - криминален сериал
21:00
Тялом и духом - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Време за кино класика: Ела, завържи ме - криминален, драма, Испания, 1990 г.; режисьор: Педро Алмодовар; в ролите: Антонио Бандерас, Жулиета Серано; Роси де Палма
00:00
околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
02:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
03:00
Опорни хора с Ганиела Ангелова /п./
03:30
VIB /п./
04:30
Провокативно - това, за което мълчим, ток шоу с Милена Фучеджиева /п./

FOX

05:10
Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 2
06:00
Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
06:50
Нови в квартала - трети сезон, еп. 22
07:15
Нови в квартала - трети сезон, еп. 23
07:45
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 7
08:40
Грозната Бети - трети сезон, еп. 4
09:35
Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 21
10:30
Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 22
11:30
Това сме ние - втори сезон, еп. 3
12:25
Лекарите от Чикаго - втори сезон, еп. 19
13:20
Преобрази дома си с Фредерик и Картър - първи сезон, еп. 7
13:45
Преобрази дома си с Фредерик и Картър - първи сезон, еп. 8
14:15
Мама - първи сезон, еп. 6
14:40
Мама - първи сезон, еп. 7
15:10
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 7
16:05
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 21
17:05
Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 23
18:00
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 1
19:00
Мики - първи сезон, еп. 1
19:30
Мики - първи сезон, еп. 2
20:00
Мама - първи сезон, еп. 8
20:30
Мама - първи сезон, еп. 9
21:00
Майка под наем - игрален филм, еп. 1
22:55
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 8
23:55
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 21
00:50
Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 23
01:45
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 1
02:40
Мики - първи сезон, еп. 1
03:05
Мики - първи сезон, еп. 2
03:30
Мама - първи сезон, еп. 8
03:55
Мама - първи сезон, еп. 9
04:20
Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 9

Kino Nova

06:00
Как преобразих дома ти” риалити, сезон 1
06:30
Непорочната Джейн” - сериал, сезон 1
07:30
София - Ден и Нощ” - риалити сериал, /п/
08:30
Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 15
11:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3, /п/
12:00
Дъщерята на мускетаря” приключенски с уч. на Жерар Депардийо, Майкъл Йорк, Сузи Ейми, Настася Кински, Джон Рис-Дейвис, Каспър Зафер, Кристофер Казанов, Алан Кордюне и др., II част
14:00
“Дългото пътуване на любовта” - романтичен филм с уч. на Йохан Ърб, Ерин Котрел, Логан Бартоломю, Джон Севидж, Уилям Морган Шепърд, Джеймс Тъпър и др.
15:50
“Внедрени в час” - екшънкомедия с уч. на Джона Хил, Чанинг Тейтъм, Бри Ларсън, Дейв Франко, Роб Ригъл, Айс Кюб, Дерай Дейвис, Ели Кемпър и др. , /п/
18:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 6
21:00
“Лоши момчета 2” - екшънкомедия с уч. на Уил Смит, Мартин Лорънс, Джо Пантолиано, Тереза Рандъл, Джорди Молла, Питър Стормеър, Джон Седа и др.
00:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 6, /п/
01:00
Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 15, /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми"(премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Съдби на кръстопът” (премиера) - предаване на NOVA
21:00
BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 - риалити шоу
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира”- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Костюмари” - сериен филм, сезон 5
02:00
“Чучулигата”- сериен филм
04:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

05:10
Още от деня коментарно предаване/п/
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Малката Дорит 4-сериен игрален филм /4, последна част/
14:05
Телепазарен прозорец
14:20
Открито с Валя Ахчиева /п/
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:40
Как се прави? документална поредица
17:25
Светът е 7 Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Сара и патето
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
22:00
Рилингтън плейс тв филм /3, последен епизод/ (12)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Концерт на Формация “Джазаница” Празници на изкуствата - Аполония 2017
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:10
Здравето отблизо /п/
02:50
Малката Дорит 4-сериен игрален филм /4, последна част/п/
04:25
Още от деня коментарно предаване/п/

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
10:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /21 епизод/
10:25
Поглед към звездите документален филм /п/
10:50
Евроновини: Бизнеспланета /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Кратки новини
14:15
Красотата на природата Пътуване по течението на река Шиманто
14:30
Сатен комедия /п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
Южни хроники: Традиции и маршрути научнопопулярна поредица /8 епизод/п/
18:30
Световните градове на България Ловеч - тайната столица
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Шифт
20:15
Ликвидация тв сериен филм /9 епизод/ (12)
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Семейство Петуния игрален филм /САЩ, 2012 г./, режисьор: Фред Олейн Рей, в ролите: Тора Бърч, Британи Сноу, Майкъл Юри, Дейвид Раш, Еди Томас, Кристин Лати и др. (12)
00:05
България новини /п/
00:35
Ликвидация тв сериен филм /9 епизод/п/ (12)
01:20
Регионални новини /п/
02:05
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:05
Концерт на Александрина Пендачанска и Людмил Ангелов /2012 г./
04:05
Пътуване до Исла Негра документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
04:40
Знаете ли, че…
04:50
Местно време /БНТ 2 София/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали-шампионат: Рали Уелс - обзорна програма
08:25
Митове и легенди документален филм /9 епизод/
08:50
Аз съм…
09:05
Световно първенство по скокове на батут - финали
11:20
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
13:45
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /7 епизод/
14:10
Спортни новини
14:20
Аз съм…
14:30
Ветроходството отблизо магазинно предаване /10 епизод/
14:55
Пътят към Русия магазинно предаване /26 епизод/
15:20
Футбол: България - Черна гора - квалификационна среща за европейско първенство за младежи
17:05
Митове и легенди документален филм /10 епизод/
17:30
Футбол: България - Англия - квалификационна среща за европейско първенство за юноши до 19 г.
19:15
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Манджурският кандидат игрален филм /САЩ, 2004г./, режисьор Джонатан Дем, в ролите: Дензъл Уошингтън, Мерил Стрийп, Лив Шрайбър и др. (12)
00:05
“Рали Китай” - състезание от “Дакар сериите” обзор
01:00
Арена спорт обзор на деня
01:30
Баскетбол: Лукойл Академик - Истанбул Бююкшехир - среща от турнира за Купата на ФИБА Европа
03:15
Баскетбол: Балкан - Керавнос /Кипър/ - среща от турнира за Купата на ФИБА Европа
05:10
Футбол: България - Черна гора - квалификационна среща за европейско първенство за младежи

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум
13:30
Открито с Валя Ахчиева
14:05
Денят започва с Култура /п/
15:50
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Джазът свири класика концерт с участието на Живко Петров, Христо Йоцов, Ангел Заберски - син, Милица Гладнишка и др.
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
00:00
Открито с Валя Ахчиева /п/
00:35
Още от деня коментарно предаване /п/
01:45
Местно време /БНТ 2 София/п/
02:15
България днес информационен блок /п/
03:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:55
Потребителската кошница /п/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:10
Здравето отблизо /п/
05:50
Малки истории /п/

Диема

06:00
Без багаж” - предаване за туризъм, /п/
06:30
Ларго Уинч” - сериал, сезон 1
07:30
Военни престъпления” сериал, сезон 9, /п/
08:45
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11, /п/
10:00
“Снайперисти” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър”- сериал, сезон 8, /п/
12:00
“Драга фамилия” - сериал, сезон 2, /п/
13:00
Военни престъпления” сериал, сезон 9
13:50
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11
14:50
“Снайперисти” - сериал, сезон 4
15:45
Карате кид” - екшън с уч. на Джеки Чан, Джейдън Смит, Тараджи Пенда Хенсън, Уенуен Хан, Ронгуанг Ю и др., /п/
18:30
Господари на ефира”- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър”- сериал, сезон 8
20:00
“Драга фамилия” (премиера) сериал, сезон 2
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 2
22:00
“Битка Лос Анджелис: Световна инвазия” - екшън-фантастика с уч. на Аарън Екхарт, Бриджит Мойнахан, Рамон Родригес, Майкъл Пеня и др.
00:20
Хавай 5-0” - сериал, сезон 2, /п/
01:20
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:40
Еротичен телепазар