Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 18 Ноември 2017 година

БНТ 1

06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки Детско предаване
08:00
По света и у нас Информационна емисия
09:00
Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00
Библиотеката Предавате за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00
Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бразди Предаване за земеделие
13:05
Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
14:10
Малки истории Предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:10
Паметника и неговия брат документален филм /България, 2012г./, сценарист и режисьор Тамара Пещерска
16:35
Семеен бизнес тв филм
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
18:00
Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
19:00
70 /70 години Българска гражданска авиация/ документален филм/България, 2017г./, автор Весела Смилец, режисьор Борислава Димова
19:55
Лека нощ, деца! Случки с бърколини
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Спортни новини
20:45
Шоуто на Канала Развлекателно предаване
21:45
Сестра Бети игрален филм /копродукция, 2000г./, режисьор Нийл ЛаБют, в ролите: Рене Зелуегър, Морган Фрийман, Крис Рок, Грег Киниър и др. (12)
23:35
По света и у нас Информационна емисия
23:50
Последният велосипедист двусериен игрален филм/1 част/п/ (12)
01:15
Рилингтън плейс тв филм /1 и 2 епизод/п/ (12)
03:05
Как се прави? документална поредица/п/
03:50
Семеен бизнес тв филм/п/
04:10
Отблизо с Мира Добрева /п/
05:10
Бразди /п/
05:40
Иде нашенската музика /п/
07:10
Зелената линейка Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
12:55
България от край до край 5 /2 филм/
13:25
70 години Рашко Младенов концерт на Софийската филхармония по повод юбилея
14:35
Призвание - актриса документален филм за актрисата Гинка Станчева /България, 2016г./, режисьор Валентина Фиданова-Коларова
15:30
Дъхът на дракона игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Кен Скот, в ролите: Матю Туининг, Матю Мълинс, Крис Йен, Кели Перин и др.
17:30
Спортна треска Обзорно спортно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:05
Как е устроена земята документален филм /8, последен епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Жил и Жюли
22:45
По света и у нас Информационна емисия
23:00
Нощни птици Вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова
00:00
Последният велосипедист игрален филм /2, последна част/п/ (12)
01:20
Рилингтън плейс тв филм /3, последен епизод/ (12)
02:15
Как е устроена земята документален филм /8, последен епизод/
03:00
Зелената линейка /п/
04:50
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
07:00
Китай: Земя на чудесата Разнообразни етнически групи /п/
07:15
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/п/
07:45
Културни адреси: София, Европа документална поредица /5 епизод/п/
08:15
Мой скъпи Жабчо тв филм на Евровизия
08:30
Пътешествия документална поредица /п/
09:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Туристически маршрути /п/
11:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
12:00
Потребителската кошница
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Шифт /п/
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
Семейство Петуния игрален филм /п/ (12)
15:50
Варненско лято 2017: Камерната филхармония Веберн /Виена/
17:15
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 9 епизод /п/
17:40
Изкуството на 21 век
18:10
Съвременници 2: “Завръщане в образа” документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
18:40
Културни адреси: София, Европа документална поредица /6 епизод/
19:00
Часът на зрителите
19:30
България новини
20:00
Шерлок 4: “Детектив на легло” сериен тв филм /4 сезон, 3 епизод/ (12)
21:30
Концерт на група “Сигнал” /2013 г./
22:30
Престъпления на ума игрален филм /САЩ, Канада, 2014 г./, режисьор Джон Мурловски, в ролите: Кристина Кокс, Пола Трики, Мат Корбой, Манди Левин и др.
00:00
Добър ден с БНТ 2 /п/
01:00
България новини /п/
01:30
Шерлок 4: “Детектив на легло” сериен тв филм /4 сезон, 3 епизод/п/ (12)
03:00
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/п/
03:30
Потребителската кошница /п/
04:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
04:30
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
05:30
Часът на зрителите /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Ветроходството отблизо магазинно предаване /10 епизод/
08:00
Пътят към Русия магазинно предаване /27 епизод/
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Светът на конете предаване за конен спорт
09:30
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
11:55
Световно първенство по скокове на батут - финали
14:10
Спортни новини
14:20
ТЕR Европейски рали-серии репортаж от “Рали дьо Вале”
14:50
Световен автомобилен шампионат по издръжливост пряко предаване от Бахрейн
16:10
Футбол: България - Черна гора - квалификационна среща за европейско първенство за младежи
18:00
Баскетбол: Берое - Лукойл Академик - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от Стара Загора
20:00
Световен автомобилен шампионат по издръжливост пряко предаване от Бахрейн
21:15
Аз съм…
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Извън играта
22:40
Асансьор за пациенти игрален филм/България, 2017г./, режисьор Иглика Трифонова, в ролите: Христо Гърбов, Светлана Янчева, Бойка Велкова и др.
00:00
Баскетбол: Берое - Лукойл Академик - среща от Националната баскетболна лига
01:45
Арена спорт обзор на деня
02:15
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
04:50
Световно първенство по скокове на батут - финали

БНТ World

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
07:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
08:00
По света и у нас
09:00
Животът е вкусен /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Непозната земя /п/
11:30
Празникът - измерението на смелостта документален филм
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите /п/
13:00
БГ кинокласика: “Слънцето и сянката” игрален филм /1962 г./, режисьор Рангел Вълчанов, оператор Димо Коларов, в ролите: Анна Пруцнал, Георги Наумов, Густав Холоубек, Рангел Вълчанов и др.
14:10
Българите в Албания: Аурата документален филм /България, 2017 г./, режисьор Валери Яков
14:55
5 минути София
15:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
15:30
Бразди
16:00
Потребителската кошница
16:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/
17:00
Добър ден с БНТ 2
18:00
Баскетбол /мъже/: Берое /Стара Загора/ - Лукойл Академик среща от Националната баскетболна лига - пряко от Стара Загора
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Стъклената река игрален филм /2009 г./, режисьор Станимир Трифонов, в ролите: Наталия Дончева, Стефан Вълдобрев, Иван Ласкин, Лидия Инджова, Захари Бахаров, Стефан Данаилов, Невена Мандаджиева и др.
22:20
Следите остават концерт на група “Клас”
23:50
Светлина в безкрая /п/
00:00
По света и у нас
00:15
Шоуто на Канала
01:15
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
02:15
Плюс това /п/
03:15
Часът на зрителите /п/
03:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
04:15
Българите в Албания: Аурата документален филм /п/
05:00
Светът е 7 /п/
05:30
Непозната земя /п/

СКАТ

12:30
НОВИНИ – обедна емисия / на живо/
12:45
Ако зажалиш…” – стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
15:15
През планини и морета” - Документален филм
19:50
Другата история” – предаване за българската памет
20:00
“От българско, по- българско” с Галя Асенова /на живо/
22:50
Другата история” – предаване за българската памет /повторение/
23:30
“Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / повторение/
01:30
Новини. Прогноза за времето /повторение/
04:00
Българите живеят под храма на небето” - Документален филм
10:15
НОВИНИ – сутрешна емисия
17:00
“Строител на българската култура” - док. филм
22:00
Новини. Прогноза за времето/повторение/
07:00
" Филм – портрет на Д.Томова” док.филм
08:00
Ранни вести /на живо/
11:30
НФА"Българе” Шоплук,Северна България – фолклорен концерт-спектакъл- 2 ра част
14:15
Паралакс” 1 /повторение/
15:00
Новини - информационна емисия на ТВ “СКАТ” /на живо/
18:30
Здравословно” с Христо Деянов / на живо /
21:00
Край Босфора..” - с водещ Любомир Желев /на живо/
22:30
Концерт на Мая Нешкова - “Само с Любов”
00:30
Новини. Прогноза за времето. / повторение /
01:00
Дискусионно студио” / повторение /
02:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
03:40
Китка северняшка музика
04:15
“Тя мина, Мина” - док. филм
05:00
“Облаче ле бяло” - предаване за българите в чужбина / повторение/
06:00
Документален филм
06:15
Всички на мегдана” поздравителен концерт/повторение/
13:00
Здравословно” /повторение/
23:00
“Рай или Ад” - с водещ Желяз Турлаков / повторение/
06:30
Всички на мегдана” поздравителен концерт/ повторение/
15:30
“Облаче ле бяло” - предаване за българите в чужбина / повторение/
23:50
Джон Атанасов – геният, който промени света” - 2 ра част
03:00
“Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
07:45
Храмове на българската памет