Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 21 Ноември 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Ваканцията на Лили тв филм /2 серия/
13:55
История.bg Пътят на българите към Константинопол/п/
14:45
Дойче Веле: Шифт /п/
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката анимационен филм
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
Градчето Сидер Коув 14-сериен тв филм /копродукция, 2013г./, 1 епизод, режисьор Майкъл Ем. Скот, в ролите: Анди Макдауъл, Дилън Нийл, Бренън Елиът и др.
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Тип и Тап
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум Дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
21:55
В сянката на Тюдорите тв филм /2 епизод/(12)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Детективи от “Серангун роуд” тв филм /8 епизод/(16)
00:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:40
Денят започва с Култура /п/
02:20
Здравето отблизо /п/
03:00
Градчето Сидер Коув тв филм /1 епизод/п/
03:45
Детективи от “Серангун роуд” тв филм /8 епизод/п/ (16)
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:55
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
10:30
Сид - дете на науката 40-сериен анимационен филм /САЩ, 2008 г./
11:00
Космически кораб “Догстар” детски тв филм /1 сезон, 22 епизод/
11:25
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
11:40
Мой скъпи Жабчо тв филм на Евровизия /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:30
Европа днес /п/
14:40
Обръщение на Председателя на Европейския парламент г-н Антонио Таяни към Народното събрание пряко предаване от Народното събрание
15:00
Часът на зрителите /п/
15:30
Благуните детски куклен тв сериал /1 сезон, 9 епизод/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
16:30
Дискусия с участието на председателя на Европейския парламент Антонио Таяни, председателския съвет на ЕП, студенти и академичната общност в гр. София пряко предаване от СУ “Св. Климент Охридски”
18:30
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 10 епизод
18:55
Южни хроники: Традиции и маршрути научнопопулярна поредица /9 епизод/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Евроновини: В правилната посока
20:15
Ликвидация сериен тв филм /11 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътешествия документална поредица
22:15
Уличното изкуство в Рим документален филм /Италия, 2016 г./, 2 част
23:10
Дискусия с участието на председателя на Европейския парламент Антонио Таяни, председателския съвет на ЕП, студенти и академичната общност в гр. София /запис/
01:15
Регионални новини /п/
02:00
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:00
Концерт на Кирил Георгиев /ударни инструменти/
04:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /20 епизод/п/
04:25
Пътешествия документална поредица /п/
04:55
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
05:25
България днес информационен блок

БНТ HD

07:00
Арена Баскетбол обзорно предаване за баскетбол
07:50
Лига Европа магазинно предаване /5 епизод/
08:40
Митове и легенди документален филм /11 епизод/
09:05
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /8 епизод/
09:30
Футбол: България - Англия - квалификационна среща за европейско първенство за юноши до 19 г.
11:25
Баскетбол: Лукойл Академик - Истанбул Бююкшехир - среща от турнира за Купата на ФИБА Европа
13:10
Арена Баскетбол обзорно предаване за баскетбол
14:00
Спортни новини
14:10
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
16:45
Митове и легенди документален филм /12 епизод/
17:10
Пътят към Китай 2019 магазинно предаване преди световните квалификации по баскетбол
17:40
Световен рали-шампионат: Рали Австралия - финален етап
18:55
Лига Европа магазинно предаване /5 епизод/
19:45
Футбол: Лацио - Ница - среща от турнира “Лига Европа”
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Последният велосипедист игрален филм /2 част/
23:20
Футбол: Лудогорец - Спортинг /Брага/ - среща от турнира “Лига Европа”
01:05
Арена спорт обзор на деня
01:35
Футбол: България - Англия - квалификационна среща за европейско първенство за юноши до 19 г.
03:30
Баскетбол: Балкан - Керавнос /Кипър/ - среща от турнира за Купата на ФИБА Европа
05:15
ТЕR Европейски рали-серии репортаж от “Рали дьо Вале”
05:45
Пътят към Русия магазинно предаване /27 епизод/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
13:30
Непозната земя
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
21:55
Концерт на Симфоничния оркестър на БНР със солист Миша Майски /виолончело/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/п/
00:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:50
Потребителската кошница /п/
04:00
Шоуто на Канала /п/
05:00
Знаете ли, че…
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/