Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 23 Ноември 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт – сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
09:00
Update – предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/ Елена Кирилова /п./
09:30
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Investbook с Димитър Вучев /п./
10:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Invest/Or с Радина Колева/ п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт – сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова/п./
16:00
Водещите новини
16:05
Предприемачи – док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие – дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Шефове - док. поредица на Bloomberg
22:30
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

06:00
“Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Любов под наем” сериал, с. 1, еп. 7
15:00
Премиера: “Италианската булка” - сериал, с.1, еп.161
16:00
Премиера: “Клиника край езерото” - сериал, с.2, еп. 75
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 857
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Сега и завинаги” сериал, с. 2, еп.1
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Връзки”- сериал, с.1, еп.2
01:00
“Италианската булка” /п./ сериал
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Опасни улици” - сериал, еп. 740
05:30
Лице в лице” /п./

bTV Cinema

06:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.2
07:00
“Никита: Отмъщението” сериал, с.4, еп.2
08:00
“Незабравимо” - сериал, с.4, еп.5
09:15
Идеалният шеф” - драма, мистерия, трилър (Канада, 2013), режисьор - Къртис Кроуфорд, актьори - Джейми Лунър, Ашли Легат, Линдън Ашби, Гари Хъдсън и др.
11:15
“Убийството” - сериал, с.4, еп. 3
12:45
“Никита: Отмъщението” сериал, с.4, еп.3
13:45
“Незабравимо” - сериал, с.4, еп.6
14:45
“Линкълн” - екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2012), режисьор - Ридли Скот, актьори - Логан МаршълГрийн, Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Патрик Уилсън и др.
18:00
Човек от стомана” - фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Канада, Великобритания, 2013), режисьор - Зак Снайдър, актьори - Хенри Кавил, Ейми Адамс, Майкъл Шанън, Даян Лейн, Ръсел Кроу, Андже Трау, Хенри Леникс, Айлит Зурер, Кевин Костнър, Лорънс Фи
21:00
“Търсачът” - драма (Австралия, Турция, САЩ, 2014), режисьор - Ръсел Кроу, актьори - Ръсел Кроу, Олга Куриленко, Ейлмъз Ердоган, Жаклин Маккензи, Дениз Акдениз, Раян Кор, Джем Ялмъз, Исабел Лукас, Джей Кортни, и др.
23:30
“Бел Ами” - драма (Великобритания, Франция, Италия, САЩ, 2012), режисьор Деклан Донлан, Ник Ормерод, актьори - Кристин Скот Томас, Холидей Грейнджър, Колм Мийни, Ума Търман, Робърт Патинсън, Кристина Ричи, Филип Гленистър и др.
01:15
“Убийството” - сериал, с.4, еп. 3
02:45
“Никита: Отмъщението” сериал, с.4, еп.3
03:45
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.2

Bulgaria ON AIR

06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
09:30
Великите - филм
10:30
околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
12:30
Новините ON AIR
13:00
Безценна перла – семеен сериал
14:00
Колела – автомобилно предаване с Константин Томов /п./
14:30
Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сърцето на самурая – исторически сериал
16:45
Дивото зове – приключенски сериал, семеен
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
19:50
Хрътката: да надушиш престъпление – криминален сериал
21:00
Тялом и духом – криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Ликвидация – криминален сериал
23:00
Похитени – сериал, политически трилър
00:00
околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
02:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
03:30
Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
04:30
Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
05:25
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./

FOX

05:10
Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 6
06:00
Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 1
06:50
Мики - първи сезон, еп. 7
07:15
Мики - първи сезон, еп. 8
07:45
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 11
08:40
Грозната Бети - трети сезон, еп. 8
09:35
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 6
10:30
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 7
11:30
Майка бунтар - трети сезон, еп. 1
11:55
Майка бунтар - трети сезон, еп. 2
12:25
Игра на лъжи - първи сезон, еп. 7
13:20
С повече шик - първи сезон, еп. 5
13:45
С повече шик - първи сезон, еп. 6
14:15
Мама - първи сезон, еп. 14
14:40
Мама - първи сезон, еп. 15
15:10
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 11
16:05
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 1
17:05
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 8
18:00
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 9
19:00
Мики - първи сезон, еп. 9
19:30
Мики - първи сезон, еп. 10
20:00
Мама - първи сезон, еп. 16
20:30
Мама - първи сезон, еп. 17
21:00
Лекарите от Чикаго - втори сезон, еп. 20
22:00
Това сме ние - втори сезон, еп. 4
22:55
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 12
23:55
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 1
00:50
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 8
01:45
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 9
02:40
Мики - първи сезон, еп. 9
03:05
Мики - първи сезон, еп. 10
03:30
Мама - първи сезон, еп. 16
03:55
Мама - първи сезон, еп. 17
04:20
Бъди мъж - първи сезон, еп. 4

Kino Nova

06:00
Как преобразих дома ти” риалити, сезон 2
06:30
Непорочната Джейн” - сериал, сезон 1
07:30
София - Ден и Нощ” - риалити сериал, /п/
08:30
Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 15
11:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3
12:00
“Тайнственият остров” приключенски с уч. на Патрик Стюарт, Габриел Ануар, Кайл МакЛоклан, Рой Марсдън, Омар Гoдинг, Даниел Калвърт и др., I част
14:00
“Старомодна благодарност” - драма с уч. на Пола Бодро, Хелен Джой, Жаклин Бисе и др.
15:50
“Джак Райън: Теория на хаоса” - екшън-трилър с уч. на Крис Пайн, Кевин Костнър, Кийра Найтли, Кенет Брана, Колм Феоре и др., /п/
18:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 14
21:00
“Грозната истина” - романтична комедия с уч. на Катрин Хейгъл, Джерард Бътлър, Брий Търнър, Ерик Уинтър, Черил Хайнс, Джон Майкъл Хигинс, Ник Сарси, Бони Самървил и др.
23:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 14, /п/
00:00
Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 15, /п/

NOVA

06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми” (премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) - сериен филм, 4 сезон
21:00
BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 - риалити шоу
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Костюмари” - сериен филм, сезон 5
02:00
“Чучулигата”- сериен филм
03:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/
05:20
Часът на Милен Цветков” /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Майсторски клас на Райна Кабаиванска
14:30
Светът на Япония: Моменти от Ишикава документална поредица
14:45
Телепазарен прозорец
15:00
Сийбърт 52-сериен анимационен филм /копродукция, 1985г./
15:30
Сид - дете на науката анимационен филм
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
Градчето Сидер Коув тв филм /3 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Жил и Жюли
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Алепо. Живот под обсада документален филм /Великобритания, 2016г./, режисьор Натали Мортън
21:30
Студио Футбол коментарно предаване
22:05
Футбол: Лудогорец - Истанбул Башакшехир, среща от турнира за Лига Европа пряко предаване от Разград
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:10
Здравето отблизо /п/
02:50
Градчето Сидер Коув тв филм /3 епизод/
03:45
В кадър Вкусът на Китай/п/
04:15
История.bg Пътят на българите към Константинопол/п/
05:10
Още от деня коментарно предаване/п/

БНТ 2

06:55
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /22 епизод/
10:25
Сид - дете на науката анимационен филм
10:50
Сагуа - сиамската котка анимационен филм
11:05
Световните градове на България Ловеч - тайната столица /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 10 епизод /п/
15:25
Съвременници 2: “Странник в лазура” документален филм /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Белият кораб на сушата документален филм /БНТ 2 Благоевград/
18:25
Пътешествия документална поредица /п/
18:55
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Евроновини: В правилната посока
20:15
Ликвидация сериен тв филм /13 епизод/ (12)
21:00
Регионални новини
21:45
Културни адреси: София, Европа документална поредица /6 епизод/п/
22:05
Джентълменът от Епсъм игрален филм /Франция, Италия, 1962 г./, режисьор Жил Гранжие, в ролите: Жан Габен, Мадлен Робенсон, Жан Льофевър, Луи дьо Фюнес, Пол Франкьор, Франк Виярд и др.
23:30
Истории от лабиринта: “Алея Щефания”, сладкият живот на Сегед документален филм /Унгария/
23:55
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Ликвидация сериен тв филм /13 епизод/п/ (12)
01:15
Регионални новини /п/
02:00
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
03:30
Да построиш чешма документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
03:50
Часът на зрителите /п/
04:20
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
ТЕR Европейски рали-серии репортаж от “Рали дьо Вале”
08:00
Лига Европа магазинно предаване /5 епизод/
08:50
Как е устроена Земята? документален филм /1 епизод/
09:35
Аз съм…
09:50
Световно първенство по скокове на батут - финали
12:10
Футбол: Лацио - Ница - среща от турнира “Лига Европа”
14:00
Спортни новини
14:10
Формула Е - обзор на сезона
15:00
Светът на конете предаване за конен спорт
15:15
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /27 епизод/
15:40
Световен рали-шампионат: Рали Австралия - обзорна програма
16:30
Как е устроена Земята? документален филм /2 епизод/
17:20
Футбол: Лудогорец - Спортинг /Брага/ - среща от турнира “Лига Европа”
19:10
Лига Европа магазинно предаване /5 епизод/
20:00
Футбол: Кьолн - Арсенал - среща от турнира “Лига Европа” пряко предаване от Кьолн
22:05
Футбол: Лудогорец - Истанбул Башакшехир - среща от турнира “Лига Европа” пряко предаване от Разград
00:15
Футбол: Кьолн - Арсенал - среща от турнира “Лига Европа” обзор на деня
02:00
Световен рали-шампионат: Рали Уелс - финален етап
03:15
Баскетбол: Берое - Лукойл Академик - среща от Националната баскетболна лига
05:15
Футбол: Лудогорец - Истанбул Башакшехир - среща от турнира “Лига Европа”

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Пътят на българите към Константинопол /п/
13:30
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:15
В кадър Добавена реалност/п/
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Илюзия игрален филм /1980 г./, режисьор Людмил Стайков, оператор Борис Янакиев, в ролите: Любен Чаталов, Руси Чанев, Зузана Коцуркова, Петър Слабаков, Велко Кънев и др.
22:50
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
23:20
Европейски маршрути
23:30
В кадър Добавена реалност/п/
00:00
Непозната земя /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Забравените птици научнопопулярен филм
01:45
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
02:15
България днес информационен блок /п/
03:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:55
Потребителската кошница /п/
04:05
Библиотеката /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Мъже на работa” - сериал, сезон 1, /п/
06:30
Ларго Уинч” - сериал, сезон 1
07:30
Военни престъпления” сериал, сезон 9, /п/
08:45
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11, /п/
10:00
Снайперисти” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8, /п/
12:00
“Драга фамилия” - сериал, сезон 2, /п/
13:00
Военни престъпления” сериал, сезон 9
14:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12
15:00
Да се посмеем
15:30
“Под прицел” - екшън с уч. на Клинт Истууд, Джон Малкович, Рене Русо, Дилън Макдермът, Гари Коул, Фред Долтън Томпсън, Джон Махони и др., /п/
18:00
“Мъже на работa” - сериал, сезон 1
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8
20:00
“Драга фамилия” (премиера) сериал, сезон 2
21:00
Хаваи 5-0” - сериал, сезон 2
22:00
“Белият дом: Под заплаха” екшън с уч. на Чанинг Тейтъм, Джейми Фокс, Маги Гиленхал, Ричард Кларкин, Джейсън Кларк, Ричард Дженкинс и др.
00:45
Хаваи 5-0” - сериал, сезон 2, /п/
01:45
Еротичен телепазар