Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 27 Ноември 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
09:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
09:30
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Investbook с Димитър Вучев /п./
10:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
14:00
Invest/Or с Радина Колева/ п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Tech Stars - док. поредица на Bloomberg
22:30
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
“Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” - анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Любов под наем” сериал, с. 1, еп. 9
15:00
Премиера: “Италианската булка” - сериал, с.1, еп.163
16:00
Премиера: “Клиника край езерото” - сериал, с.2, еп. 77
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 859
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Сега и завинаги” сериал, с. 2, еп.3
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Под наблюдение”- сериал, с.3, еп.4
01:00
" Италианската булка” /п./ сериал
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Опасни улици” - сериал, еп. 742

bTV Cinema

06:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.4
07:00
“Никита: [Отмъщението]” сериал, с.4, еп.4
08:00
“Незабравимо” - сериал, с.4, еп.7
09:15
“Руби Спаркс: Мечтаното момиче”- комедия (САЩ, 2012), режисьори - Джонатан Дейтън, Валери Фарис, актьори - Пол Дано, Елиът Гулд, Алиа Шаукат, Антонио Бандерас, Зои Казан,Стив Куган, Дебора Ан Уол, Анет Бенинг и др.
11:30
“Убийството” - сериал, с.4, еп.5
13:00
“Никита: [Отмъщението]” сериал, с.4, еп.5
14:00
“Незабравимо” - сериал, с.4, еп.8
15:00
Клетниците” - драма, мюзикъл, романтичен (Великобритания, САЩ, 2012), режисьор - Том Хупър, актьори - Хю Джакман, Хелена Бонъм Картър, Ръсел Кроу, Ан Хатауей, Аманда Сайфред, Саша Барън Коен, Арън Твейт, Еди Редмейн, Саманта Баркс и др.
18:45
“Добра година” - комедия, драма (САЩ, 2006), режисьор - Ридли Скот, актьори - Фреди Хаймор, Аби Корниш, Албърт Фини, Ръсел Кроу, Том Холандър, Марион Котияр и др.
21:00
Премиера: “В окото на бурята” - трилър, екшън (САЩ, 2014), режисьор - Стивън Куейл, актьори - Ричард Армитаж, Сара Уейн Келис, Мат Уолш, Макс Дийкън, Нейтън Крес, Арлен Ескарпета, Джеръми Съмптър, Скот Лорънс, Кайл Дейвис и др.
22:45
“Мрежа от лъжи” - екшън (САЩ, 2008), режисьор - Ридли Скот, актьори - Карис ван Хоутен, Леонардо Ди Каприо, Ръсел Кроу, Марк Стронг, Али Сулиман, Майкъл Гастон, Саймън Макбърни, Оскар Айзък, Голшифте Фарахани и др.
01:15
“Убийството” - сериал, с.4, еп.5
02:45
“Никита: [Отмъщението]” сериал, с.4, еп.5
03:45
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.4

Bulgaria ON AIR

05:40
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
09:30
Любов и брак - филм
10:30
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
12:30
Новините ON AIR
13:00
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
14:00
VIB /п./
14:30
Великите - филм
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сърцето на самурая - исторически сериал
16:45
Хрътката: да надушиш престъпление - криминален сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Хрътката: да надушиш престъпление - криминален сериал
21:00
Тялом и духом - криминален сериал
21:30
Новините ON AIR
22:00
Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
23:00
Професионалист - сериал, военен
00:00
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
02:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
03:40
Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
04:40
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./

FOX

06:00
Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 3
06:50
Мики - първи сезон, еп. 11
07:15
Мики - първи сезон, еп. 12
07:45
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 13
08:40
Грозната Бети - трети сезон, еп. 10
09:35
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 10
10:30
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 11
11:30
Мечтата на Грейс - игрален филм , еп. 1
13:25
“Лятната ваканция на Матилда Рамзи” - кулинарно предаване, еп. 8
13:45
С повече шик - първи сезон, еп. 10
14:15
Мама - първи сезон, еп. 18
14:40
Мама - първи сезон, еп. 19
15:10
Любовни авантюри - трети сезон, еп. 13
16:05
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 3
17:05
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 12
18:00
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 13
19:00
Мики - първи сезон, еп. 13
19:30
Мики - първи сезон, еп. 14
20:00
Мама - първи сезон, еп. 20
20:30
Мама - първи сезон, еп. 21
21:00
Игра на лъжи - първи сезон, еп. 8
22:00
Споразумението - първи сезон, еп. 3
22:55
Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 1
23:55
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 3
00:50
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 12
01:45
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 13
02:40
Мики - първи сезон, еп. 13
03:05
Мики - първи сезон, еп. 14
03:30
Мама - първи сезон, еп. 20
03:55
Мама - първи сезон, еп. 21
04:20
Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 2

Kino Nova

06:00
“Как преобразих дома ти” риалити, сезон 2
06:30
“Непорочната Джейн” - сериал, сезон 1
07:30
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал, /п/
08:30
“Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 16
10:45
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3, /п/
11:40
“В очакване на Купидон” романтичен филм с уч. на Адам Мейфилд, Ариел Кебъл, Хайли Дъф, Тимъти Ботъмс, Марион Рос и др.
13:30
Любов от пръв поглед” романтичен филм с уч. на Ейми Смарт, Джонатан Бенет, Кели Тибо, Ейдриън Грение и др. /п/
15:25
“Междузвездни войни: Епизод IV - Нова надежда” - екшънфантастика с уч. на Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Питър Къшинг, Алек Гинес, Антъни Даниелс, Кени Бейкър, Питър Мейхю, Дейвид Прауз и др., /п/
18:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 14
21:00
“Заразно зло: Изтребване” екшън с уч. на Мила Йовович, Али Лартър, Иън Глен, Ашанти, Кристофър Игън, Спенсър Лок, Матю Марсдън, Майк Ейпс и др.
23:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 14, /п/
00:00
“Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 16 /п/

NOVA

05:20
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
“Прости ми” (премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 - риалити шоу
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
“Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
“Касъл” - сериен филм, сезон 7
02:00
“Чучулигата”- сериен филм
03:00
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Ваканцията на Лили тв филм /3 серия/
13:55
Шоуто на Канала /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:15
Сийбърт анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката анимационен филм
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Документален слот
16:55
Градчето Сидер Коув тв филм /4 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Тип и Тап
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Защо бе убит Борис Сарафов?
21:55
В сянката на Тюдорите тв филм /4 епизод/(16)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Детективи от “Серангун роуд” тв филм /10, последен епизод/(16)
00:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:40
Денят започва с Култура /п/
02:20
Здравето отблизо /п/
03:00
Градчето Сидер Коув тв филм /4 епизод/п/
03:45
Детективи от “Серангун роуд” тв филм /10, последен епизод/(16)
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:00
Пътешествия документална поредица /п/
06:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Южни хроники: Традиции и маршрути научнопопулярна поредица /9 епизод/п/
10:25
Белият кораб на сушата документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
10:50
Евроновини: Поколението на новото хилядолетие /п/
11:00
Летище “Санта Мария” документален филм /Португалия/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Потребителската кошница /п/
15:10
Вкаменяване тв новела на Евровизия
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
18:30
Днес и утре
19:00
Културни адреси: София, Европа документална поредица /7 епизод/п/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Япония днес
20:05
Мускетарите 10-сериен тв филм /Великобритания, 2014 г./, режисьор Тоби Хейнс, в ролите: Том Бърк, Люк Паскуалино, Сантяго Кабрера, Хауард Чарлз и др. /1 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Съвременници 2: “Подвигът и другите обикновени неща " документален филм /БНТ 2 Благоевград/
22:45
Варненско лято 2017: Камерен ансамбъл “Софийски солисти”
00:15
България новини /п/
00:45
Мускетарите сериен тв филм /1 епизод/п/
01:40
Регионални новини /п/
02:25
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:25
Потребителската кошница /п/
04:55
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
05:25
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

06:10
Световен рали-шампионат: Рали Австралия - обзорна програма
07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Обзор “Лига Европа”
08:00
Спортна треска
09:00
Аз съм…
09:15
Как е устроена Земята? документален филм /3 епизод/
10:00
Футбол: Кьолн - Арсенал - среща от турнира “Лига Европа”
11:45
Световен рали-шампионат: Рали Австралия - обзорна програма
12:35
Световна купа по биатлон: единична смесена щафета
13:30
Извън играта
14:00
Спортни новини
14:10
Светът на конете предаване за конен спорт
14:30
Световна купа по биатлон: смесена щафета
16:00
Спортна треска
17:00
Обзор “Лига Европа”
17:30
Как е устроена Земята? документален филм /4 епизод/
18:15
Световен рали-шампионат: Рали Австралия - обзорна програма
19:10
Баскетбол: България - Финландия - квалификационна среща за световно първенство
21:00
Арена баскетбол обзорно предаване
21:45
Баскетбол: Исландия - България - квалификационна среща за световно първенство пряко предаване от Рейкявик
23:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
00:00
Футбол: Лудогорец - Истанбул Башакшехир - среща от турнира “Лига Европа”
01:50
ТЕR Европейски рали-серии репортаж от “Рали дьо Вале”
02:20
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
02:30
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
05:00
Светът на конете предаване за конен спорт
05:30
Световна купа по биатлон: смесена щафета

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:45
Мечта за утре тв новела на Евровизия
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие /п/
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Европейски маршрути
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Нощни птици
22:00
Светът е 7 /п/
22:30
Потребителската кошница /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Извън играта /п/
00:05
Часът на зрителите /п/
00:35
Още от деня коментарно предаване /п/
01:45
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
02:15
България днес информационен блок /п/
03:45
Животинският свят на природен парк Витоша научнопопулярен филм
04:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Афиш културно-информационно предаване /п/

Диема

06:00
“Мъже на работa” - сериал, сезон 1, /п/
06:30
Ларго Уинч” - сериал, сезон 1
07:30
“Военни престъпления” сериал, сезон 9, /п/
08:45
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12, /п/
10:00
“Снайперисти” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
“Уокър - тексаският рейнджър”- сериал, сезон 8, /п/
12:00
“Драга фамилия” - сериал, сезон 2, /п/
13:00
“Военни престъпления” сериал, сезон 9
14:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12
15:00
“Снайперисти” - сериал, сезон 4
16:00
“Бевърли Хилс нинджа” - екшън комедия с уч. на Крис Фарли, Николет Шеридън, Крис Рок, Робин Шу и др., /п/
18:00
“Мъже на работa” - сериал, сезон 1
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
“Уокър - тексаският рейнджър"сериал, сезон 8
20:00
“Драга фамилия” (премиера) сериал, сезон 2
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 2
22:00
“Перфектното оръжие” (премиера) - екшън с уч. на Стивън Сегал, Саша Джаксън, Върнън Уелс, Ричард Тайсън, Джони Меснър, Емилиен Де Фалко и др.
23:50
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 2, /п/
00:50
Еротичен телепазар
02:50
“Национална лотария” /п/