Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 28 Ноември 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Ваканцията на Лили тв филм /4 серия/
13:50
История.bg Защо бе убит Борис Сарафов?/п/
14:45
Светът на Япония: Моменти от Ишикава документална поредица
14:55
Телепазарен прозорец
15:15
Сийбърт анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката анимационен филм
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
Градчето Сидер Коув тв филм /5 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Тип и Тап
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум Дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
21:55
В сянката на Тюдорите тв филм /5 епизод/(16)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Хрътката 2 8-сериен тв филм /Украйна, 2015г./, 1 епизод, режисьор Артъм Литвиненко, в ролите: Кирил Кяро, Иван Оганесян, Мария Аниканова и др.(12)
00:35
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:45
Денят започва с Култура /п/
02:25
Градчето Сидер Коув тв филм /5 епизод/п/
03:10
Туристически маршрути
03:40
Хрътката 2 тв филм/1 епизод/п/(12)
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:55
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
10:30
Сид - дете на науката анимационен филм
11:00
Космически кораб “Догстар” детски тв филм /1 сезон, 24 епизод/
11:25
Сийбърт анимационен филм
11:40
Вкаменяване тв новела на Евровизия /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Днес и утре /п/
15:05
Часът на зрителите /п/
15:35
Благуните детски куклен тв сериал /1 сезон, 10 епизод/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
18:30
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 11 епизод
18:55
Южни хроники: Традиции и маршрути научнопопулярна поредица /10 епизод/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Евроновини: Бизнеспланета
20:05
Мускетарите сериен тв филм /2 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
На опера с БНТ 2: “Ромео и Жулиета” /БНТ 2 Пловдив/
22:15
Джеки, Джони и Чарли не са имена на кучета документален филм
23:05
JAZZ before JAZZ - Марио Станчев и Лионел Мартен
00:10
България новини /п/
00:40
Мускетарите сериен тв филм /2 епизод/п/
01:35
Регионални новини /п/
02:20
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:20
Варненско лято 2017: Камерен ансамбъл “Софийски солисти” /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Световен рали-шампионат: Рали Австралия - обзорна програма
08:00
Часът на БНТ HD
08:15
Как е устроена Земята? документален филм /4 епизод/
09:00
Аз съм…
09:15
Световен автомобилен шампионат по издръжливост
11:45
Световен рали-шампионат: Рали Австралия - финален етап
13:05
Световна купа по биатлон: смесена щафета
14:35
Спортни новини
14:45
Светът на конете предаване за конен спорт
15:00
Арена баскетбол обзорно предаване
15:40
Баскетбол: Исландия - България - квалификационна среща за световно първенство
17:30
Как е устроена Земята? документален филм /5 епизод/
18:15
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /27 епизод/
18:45
Световна купа по биатлон: единична смесена щафета
19:40
Футбол: Лудогорец - Истанбул Башакшехир - среща от турнира “Лига Европа”
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Мариюс игрален филм /Франция, 2013г./, режисьор Даниел Отьой, в ролите: Даниел Отьой, Рафаел Персоназ, Жан-Пиер Дарусен и др.
23:30
Футбол: Кьолн - Арсенал - среща от турнира “Лига Европа”
01:20
Арена спорт обзор на деня
01:50
[Световна купа по ски-алпийски дисциплини]: слалом /мъже/
04:30
Арена баскетбол обзорно предаване
05:10
Баскетбол: Исландия - България - квалификационна среща за световно първенство

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
13:30
Непозната земя
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
21:55
Жените в музиката концерт на “София Симфоникс” със солист Лия Петрова /цигулка/ и диригент Любка Биаджони /2 част/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
00:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:50
Потребителската кошница /п/
04:00
Шоуто на Канала /п/
05:00
Знаете ли, че…
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/