Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 04 Декември 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Ваканцията на Лили тв филм /5 серия/
13:55
Шоуто на Канала /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:15
Сийбърт анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката анимационен филм
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Документален слот
16:55
Градчето “Сидер Коув” тв филм /8 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Тип и Тап
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Съдбата на българите от Западните покрайнини след Ньойския договор
21:55
В сянката на Тюдорите тв филм /6, последен епизод/(16)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Хрътката 2 тв филм/3 епизод/(12)
00:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:40
Денят започва с Култура /п/
02:20
Здравето отблизо /п/
03:00
Градчето “Сидер Коув” тв филм /8 епизод/п/
03:45
Хрътката 2 тв филм/3 епизод/п/(12)
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /24 епизод/
06:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Южни хроники: Традиции и маршрути научнопопулярна поредица /10 епизод/п/
10:25
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
10:55
Истории от лабиринта: Комаром, улица “Игманди” /п/
11:25
На опера с БНТ 2: “Ромео и Жулиета” /БНТ 2 Пловдив/п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Потребителската кошница /п/
15:10
Да образоваш момиче тв филм на Евровизия
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
18:30
Днес и утре
19:00
Културни адреси: София, Европа документална поредица /8 епизод/п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Градовете на Италия
20:05
Мускетарите сериен тв филм /6 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Съвременници 2: “Мореплавателят, който сбъдна мечтата си” документален филм /БНТ 2 Варна/
22:35
Ние дискусионно студентско предаване
23:10
Варненско лято 2017: Софийска филхармония
00:30
Потребителската кошница /п/
00:35
България новини /п/
01:05
Мускетарите сериен тв филм /6 епизод/п/
02:00
Регионални новини /п/
02:45
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:45
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали-шампионат: Галавечер
08:00
Спортна треска
09:00
Аз съм…
09:15
Как е устроена Земята? документален филм /8 епизод/
10:00
Баскетбол: Балкан - Левски - среща от Националната баскетболна лига
11:45
Футбол: Лудогорец - Истанбул Башакшехир - среща от турнира “Лига Европа”
13:30
Извън играта
14:00
Спортни новини
14:10
Светът на конете предаване за конен спорт
14:25
Световна купа по биатлон: спринт /мъже/
15:55
Спортна треска
16:55
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /27 епизод/
17:20
Паралелни вселени - реални ли са? документален филм
18:05
Световен рали-шампионат: Рали Австралия - финален етап
19:20
Световна купа по биатлон: преследване /мъже/
20:10
Лига Европа магазинно предаване /6 епизод/
21:00
Арена баскетбол обзорно предаване
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Готов да убива игрален филм /Аруба, САЩ, 2003г./, режисьор Майкъл Обловиц, в ролите: Стивън Сегал, Мишел Го, Кори Джонсън, Том Ву и др.
23:30
Футбол: Лудогорец - Истанбул Башакшехир - среща от турнира “Лига Европа”
01:20
Лига Европа магазинно предаване /6 епизод/
02:10
Арена баскетбол обзорно предаване
03:15
Световен рали-шампионат: Рали Австралия - финален етап
04:30
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
04:40
Световна купа по биатлон: спринт /мъже/
06:10
Световна купа по биатлон: преследване /мъже/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:45
Бегълците тв новела на Евровизия
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие /п/
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Европейски маршрути
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Нощни птици
22:00
Живот като на кино документален филм за режисьора Милен Гетов
22:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Извън играта /п/
00:05
Часът на зрителите /п/
00:35
Още от деня коментарно предаване /п/
01:45
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
02:15
България днес информационен блок /п/
03:45
Тремът - село Цапарево научнопопулярен филм
04:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Европейски маршрути /п/