Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 05 Декември 2017 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Ваканцията на Лили тв филм /6, последна серия/
13:55
История.bg Съдбата на българите от Западните покрайнини след Ньойския договор/п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:15
Сийбърт анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката анимационен филм
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
Градчето “Сидер Коув” тв филм /9 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Тип и Тап
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева Дискусионно предаване
22:00
Играта 6-сериен тв филм /Великобритания, 2014г./, 1 епизод, режисьори: Найъл Маккормик и Даниъл О'Хара , в ролите: Джонатан Арис, Том Хюс, Виктория Хамилтън и др.
23:00
По света и у нас Информационна емсиия
23:25
Зелена светлина
23:30
Хрътката 2 тв филм/4 епизод/(12)
00:25
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:35
Денят започва с Култура /п/
02:15
Здравето отблизо /п/
02:55
Градчето “Сидер Коув” тв филм /9 епизод/п/
03:50
Хрътката 2 тв филм/4 епизод/п/(12)
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
10:30
Сид - дете на науката анимационен филм
11:00
Космически кораб “Догстар” детски тв филм /1 сезон, 26, последен епизод/
11:25
Сийбърт анимационен филм
11:40
Афиш културно-информационно предаване /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Днес и утре /п/
15:05
Часът на зрителите /п/
15:35
Благуните детски куклен тв сериал /1 сезон, 11 епизод/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
18:30
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 12 епизод
18:55
Южни хроники: Традиции и маршрути научнопопулярна поредица /11, последен епизод/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Япония днес
20:05
Мускетарите сериен тв филм /7 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътешествия документална поредица
22:15
Три свещи. Белези от Балканските войни документален филм
23:35
Какунодате - сакура и самураи
23:55
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Мускетарите сериен тв филм /7 епизод/п/
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
45 години “Хор на софийските момчета” концерт /2013 г./
03:55
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /23 епизод/п/
04:20
Пътешествия документална поредица /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Арена баскетбол обзорно предаване
08:00
Лига Европа магазинно предаване /6 епизод/
08:50
Светът на конете предаване за конен спорт
09:05
Паралелни вселени - реални ли са? документален филм
09:50
Световна купа по биатлон: единична смесена щафета
10:40
Формула Е: Е-при на Хонконг - І кръг от световния шампионат за електроболиди
12:25
Световен рали-шампионат: Галавечер
12:50
Баскетбол: Балкан - Левски - среща от Националната баскетболна лига
14:40
Спортни новини
14:50
Арена баскетбол обзорно предаване
15:40
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /9 епизод/
16:10
Световна купа по биатлон: смесена щафета
17:40
Любопитно - супербуря документален филм
18:25
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /27 епизод/
18:50
Футбол: Лудогорец - Истанбул Башакшехир - среща от турнира “Лига Европа”
20:40
Лига Европа магазинно предаване /6 епизод/
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Под водата игрален филм /копродукция, 2003г./, режисьор Антъни Хикокс, в ролите: Стивън Сегал, Вини Джоунс, Кристин Адамс и др.
23:35
Футбол: Кьолн - Арсенал - среща от турнира “Лига Европа”
01:25
Арена спорт обзор на деня
01:55
Формула Е: Е-при на Хонконг - І кръг от световния шампионат за електроболиди
03:40
Световен рали-шампионат: Рали Австралия - обзорна програма
04:45
Световна купа по биатлон: единична смесена щафета
05:35
Световна купа по биатлон: смесена щафета

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
13:30
Непозната земя
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:05
Умно село /90 години от рождението на Никола Рударов/ Приказка за Рударов и златната рибка
22:50
Антарктически профили документална поредица
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
00:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:50
Потребителската кошница /п/
04:00
Шоуто на Канала /п/
05:00
Знаете ли, че…
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/