Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 06 Декември 2017 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
09:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
09:30
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Investbook с Димитър Вучев /п./
10:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/
14:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Иноватори - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Вяра във финансите - док. поредица на Bloomberg
22:30
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
“Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Любов под наем” сериал, с. 1, еп. 16
15:00
Премиера: “Италианската булка” - сериал, с.1, еп.170
16:00
Премиера: “Клиника край езерото” - сериал, с.2, еп. 84
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера: “Сърцето на града” сериал, с.1, еп.4
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Сега и завинаги” сериал, с. 2, еп.10
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Връзки”- сериал, с.2, еп.1
01:00
" Италианската булка" /п./ сериал
02:00
bTV Новините /п./
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
Опасни улици” - сериал, еп. 749

bTV Cinema

06:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.11
07:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.4,5
09:15
“Тарикатите Блум” - комедия, приключенски, романтика (САЩ, 2008), режисьор - Райън Джонсън, актьори - Ноа Сеган, Ейдриън Броуди, Марк Ръфало, Рейчъл Уайз, Ринко Кикучи, Роби Колтрейн, Максимилиан Шел и др.
11:45
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.11,12
13:45
Престъпления от класа” сериал, с.6, еп.2
14:45
“Момчетата от Джърси” биографичен, драма, музикален (САЩ, 2015), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Винсент Пиаца, Джон Лойд Йънг, Катрин Нардучи, Кристофър Уокън, Франческа Истууд и др.
18:00
“Аватар” - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
21:00
“Лудото куче и Глория” - драма, комедия, криминален, романтичен (САЩ, 1993), режисьор - Джон Макнютън, актьори Робърт де Ниро, Бил Мъри, Ума Търман, Дейвид Карузо, Майк Стар, Кати Бейкър и др.
23:00
Смело сърце” - драма, исторически (САЩ, 1995), режисьор - Мел Гибсън, актьори - Мел Гибсън, Софи Марсо, Патрик Макгуън, Катрин Маккормас, Брендън Глийсън, Ангъс Макфейдън, Алън Армстронг, Йън Банън, Брайън Кокс и др.
02:30
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.11,12
04:30
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.11

Bulgaria ON AIR

05:40
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
09:30
Семейни тайни - филм
10:30
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
12:30
Новините ON AIR
13:00
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
13:50
VIB /п./
14:20
Великите - филм
15:30
Новините ON AIR
16:00
Сърцето на самурая - исторически сериал
16:45
Хрътката: да надушиш престъпление - криминален сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Хрътката: да надушиш престъпление - криминален сериал
20:40
Тамплиерите - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Ликвидация - криминален сериал
23:00
Професионалист - сериал, военен
00:00
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
02:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
03:50
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
04:50
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./

FOX

05:10
Кухнята на Джейми - Австралия кулинарно предаване, еп. 9
06:00
Кухнята на Джейми - Австралия кулинарно предаване, еп. 10
06:50
Тайните на модата - първи сезон, еп. 9
07:15
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 1
07:45
Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 7
08:40
Грозната Бети - трети сезон, еп. 17
09:35
Уитни- втори сезон, еп. 1
10:00
Уитни- втори сезон, еп. 2
10:30
Скандал - шести сезон, еп. 1
11:30
40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 7
11:55
40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 8
12:25
Игра на лъжи - втори сезон, еп. 2
13:20
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 2
13:45
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 3
14:15
Мама - втори сезон, еп. 10
14:40
Мама - втори сезон, еп. 11
15:10
Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 7
16:05
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 10
17:05
Уитни- втори сезон, еп. 3
17:30
Уитни- втори сезон, еп. 4
18:00
Сексът и градът - първи сезон, еп. 12
18:30
Сексът и градът - втори сезон, еп. 1
19:00
Сексът и градът - втори сезон, еп. 2
19:30
Сексът и градът - втори сезон, еп. 3
20:00
Мама - втори сезон, еп. 12
20:30
Мама - втори сезон, еп. 13
21:00
Игра на лъжи - втори сезон, еп. 3
22:00
Майка бунтар - трети сезон, еп. 5
22:30
Майка бунтар - трети сезон, еп. 6
22:55
Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 8
23:55
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 10
00:50
Уитни- втори сезон, еп. 3
01:15
Уитни- втори сезон, еп. 4
01:45
Сексът и градът - първи сезон, еп. 12
02:15
Сексът и градът - втори сезон, еп. 1
02:40
Сексът и градът - втори сезон, еп. 2
03:05
Сексът и градът - втори сезон, еп. 3
03:30
Мама - втори сезон, еп. 12
03:55
Мама - втори сезон, еп. 13
04:20
Кухнята на Джейми - Австралия кулинарно предаване, еп. 9

Kino Nova

06:00
Как преобразих дома ти” риалити, сезон 2
06:30
Непорочната Джейн” - сериал, сезон 1
07:30
София - Ден и Нощ” - риалити сериал, /п/
08:30
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 17
11:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3, /п/
12:00
Войни, любов и пица"- романтичен с уч. на Шири Апълби, Иъл Подъл, Дан Хедая, Майкъл Бадалуко, Джоана Кантън и др.
14:00
“Джак и Джил” - комедия с уч. на Адам Сандлър, Кейти Холмс, Ал Пачино, Дейвид Спейд, Ник Суордсън и др.
16:00
Високо напрежение” - трилър с уч. на Брадли Купър, Робърт Де Ниро, Аби Корниш, Ана Фрийл, Джони Уитуърт и др.
18:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 14
21:00
Агент Солт” - екшън с уч. на Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Андре Броуър и др.
23:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 14, /п/
00:00
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 17, /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Сезонът на черешите”- сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми” (премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) - сериен филм, 4 сезон
21:00
BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 - риалити шоу
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
“Касъл” - сериен филм, 7 сезон
02:00
“Чучулигата”- сериен филм
03:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Непростимо”- сериен филм

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Милион и две усмивки
14:00
Референдум /п/
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
Сийбърт анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката анимационен филм
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Документален слот
16:55
Градчето “Сидер Коув” тв филм /10 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Тип и Тап
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Ян Хус 3-сериен игрален филм /Чехия, 2015г./, 1 част, режисьор Иржи Свобода, в ролите: Матей Хадек, Милан Княжко, Марика Шопоска и др.
22:30
В кадър Хитрино - година след взрива
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Хрътката 2 тв филм /5 епизод/ (12)
00:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:40
Денят започва с Култура /п/
02:20
Здравето отблизо /п/
03:00
Градчето “Сидер Коув” тв филм /10 епизод/п/
03:45
Хрътката 2 тв филм/5 епизод/п/(12)
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
13:45
В кадър Хитрино - година след взрива/п/
14:15
Туристически маршрути
14:45
Светът на Япония: Моменти от Ишикава документална поредица
18:25
Още от деня Коментарно предаване
18:55
Спорт ТОТО
19:30
Студио Футбол
22:15
По света и у нас Информационна емисия
23:15
Зелена светлина
23:20
Хрътката 2 тв филм /6 епизод/ (12)
00:15
Мотоспорт екстра
00:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:55
Денят започва с Култура /п/
02:35
Здравето отблизо /п/
03:15
Градчето “Сидер Коув” тв филм /11 епизод/п/
04:05
Туристически маршрути /п/
04:35
Хрътката 2 тв филм /6 епизод/п/ (12)
05:30
Още от деня коментарно предаване/п/
14:05
Телепазарен прозорец
14:20
Обзор Лига Европа /п/
14:50
Япония днес
17:00
Пеперуда, кацнала на рамото документален филм
17:25
Светът е 7 Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
22:00
Играта тв филм /2 епизод/
00:25
Денят започва с Култура /п/
02:05
Здравето отблизо /п/
02:45
Животът е пътешествие игрален филм /п/
04:30
Още от деня коментарно предаване/п/
05:40
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
10:30
Сид - дете на науката анимационен филм
11:00
Космически кораб “Догстар” 2 детски тв филм /1 епизод/
11:25
Сийбърт анимационен филм
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Културни адреси: София, Европа документална поредица /8 епизод/п/
15:00
Америка днес
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Часът на зрителите /п/
18:30
Днес и утре
18:55
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
5 минути София
20:05
Мускетарите сериен тв филм /8 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/
22:15
Белязани от Аушвиц 2-сериен документален филм /Великобритания, 2015 г./, 1 част /п/
23:00
Еуфория музикален проект на “Йоцов Кларинет Секстет”
23:55
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Мускетарите сериен тв филм /8 епизод/п/
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
Белязани от Аушвиц 2-сериен документален филм /Великобритания, 2015 г./, 1 част /п/
03:55
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /24 епизод/п/
04:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали-шампионат: Рали Австралия - обзорна програма
08:30
Извън играта
09:00
Часът на БНТ HD
09:15
Любопитно - супербуря документален филм
10:00
Световна купа по биатлон: индивидуална дисциплина /мъже/
11:55
Формула Е: Е-при на Хонконг - ІI кръг от световния шампионат за електроболиди
13:20
Световен рали-шампионат: Рали Австралия - финален етап
14:35
Спортни новини
14:45
Световен рали-шампионат: Галавечер
15:15
Футбол: Кьолн - Арсенал - среща от турнира “Лига Европа”
17:05
В кадър: Комитски тайни документален филм
17:35
Арена баскетбол обзорно предаване
18:30
Баскетбол: Балкан - Бейсик Фит /Брюксел/ - среща от турнира за Купата на ФИБА Европа пряко предаване от “Арена Ботевград”
20:30
Световен рали-шампионат: Галавечер
21:00
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /9 епизод/
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Фани игрален филм /Франция, 2013г./, режисьор Даниел Отьой, в ролите: Даниел Отьой, Рафаел Персоназ, Жан-Пиер Дарусен и др.
23:35
Баскетбол: Клуж Напока - Лукойл Академик - среща от турнира за Купата на ФИБА Европа
01:25
Арена спорт обзор на деня
01:55
Световно клубно първенство по футбол: Ал Джазира /ОАЕ/ - Оукланд /Нова Зеландия/ - плейофна среща
03:40
Формула Е: Е-при на Хонконг - ІI кръг от световния шампионат за електроболиди
05:05
Световна купа по биатлон: индивидуална дисциплина /мъже/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Малки истории /п/
13:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:40
Малки истории /п/
18:50
Потребителската кошница /п/
19:00
Баскетбол /мъже/: Клуж Напока - Лукойл Академик среща от турнира за купата на ФИБА Европа - пряко предаване
21:00
В главната роля Стефан Данаилов: “Черните ангели” игрален филм /1970 г./, режисьор Въло Радев, в ролите: Стефан Данаилов, Доротея Тончева, Виолета Гиндева, Йосиф Сърчаджиев, Добринка Станкова, Марин Младенов, Андрей Чапразов и др.
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
История.bg Съдбата на българите от Западните покрайнини след Ньойския договор
00:30
Още от деня коментарно предаване
01:40
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:50
Потребителската кошница /п/
04:00
Нощни птици /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Мъже на работa” - сериал, сезон 2, /п/
06:30
Ларго Уинч” - сериал, сезон 1
07:30
Военни престъпления” сериал, сезон 9, /п/
08:45
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12, /п/
10:00
Снайперисти” - сериал, сезон 5
11:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8, /п/
12:00
“Драга фамилия” - сериал, сезон 2, /п/
13:00
Военни престъпления” сериал, сезон 9
14:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12
15:00
Да се посмеем"
15:30
“Операция “Валкирия” - трилър с уч. на Том Круз, Кенет Брана, Бил Най, Том Уилкинсън, Карис ван Хоутен, Томас Кречман, Терънс Стамп, Еди Изард и др., /п/
18:00
“Мъже на работa” - сериал, сезон 2
18:30
Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
19:00
Уокър - тексаският рейнджър“сериал, сезон 8
20:00
“Драга фамилия” (премиера) сериал, сезон 2
21:00
Полицаите от Чикаго” (премиера) - сериал, сезон 4
22:00
“Скалата” - приключенски екшън с уч. на Шон Конъри, Никълъс Кейдж, Ед Харис, Джон Спенсър, Дейвид Морс, Майкъл Бийн и др.
00:50
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 4, /п/
01:50
Еротичен телепазар
03:50
“Национална лотария” /п/