Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 09 Декември 2017 година

БНТ 1

06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки Детско предаване
08:00
По света и у нас Информационна емисия
09:00
Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00
Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00
Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бразди Предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
14:05
Малки истории Предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:05
К-9: Коледни приключения игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Бен Горли, в ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Тейлър Негрон и др.
16:35
Семеен бизнес тв филм
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
18:00
Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
19:00
Умно село /Стефан Данаилов на 75 години/ Този истински мъж /Стефан Данаилов/п/
19:50
Лека нощ, деца! Жил и Жюли
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Спортни новини
20:45
Шоуто на Канала Развлекателно предаване
21:45
Дами канят /Стефан Данаилов на 75 години/ игрален филм /България, 1980г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Стефан Данаилов, Цветана Манева, Мариана Димитрова, Доротея Тончева, Илка Зафирова, Георги Русев, Боряна Пунчева, Невена Коканова, Надя Тодорова, Мария Статулова и др.
23:20
По света и у нас Информационна емисия
23:35
Днес ще умреш игрален филм /САЩ, 2005г./, режисьор Дон Е.Фаунтлерой, в ролите: Стивън Сегал, Антъни Крис, Сара Бъкстон и др.(12)
01:10
К-9: Коледни приключения игрален филм /п/
02:40
Плюс това /п/
03:45
Семеен бизнес тв филм/п/
04:10
Отблизо с Мира Добрева /п/
05:10
Бразди /п/
05:40
Иде нашенската музика /п/
07:10
Зелената линейка Здравно риалити с водеща Ива Димитрова
12:55
България от край до край 5 /5 филм/
13:25
Световна купа по ски алпийски дисциплини: Слалом /мъже, 2 манш/ пряко предаване от Вал Д’Изер /Франция/
14:30
Един български глас в Европа /Петър Увалиев/ документален филм /България, 2005г./, режисьор Станислава Калчева
15:30
[К-9: Легенда за изгубеното злато] игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Стивън Шимек, в ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Брук Лангдън и др.
17:30
Спортна треска Обзорно спортно предаване
18:35
Спорт ТОТО
19:10
През коридорите на времето документална поредица
19:55
Лека нощ, деца! Случки с бърколини
22:40
По света и у нас Информационна емисия
22:55
Нощни птици Вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
23:55
Анатомия на разочарованието игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Брайън Скайба, в ролите: Маранда Фригън, Наташа Хенсридж, Кит Уирямсън и др.(12)
01:30
[К-9: Легенда за изгубеното злато] игрален филм /п/
03:00
През коридорите на времето документална поредица/п/
03:50
Отблизо с Мира Добрева /п/
04:50
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
07:00
Земята е само една Градът, който не спи
07:20
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
07:50
Културни адреси: София, Европа документална поредица /8 епизод/п/
08:15
Състезателката тв филм на Евровизия
08:30
Пътешествия документална поредица /п/
09:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Туристически маршрути /п/
11:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
12:00
Потребителската кошница
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Шифт /п/
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
Коледно матине /2014 г./
15:30
Прокуден игрален филм, Великобритания /2, последна част/п/ (12)
17:00
Изкуството на 21 век
17:30
Светът на Япония Моменти от Ишикава
17:45
Съвременници 2: “Мореплавателят, който сбъдна мечтата си” документален филм /БНТ 2 Варна/п/
18:40
Културни адреси: София, Европа документална поредица /9 епизод/
19:00
Часът на зрителите
19:30
България новини
20:00
Война и мир сериен тв филм /3 епизод/
21:00
Моя любов - песни на Стефан Димитров концерт на студенти от класа на Стефка Оникян
21:55
Гражданско дело игрален филм /САЩ, 1998 г./, режисьор Стивън Зейлиън, в ролите: Джон Траволта, Робърт Дювал, Уилям Мейси, Джон Литгоу и др.
23:45
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:45
България новини /п/
01:15
Война и мир сериен тв филм /3 епизод/п/
02:15
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
02:45
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
03:15
Земята е само една Градът, който не спи /п/
03:35
Потребителската кошница /п/
04:05
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
04:40
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
05:40
Часът на зрителите /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали-шампионат: Галавечер
08:00
Обзор “Лига Европа”
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Светът на конете предаване за конен спорт
09:30
Световна купа по биатлон: спринт /мъже/
11:00
Футбол: Хофенхайм - Лудогорец - среща от турнира “Лига Европа”
12:50
Аз съм…
13:05
Световна купа по биатлон: преследване /мъже/ пряко предаване от Хохфилцен /Австрия/
13:55
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /28 епизод/
14:20
Спортни новини
14:25
Пътят към Китай 2019 магазинно предаване за световните квалификации по баскетбол /2 епизод/
15:00
Световно клубно първенство по футбол: Пачука /Мексико/ - Уидад /Казабланка/ - четвъртфинална среща пряко предаване от Абу Даби /ОАЕ/
16:50
Формула Е: Е-при на Хонконг - ІI кръг от световния шампионат за електроболиди
18:15
Аз съм…
18:30
Световно клубно първенство по футбол: Победител от плейофната среща - Урава Ред Даймъндс /Япония/ - четвъртфинална среща пряко предаване от Абу Даби /ОАЕ/
20:25
Световна купа по биатлон: преследване /мъже/
21:15
Светът на конете предаване за конен спорт
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Извън играта
22:30
Валенса: Човек на надеждата игрален филм /Полша, 2013 г./, режисьор Анджей Вайда, в ролите: Лех Валенса, Роберт, Венцкевич, Агнешка Гроховска, Ориана Фалачи и др. (12)
00:30
Световно клубно първенство по футбол: Пачука /Мексико/ - Уидад /Казабланка/ - четвъртфинална среща
02:20
Арена спорт обзор на деня
02:50
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /9 епизод/
03:20
Световно клубно първенство по футбол: Победител от плейофната среща - Урава Ред Даймъндс /Япония/ - четвъртфинална среща
05:10
Футбол: Цървена звезда - Кьолн - среща от турнира “Лига Европа”

БНТ World

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
08:00
По света и у нас
09:00
Животът е вкусен /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Непозната земя /п/
11:30
В кадър Хитрино - година след взрива /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите /п/
13:00
В главната роля Стефан Данаилов: “Искам Америка” игрален филм /1992 г./, режисьор Киран Коларов, в ролите: Стефан Данаилов, Невена Коканова, Антон Радичев, Катерина Евро, Стефан Мавродиев, Михаил Мутафов и др.
14:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
15:00
Спи спокойно, Франк тв новела на Евровизия
15:15
Плюс това
16:15
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/
16:45
Живот като на кино документален филм за режисьора Милен Гетов /п/
17:30
Знаете ли
17:45
Бразди
18:15
Потребителската кошница
18:45
Добър ден с БНТ 2
19:45
Европейски маршрути
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
В главната роля Стефан Данаилов: “След края на света” игрален филм /1999 г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Катерина Дидаскалу, Стефан Данаилов, Златил Давидов, Жана Даковска, Васил Михайлов, Татяна Лолова, Георги Калоянчев, Георги Русев, Джоко Росич, Александър Морфов, Васил Василев-Зуека, Петър Слабаков, Петър Попйорданов, Никола Рударов, Валтер Тоски и др.
22:35
After 4: Авторски концерт на Живко Петров
23:20
Мотоспорт екстра
23:50
По света и у нас
00:05
Шоуто на Канала
01:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
02:05
Часът на зрителите /п/
02:35
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
03:05
История.bg Съдбата на българите от Западните покрайнини след Ньойския договор /п/
04:00
Плюс това /п/
05:00
Светът е 7 /п/
05:30
Непозната земя /п/