Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 12 Декември 2017 година

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
“Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Любов под наем” сериал, с. 1, еп. 20
15:00
“Изкушение” - сериал, с.1, еп.2
16:00
Премиера: “Клиника край езерото” - сериал, с.2, еп. 88
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера: “Сърцето на града” сериал, с.1, еп. 8
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Сега и завинаги” сериал, с. 2, еп.14
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Връзки”- сериал, с.2, еп.5
01:00
“Изкушение " /п./ - сериал
02:00
bTV Новините /п./
02:30
Преди обед" /п./ - токшоу
04:30
Сърцето на града” /п./- сериал

bTV Cinema

06:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.15
07:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.12, с.4, еп.1
09:15
“Шантава седмица” - комедия (САЩ, 2014), режисьор - Шон Леви, актьори - Джейсън Бейтман, Тина Фей, Джейн Фонда, Бен Шуарц, Дебра Монк, Дакс Шепард, Тимоти Олифант, Кони Бритън, Кори Стол, Роуз Бърни, Адам Драйвър и др.
11:45
Вътрешна сигурност” сериал, с.4, еп.7,8
13:45
Престъпления от класа” сериал, с.6, еп.6
14:45
“Робо-куче” - семеен, фентъзи (САЩ, 2015), режисьор - Джейсън Мърфи, актьори - Майкъл Кампиън, Патрик Мълдуун, Оливия Д`Або, Уолъс Шон, Кени Бомонт и др.
16:30
“Шоуто започва” - комедия, екшън (САЩ, 2002), режисьор - Том Дей, актьори - Еди Мърфи, Робърт де Ниро, Франки Фейсън, Рене Русо, Уилям Шатнър и др.
18:45
“Дани Колинс " - драма, комедия (САЩ, 2015), режисьор - Дан Фогелман, актьори - Мелиса Беноист, Джош Пек,Кристофър Плъмър, Боби Канавал,Дженифър Гарнър, Анет Бенинг, Ал Пачино, Арти Ман и др.
21:00
Премиера: “Ваканция с приятели” - комедия, драма (САЩ, 2013), режисьор - Малкълм Д. Лий, актьори Моника Колхаун, Морис Честнът, Реджина Хол, Мелиса Де Суса, Санаа Латън, Тай Дигс, Ниа Лонг, Харолд Перинео, Терънс Хауърд и др.
01:30
Вътрешна сигурност” сериал, с.4, еп.7,8
03:30
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.1

FOX

05:10
Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 2
06:00
Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
06:50
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 8
07:15
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 9
07:45
Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 11
08:40
Грозната Бети - трети сезон, еп. 21
09:35
Уитни- втори сезон, еп. 9
10:00
Уитни- втори сезон, еп. 10
10:30
Скандал - шести сезон, еп. 5
11:30
Споразумението - първи сезон, еп. 5
12:25
Игра на лъжи - втори сезон, еп. 4
13:20
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 10
13:45
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 11
14:15
Мама - втори сезон, еп. 18
14:40
Мама - втори сезон, еп. 19
15:10
Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 11
16:05
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 14
17:05
Уитни- втори сезон, еп. 11
17:30
Уитни- втори сезон, еп. 12
18:00
Сексът и градът - втори сезон, еп. 16
18:30
Сексът и градът - втори сезон, еп. 17
19:00
Сексът и градът - втори сезон, еп. 18
19:30
Сексът и градът - трети сезон, еп. 1
20:00
Мама - втори сезон, еп. 20
20:30
Мама - втори сезон, еп. 21
21:00
Игра на лъжи - втори сезон, еп. 5
22:00
40 е новото 20 - четвърти сезонИ, еп. 9
22:30
40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 10
22:55
Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 12
23:55
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 14
00:50
Уитни- втори сезон, еп. 11
01:15
Уитни- втори сезон, еп. 12
01:45
Сексът и градът - втори сезон, еп. 16
02:15
Сексът и градът - втори сезон, еп. 17
02:40
Сексът и градът - втори сезон, еп. 18
03:05
Сексът и градът - трети сезон, еп. 1
03:30
Мама - втори сезон, еп. 20
03:55
Мама - втори сезон, еп. 21
04:20
Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 2

Kino Nova

06:00
Как преобразих дома ти” риалити, сезон 3
06:30
“Скандал” - сериал, сезон 1
07:30
София - Ден и Нощ” - риалити сериал, /п/
08:30
Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 18
11:00
Наследникът” - семеен филм с уч. на Джон Невил, Джеймс Дуън, Кортни Дрейпър, Оливър Муирхад и др., /п/
13:30
Любителката на мистерии: В сенките”- мистери с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др.
15:20
“Космосът между нас"приключенски с уч. на Ейса Бътърфийлд, Брит Робъртсън, Гари Олдман, Джанет Монтгомъри, Карла Гуджино, Б. Д. Уонг, Трей Тъкър, Скот Такеда, Сара Миник, Лорън Майърс, Морс Бикнел и др., /п/
18:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 4
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 15
21:00
“Мумията” - приключенски екшън с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Джон Хана, Кевин ОКонър, Арнолд Вослу, Джонатан Хайд, Патриша Веласкес, Одет Фер и др.
23:30
“От местопрестъплението” сериал, сезон 15, /п/
00:30
Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 18, /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
Войната на розите” - сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми” (премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Завинаги свързани” (премиера) - сериен филм
17:30
Господари на ефира” - забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни” - телевизионна игра, избрано
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) - сериен филм, 4 сезон
21:00
“Воевода” (премиера) - сериен филм
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
“Касъл” - сериен филм, 7 сезон
02:00
“Чучулигата” - сериен филм
03:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Непростимо” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Данъ Коловъ: Роден за победи тв филм /2 серия/
13:55
История.bg Двойна годишнина на Антон Страшимиров/п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:20
Сийбърт анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката анимационен филм
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
Градчето Сидер Коув тв филм /13 епизод/ 17.4 5Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня Коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Тип и Тап
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум Дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Играта тв филм /4 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Хрътката 2 тв филм/8, последен епизод/(12)
00:35
Денят започва с Култура /п/
02:15
Здравето отблизо /п/
02:55
Градчето Сидер Коув тв филм /13 епизод/п/
03:40
Хрътката 2 тв филм /8, последен епизод/п/(12)
04:40
Още от деня коментарно предаване/п/

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
10:30
Сид - дете на науката анимационен филм
11:00
Космически кораб “Догстар” 2 детски тв филм /2 епизод/
11:25
Сийбърт анимационен филм
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:30
Днес и утре /п/
15:00
Часът на зрителите /п/
15:30
Благуните детски куклен тв сериал /1 сезон, 11 епизод/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
18:30
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 13 епизод
18:55
Планински хроники документална поредица /2 сезон, 1 епизод/
19:25
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Япония днес
20:05
Мускетарите 2 сериен тв филм /2 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътешествия документална поредица
22:15
Книжарят документален филм /Франция, България, 2016 г./, режисьори Катрин Бернщайн и Асен Владимиров
23:10
Аксел Цвингенбергер, Кейто Сайто и Рехан Саиед Бенд Международен джаз фестивал “Банско 2016”
00:10
Потребителската кошница /п/
00:15
България новини /п/
00:45
Мускетарите 2 сериен тв филм /2 епизод/п/
01:40
Регионални новини /п/
02:25
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:25
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
03:55
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /25 епизод/п/
04:20
Пътешествия документална поредица /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Арена баскетбол обзорно предаване
08:00
Ветроходството отблизо магазинно предаване /11 епизод/
08:30
В кадър: От Сиан до Забранения град документален филм
08:55
Световно клубно първенство по футбол: Пачука /Мексико/ - Уидад /Казабланка/ - четвъртфинална среща
11:20
Световен рали-шампионат: Обзор на сезона
12:15
Баскетбол: Рилски спортист - Балкан - среща от Националната баскетболна лига
14:00
Спортни новини
14:10
Световно клубно първенство по футбол: Ал Джазира /ОАЕ/ - Урава Ред Даймъндс /Япония/ - четвъртфинална среща
16:00
Световно клубно първенство по футбол: Уидад /Казабланка/ - Урава Ред Даймъндс /Япония/ - среща за 5-6 място пряко предаване от Ал Аин /ОАЕ/
18:00
Обзор “Лига Европа”
18:30
В кадър: Родът на Апостола документален филм
19:00
Световно клубно първенство по футбол: Гремио /Бразилия/ - Пачука /Мексико/ - полуфинална среща пряко предаване от Ал Аин /ОАЕ/
21:00
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /28 епизод/
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Ричард Лъвското сърце игрален филм /САЩ, Италия, 2013 г./, режисьор Стефано Мила, в ролите: Чандлър Манес, Бъртън Антъни Перес, Малкълм Макдауъл и др.
23:40
Баскетбол: Рилски спортист - Блокотехна /Гевгелия/ - среща от Балканската баскетболна лига
01:30
Арена спорт обзор на деня
02:00
Световно клубно първенство по футбол: Гремио /Бразилия/ - Пачука /Мексико/ - полуфинална среща
03:50
Световно клубно първенство по футбол: Уидад /Казабланка/ - Урава Ред Даймъндс /Япония/ - среща за 5-6 място
05:40
Ветроходството отблизо магазинно предаване /11 епизод/
06:10
Арена баскетбол обзорно предаване

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
13:30
Непозната земя
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Баскетбол /мъже/: Рилски Спортист - Блокотехна среща от Балканската баскетболна лига - пряко предаване
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
Изкуството на барока: Musik sacra-profana
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
00:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване
01:40
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:50
Потребителската кошница /п/
04:00
Шоуто на Канала /п/
05:00
Знаете ли, че…
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Мъже на работa” - сериал, сезон 2, /п/
06:30
Ларго Уинч” - сериал, сезон 2
07:30
Военни престъпления” сериал, сезон 10, /п/
08:45
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12, /п/
10:00
Снайперисти” - сериал, сезон 5, /п/
11:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8, /п/
12:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 1, /п/
13:00
Военни престъпления” сериал, сезон 10
14:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 13
15:00
“Анаполис” - драма с уч. на Джеймс Франко, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Дони Уолбърг и др., /п/
17:00
Теория за големия взрив“сериал, сезон 8
17:30
“Мъже на работa” - сериал, сезон 2
18:00
Снайперисти” - сериал, сезон 5
19:00
Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8
20:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 1
21:00
Полицаите от Чикаго” (премиера) - сериал, сезон 4
22:00
“Пределна скорост” - екшън с уч. на Чарли Шийн, Настася Кински, Джеймс Гандолфини, Кристофър Макдоналд, Гари Бълок и др.
00:10
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 4, /п/
01:10
Еротичен телепазар