Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 14 Декември 2017 година

БНТ 2

06:55
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /27 епизод/
10:25
Сид - дете на науката анимационен филм
10:50
Сийбърт анимационен филм
11:05
Световните градове на България Асеновград - Небесният Йерусалим /п/
11:35
Земята е само една Градът, който не спи /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 13 епизод /п/
15:25
Съвременници 2: “Млечният път” документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Знаете ли…
18:20
Пътешествия документална поредица /п/
18:50
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
19:20
Потребителската кошница
19:30
България новини
20:00
Евроновини: Бизнес планета
20:05
Мускетарите 2 сериен тв филм /4 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Културни адреси: София, Европа документална поредица /9 епизод/п/
22:05
С лице надолу игрален филм /копродукция, 2015 г./, режисьор Камен Калев, в ролите: Мелвил Пупо, Сехер Небиева, Лидия Колева, Сунай Сюлейман и др.
23:45
Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/
00:20
Потребителската кошница /п/
00:30
България новини /п/
01:00
Мускетарите 2 сериен тв филм /4 епизод/п/
01:55
Регионални новини /п/
02:40
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:40
Америка днес /п/
04:35
Красотата на природата /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали-шампионат: Обзор на сезона
08:25
В кадър: Космически кадети документален филм
08:55
Аз съм…
09:10
Световна купа по биатлон: преследване /мъже/
09:55
Баскетбол: Академик Бултекс - Левски - среща от Балканската баскетболна лига
11:45
Формула Е: Е-при на Хонконг - І кръг от световния шампионат за електроболиди
13:30
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом пряко предаване от Кареца /Италия/
14:45
Спортни новини
14:55
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /9 епизод/
15:25
Светът на конете предаване за конен спорт
15:40
Световно клубно първенство по футбол: Гремио /Бразилия/ - Пачука /Мексико/ - полуфинална среща
17:30
В кадър: Разговори с дядо документален филм
18:00
Световно клубно първенство по футбол: Ал Джазира /ОАЕ/ - Реал /Мадрид/ - полуфинална среща
19:45
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
21:00
Мотоспорт Екстра
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Анатомия на разочарованието игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Брайън Скайба, в ролите: Миранда Фригън, Наташа Хенсридж, Кит Уилямсън и др.(12)
23:35
Световно клубно първенство по футбол: Ал Джазира /ОАЕ/ - Реал /Мадрид/ - полуфинална среща
01:25
Арена спорт обзор на деня
01:55
Баскетбол: Академик Бултекс - Левски - среща от Балканската баскетболна лига
03:40
Световна купа по биатлон: щафета /мъже/
05:15
Световно клубно първенство по футбол: Уидад /Казабланка/ - Урава Ред Даймъндс /Япония/ - среща за 5-6 място

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Двойна годишнина на Антон Страшимиров /п/
13:30
Бразди /п/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:15
В кадър Войната на паметниците
19:50
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Тишина игрален филм /1990 г./, режисьор Димитър Петков, в ролите: Христо Гърбов, Петър Попйорданов, Жорета Николова, Наум Шопов, Жана Стоянович, Ани Вълчанова, Борис Луканов и др.
22:20
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
22:50
Европейски маршрути
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
В кадър Войната на паметниците /п/
00:05
Непозната земя /п/
00:35
Още от деня коментарно предаване /п/
01:20
Бразди /п/
01:50
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
02:20
България днес информационен блок /п/
03:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:00
Потребителската кошница /п/
04:05
Библиотеката /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/