Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 16 Декември 2017 година

БНТ 2

06:55
Потребителската кошница /п/
07:05
Земята е само една Горите в океана
07:25
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
07:55
Културни адреси: София, Европа документална поредица /9 епизод/п/
08:15
Докато мама спи тв новела на Евровизия /п/
08:30
Пътешествия документална поредица /п/
09:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Туристически маршрути /п/
11:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
12:00
Потребителската кошница
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Шифт
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
Коледно матине /2015 г./
15:30
Аферата Томас Краун игрален филм /п/
17:20
Българската епопея - река Драва, Унгария, март 1945 документален филм /2017 г./, сценарист и режисьор Цветана Маринова
17:50
Светът на Япония Моменти от Ишикава
18:05
Съвременници 2: “Млечният път” документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
18:35
Културни адреси: София, Европа документална поредица /10, последен епизод/
19:00
Часът на зрителите
19:30
България новини
20:00
Война и мир сериен тв филм /5 епизод/
21:00
Госпожица Юлия игрален филм /Норвегия, Великобритания, Франция, Ирландия, 2014 г./, режисьор Лив Улман, в ролите: Джесика Частейн, Колин Фарел, Саманта Мортън и др.
23:05
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:05
България новини /п/
00:35
Война и мир сериен тв филм /5 епизод/п/
01:35
Акустичен концерт на група “Мери Бойс Бенд”
02:50
Япония днес
02:55
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
03:25
Земята е само една Горите в океана /п/
03:45
Потребителската кошница /п/
04:15
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
04:45
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
05:45
Часът на зрителите /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Ветроходството отблизо магазинно предаване /11 епизод/
08:00
Спортувай предаване за масовия спорт
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Светът на конете предаване за конен спорт
09:30
Световна купа по биатлон: спринт /мъже/
10:55
Световно клубно първенство по футбол: Ал Джазира /ОАЕ/ - Реал /Мадрид/ - полуфинална среща
12:45
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /28 епизод/
13:10
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/ пряко предаване от Вал Гардена /Италия/
14:45
Спортни новини
14:55
Часът на БНТ HD
15:10
Спортувай предаване за масовия спорт
15:40
Световна купа по биатлон: преследване /мъже/ пряко предаване от Анеси /Франция/
16:20
Световно клубно първенство по футбол: Ал Джазира /ОАЕ/ - Пачука /Мексико/ - среща за 3-4 място пряко предаване от Абу Даби /ОАЕ/
18:00
Баскетбол: Рилски спортист - Лукойл Академик - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от “Арена Самоков”
20:00
Светът на конете предаване за конен спорт
20:20
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом пряко предаване от Кортина д'Ампецо /Италия/
21:35
Арена спорт обзор на деня
22:00
Извън играта
22:30
Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ - Гремио /Бразилия/ - финал
00:30
Арена спорт обзор на деня
00:55
Световно клубно първенство по футбол: среща за 3-4 място
02:45
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/
04:20
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /9 епизод/
05:00
Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ - Гремио /Бразилия/ - финал

БНТ World

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
07:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
08:00
По света и у нас
09:00
Животът е вкусен /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Непозната земя /п/
11:30
В кадър /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите /п/
13:00
БГ кинокласика: “Бъди щастлива, Ани” игрален филм /1960 г./, режисьор: Владимир Янчев, в ролите: Невена Коканова, Василий Меркуриев, Коста Цонев, Анани Явашев, Асен Кисимов, Леда Тасева, Лили Попиванова и др.
14:20
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
14:50
Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/
15:25
Бразди
15:55
Потребителската кошница
16:25
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
16:55
Добър ден с БНТ 2
17:55
Баскетбол /мъже/: Рилски спортист - Лукойл Академик среща от Националната баскетболна лига - пряко предаване от Самоков
20:00
70 документален филм за историята на Българската гражданска авиация /2017 г./
20:50
Антарктически профили документална поредица
21:00
По света и у нас
21:30
Спортни новини
21:45
Подслон игрален филм /България, 2010 г./, режисьор Драгомир Шолев, в ролите: Янина Кашева, Цветан Даскалов и др. (12)
23:10
Мотоспорт екстра
23:40
Шоуто на Канала
00:40
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:40
Часът на зрителите /п/
02:10
Европейски маршрути /п/
02:25
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
03:00
Аз обичам Тайланд документален филм /п/
03:50
Антарктически профили документална поредица /п/
04:00
Плюс това /п/
05:00
Светът е 7 /п/
05:30
Непозната земя /п/