Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 12 Януари 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
13:00
Мадагаскар 3 анимационен филм /п/
14:30
Телепазарен прозорец
14:45
Светът на Япония: Моменти от Ишикава
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:40
Как се прави? документална поредица
17:25
Светът е 7 Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана левиева-Сойър
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Хей, Дъги
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
22:00
Червената кралица тв филм /4 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Мънго Джери блус бенд Джаз фестивал “Банско 2017”
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:10
Червената кралица тв филм /2 епизод/п/
03:15
Туристически маршрути /п/
03:45
Здравето отблизо /п/
04:25
Още от деня коментарно предаване/п/
05:35
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:55
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
10:00
Сийбърт анимационен филм
10:30
Сид - дете на науката анимационен филм
11:00
Америка днес /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Япония днес /п/
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:30
Ян Хус игрален филм /1 част/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
Планински хроники документална поредица /2 сезон, 5 епизод/п/
18:25
Световните градове на България Перник - Внезапна спирка
18:50
№1 Туризмът - Време за шоу /БНТ 2 Варна/
19:20
Потребителската кошница /п/
19:30
България новини
20:00
Шифт
20:15
Момчетата от “Медисън Авеню” сериен тв филм /6 сезон, 5 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Ян Хус игрален филм /2 част/
23:40
Тибет - рай на земята
23:55
Потребителската кошница /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Момчетата от “Медисън Авеню” сериен тв филм /6 сезон, 5 епизод/п/
01:15
Регионални новини /п/
02:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/
03:30
Музика от френския кралски двор
04:25
Песни от Рая Народни песни от Лиангшан /п/
04:55
Местно време /БНТ 2 София/п/
05:25
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Спортувай поредица за масовия спорт /7 епизод/
08:00
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /28 епизод/
08:30
Лятото свършва през юни филм за изкачените върхове от Боян Петров през 2017 г.
09:00
Аз съм…
09:15
Формула Е: Е-при на Хонконг - ІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
10:40
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /4 епизод/
11:10
Световна купа по сноуборд “Банско 2017” документален филм
11:40
Ски-скок: Състезание от веригата “Четирите шанци”
13:25
Спортни новини
13:35
Световна купа по биатлон: индивидуална дисциплина /мъже/
15:25
Световна купа по биатлон: щафета /мъже/ пряко предаване от Руполдинг /Германия/
16:55
Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ - Гремио /Бразилия/ - финал
19:00
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом пряко предаване от Бад Гащайн /Австрия/
20:15
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /11 епизод/
20:40
Световен рали шампионат: Обзор на сезона
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Красив ум игрален филм /САЩ, 2001г./, режисьор Рон Хауърд, в ролите: Ръсел Кроу, Ед Харис, Джъд Хирш, Дженифър Конъли, Кристофър Плъмър и др.
00:10
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
01:25
Арена спорт обзор на деня
01:55
Световна купа по биатлон: щафета /мъже/
03:25
Формула Е: Е-при на Хонконг - ІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
05:00
Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ - Гремио /Бразилия/ - финал

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница /п/
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
13:00
Малки истории /п/
13:10
Знаете ли
13:35
Валя Балканска - днес и сега документален филм /2001 г./
14:10
Денят започва с Култура /п/
15:55
Зелена светлина
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня коментарно предаване
18:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
More Than You Know концерт на Камелия Тодорова и Ангел Заберски-син /БНТ 2 Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
00:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:40
Местно време /БНТ 2 София/п/
02:10
България днес информационен блок /п/
03:40
Панорама с Бойко Василев /п/
04:40
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:50
Потребителската кошница /п/
04:55
Знаете ли, че…
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/