Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 18 Януари 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Софийската филхармония: Радостта от музиката
13:55
Дом за нашите деца тв филм /4 серия/
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
Сийбърт анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката анимационен филм
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Телепазарен прозорец
16:35
Малки истории /п/
16:50
Едно голямо семейство тв филм /4 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! предаване за деца
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
2012: Денят на страшния съд игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Ник Евърхарт, в ролите: Клиф де Йънг, Дейл Мидкиф, Ейми Доленц, Данае Нейсън и др.
22:30
Открито с Валя Ахчиева публицистично предаване
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Череп и кости тв филм /8 епизод/(14)
00:15
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:25
Денят започва с Култура /п/
02:05
Едно голямо семейство тв филм /4 епизод/п/
03:10
Открито с Валя Ахчиева /п/
03:40
Череп и кости тв филм /8 епизод/п/(14)
04:20
Здравето отблизо /п/
05:00
Още от деня коментарно предаване/п/

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /36 епизод/
10:25
Сид - дете на науката анимационен филм
10:55
Сийбърт анимационен филм
11:10
Очарователни погледи към Китай /п/
11:20
Битките за Европа: “Плевен: Краят на войната. Началото на Европа” документален филм /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 19 епизод /п/
15:25
Съвременници: “Зетьово вино” документален филм /п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Земята е само една Ражда се дете
18:20
Пътешествия документална поредица /п/
18:50
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
19:20
Потребителската кошница /п/
19:30
България новини
20:00
Евроновини: Поколението на новото хилядолетие
20:15
Момчетата от “Медисън Авеню” сериен тв филм /6 сезон, 9 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
22:15
Името му беше Франциск игрален филм /Италия, Германия, 2014 г./, режисьор Лилиана Кавани, в ролите: Матеуш Косцюкевич, Сара Серайоко, Виницио Маркиони, Бенджамин Садлър, Джизелна Володи, Рутгер Хауър и др. /1 част/
23:45
Япония днес
23:55
Потребителската кошница /п/
00:05
България новини /п/
00:35
Момчетата от “Медисън Авеню” сериен тв филм /6 сезон, 9 епизод/п/
01:20
Регионални новини /п/
02:05
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:05
Америка днес /п/
04:00
Часът на зрителите /п/
04:30
Световно наследство Ангра ду Ероижму /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Ветроходството отблизо магазинно предаване /12 епизод/
07:55
Спортувай поредица за масовия спорт /7 епизод/
08:20
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /5 епизод/
08:45
Аз съм…
09:00
Баскетбол: Берое - Академик Бултекс - среща-реванш от четвъртфиналите в турнира за Купата на България
10:50
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /11 епизод/
11:15
Световно клубно първенство по футбол: Гремио /Бразилия/ - Пачука /Мексико/ - полуфинална среща
13:40
Световен шампионат по екстремен триатлон
14:25
Спортни новини
14:35
Формула Е: Е-при на Маракеш - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
15:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /жени/
16:55
Световна купа по биатлон: масов старт /мъже/
17:40
Човекът на президента: Кота нула игрален филм
19:10
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: спортни двойки /волна програма/ пряко предаване от Москва
20:55
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /29 епизод/
21:20
Часът на БНТ HD
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Приключението игрален филм /САЩ, Канада, 1996 г./, режисьор Жан-Клод Ван Дам, в ролите: Жан-Клод Ван Дам, Роджър Мур, Джеймс Ремар и др.
23:30
Световно клубно първенство по футбол: Ал Джазира /ОАЕ/ - Реал /Мадрид/ - полуфинална среща
01:20
Арена спорт обзор на деня
01:50
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: спортни двойки /волна програма/
03:35
Световно клубно първенство по футбол: Гремио /Бразилия/ - Пачука /Мексико/ - полуфинална среща
06:15
Световна купа по биатлон: масов старт /мъже/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница /п/
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg 140 години от рождението на Яворов /п/
13:30
Бразди /п/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:15
Българското пътуване в Европа: Миграцията документална поредица
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Остатъци игрален филм /1999 г./, режисьор Росен Елезов, в ролите: Елина Калинова, Тодор Танчев, Асен Блатечки, Дана Томова, Китодар Тодоров, Бойко Боянов, Светослав Тодоров-Роги и др.
22:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Аз и ти документален филм
00:05
Да отгледаш кукувица В памет на актьора Стефан Илиев - Чечо: тв постановка /1987 г./, режисьор Иван Рачев, в ролите: Стефан Илиев, Георги Новаков, Виолета Бахчеванова, Анета Сотирова, Емилия Радева и др.
01:35
Животни в обектива научнопопулярен филм
01:50
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
02:20
България днес информационен блок /п/
03:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:00
Потребителската кошница /п/
04:05
Библиотеката /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/

СКАТ

22:30
“Карай да върви…” - с Васко Кръпката / на живо/
03:00
Първото благо” - /повторение/
07:30
Приказки с Ванчето "
07:45
Новини/ повторение/
16:30
Нови хоризонти /повторение/
17:30
Новини /на живо/
22:00
Новини. Прогноза за времето. /повторение/
00:30
Дискусионно студио” /повторение/
05:00
Паралакс” – публицистично предаване /повторение /
08:00
Ранни вести /на живо/
10:15
НОВИНИ – сутрешна емисия
12:30
НОВИНИ – обедна емисия /на живо/
12:45
Ако зажалиш…” – стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
19:50
Другата история” – предаване за българската памет /в папка готови предавания/
20:00
“От българско, по- българско” с Галя Асенова /на живо/
22:50
" Другата история" – предаване за българската памет /повторение/
23:30
Телевизионен форум” с водещ Стефан Солаков / повторение/
01:30
Новини. Прогноза за времето /повторение/
07:00
Картината – мост към себе си"- Документален филм
11:30
Зимният Ботев връх – док. филм
11:55
Концерт на Ансамбъл Пирин - 2-ра част
14:15
Паралакс /повторение/
17:15
Магията на природата"- документален филм
18:30
Здравословно” с Христо Деянов /на живо/
21:00
Край Босфора” с водещ Л. Желев /на живо/
01:00
Дискусионно студио” / повторение /
02:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
06:15
Всички на мегдана” - Поздравителен концерт /повторение/
16:15
“Ако зажалиш” /повторение /
23:00
“Рай или ад” - повторение
04:00
Алтернативи - повторение
06:30
Всички на мегдана” - поздравителен концерт /повторение/
15:00
Кратки Новини
17:00
Богинята - майка Рила” 2 част - док.филм