Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 20 Януари 2018 година

БНТ 1

06:45
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки детско предаване
08:00
По света и у нас Информационна емисия
09:00
Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00
Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00
Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бразди Предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика Предаване за български фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00
Малки истории предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви
15:00
Семеен бизнес тв филм
15:30
Световна купа по сноуборд: Паралелен гигантски слалом /мъже/ пряко предаване от Рогла /Словения/
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
18:00
Животът е вкусен кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
19:00
Уилям, Кейт и Джордж - ново кралско семейство документален филм /Великобритания, 2014г./, режисьор Алан Скейлс
19:50
Лека нощ, деца! Жил и Жюли
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Спортни новини
20:45
Шоуто на Канала Развлекателно предаване
21:45
Време за любов игрален филм /копродукция, 2004г./, режисьор Али Йозген Тюрк, в ролите: Хулия Авшар, Халил Ергюн, Бирол Юнел, Зеки Алася и др.
23:50
По света и у нас Информационна емисия
00:05
2012: Денят на страшния съд игрален филм/п/
01:30
Уилям, Кейт и Джордж - ново кралско семейство документален филм /п/
02:20
Червената кралица тв филм /6 епизод/п/
03:15
Плюс това /п/
04:15
Отблизо с Мира Добрева /п/
05:15
Бразди /п/
05:45
Иде нашенската музика /п/
07:10
Внимание, роботика 22-сериен анимационен филм /Япония, 2017г./
07:35
Пиксел Пинки 13-сериен анимационен филм /Австралия, 2009г./
15:35
Полицаят се жени игрален филм /копродукция, 1968г./, режисьор Жан Жиро, в ролите: Луи дьо Фюнес, Мишел Галабрю, Клод Жансак, Женевиев Гра и др.
17:05
Непозната земя
17:35
Спортна треска Обзорно спортно предаване
18:30
Спорт ТОТО
19:05
Среща на Дейвид Атънбъро с президента Обама документален филм /Великобритания, 2015г./, режисьор Рут Робъртс
19:55
Лека нощ, деца! Случки с бърколини
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:15
Нощни птици Вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова
00:15
Полицаят се жени игрален филм /п/
01:45
Среща на Дейвид Атънбъро с президента Обама документален филм /п/
02:35
Червената кралица тв филм /7 епизод/п/
03:35
[Дойче веле: Шифт]
03:50
Отблизо с Мира Добрева /п/
04:50
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:45
Пътешествия документална поредица /п/
07:15
Световно наследство Гимараеш
07:35
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
08:05
Цезар тв филм на Евровизия /п/
08:20
Сийбърт анимационен филм
08:35
Сид - дете на науката анимационен филм
09:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Туристически маршрути /п/
11:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
12:00
Потребителската кошница
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Шифт /п/
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
Името му беше Франциск игрален филм /2 част/п/
15:30
Дафнис и Хлоя - балет от Морис Равел постановка на Операта на Монте Карло
16:05
Иван Георгиев - Рембранда документален филм
17:40
Изкуството на 21 век
18:10
Съвременници: “Зетьово вино” документален филм /п/
18:40
София в един снимачен век Софийските улици
19:00
Часът на зрителите
19:30
България новини
20:00
Загадки при разпродажби сериен тв филм /3 епизод/
21:25
Светът на Япония Моменти от Ишикава
21:40
Луда надпревара игрален филм /САЩ, Канада, 2001 г./, режисьор Джери Зукър, в ролите: Роуън Аткинсън, Ланей Чалман, Упи Голдбърг, Куба Гудинг младши, Джон Клийз и др.
23:30
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:30
България новини /п/
01:00
Загадки при разпродажби сериен тв филм /3 епизод/п/
02:25
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
02:55
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
03:25
Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/п/
04:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
04:30
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
05:30
Часът на зрителите /п/

БНТ HD

06:00
Арена спорт обзор на деня
06:30
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: мъже /волна програма/
08:15
Извън играта
09:10
Аз съм…
09:25
Световна купа по биатлон: спринт /мъже/
10:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: супергигантски слалом /мъже/
12:25
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/ пряко предаване от Кицбюл /Австрия/
14:00
Спортни новини
14:15
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: танцови двойки /волна програма/ пряко предаване от Москва
16:00
Световна купа по биатлон: преследване /мъже/ пряко предаване от Антхолц /Италия/
16:40
Часът на БНТ HD
17:00
Баскетбол: Ямбол - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от з. “Диана”, Ямбол
19:00
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /11 епизод/
19:25
Аз съм…
19:40
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: жени /волна програма/ пряко предаване от Москва
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Извън играта
22:30
Цигулар на дявола игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Бърнард Роуз, в ролите: Дейвид Гарет, Джаред Харис, Джоли Ричардсън и др.
00:30
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: танцови двойки /волна програма/
02:15
Арена спорт обзор на деня
02:45
Баскетбол: Ямбол - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
04:30
Часът на БНТ HD
04:55
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/
06:20
Световна купа по биатлон: преследване /мъже/

БНТ World

06:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
07:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
08:00
По света и у нас
09:00
Животът е вкусен /п/
10:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00
Непозната земя /п/
11:30
Българското пътуване в Европа: Миграцията документална поредица /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите /п/
13:00
Зехъ тъ, Радке, зехъ тъ Златен фонд на БНТ: тв постановка по комедията на Сава Доброплодни /1986 г./, режисьор Хачо Бояджиев, в ролите: Георги Парцалев, Ружа Делчева, Илия Добрев, Татяна Лолова, Стефан Данаилов, Мадлен Чолакова и др.
14:30
Незавършена история (опит за портрет) документален филм за режисьора Хачо Бояджиев /първа част/
15:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
15:55
България от край до край 5 /1 филм/п/
16:25
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
17:00
Баскетбол /мъже/: Ямбол - Рилски спортист среща от Националната баскетболна лига - пряко предаване от Ямбол
19:00
Добър ден с БНТ 2
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Футболни хамелеони тв филм /2008 г./, режисьор Стойчо Шишков, в ролите: Стойко Пеев, Димитър Живков, Владимир Колев, Александър Иванов и др.
22:00
Концерт на Йордан Караджов /2012 г./
23:40
Антарктически профили документална поредица
23:50
По света и у нас
00:05
Шоуто на Канала
01:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
02:05
Плюс това
03:05
Часът на зрителите /п/
03:35
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
04:05
Хляб от Бога, богове от глина документален филм /п/
04:25
Открито с Валя Ахчиева /п/
05:00
Светът е 7 /п/
05:30
Непозната земя /п/