Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 21 Януари 2018 година

БНТ 2

06:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /36 епизод/п/
06:25
Планински хроники документална поредица /2 сезон, 6 епизод/п/
06:50
Европейски маршрути
07:00
Благуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 4 епизод/
07:25
[Пътешествие около света за 80 дни] игрален филм /2 част/
09:00
Неделна литургия пряко предаване от Варна
10:30
Часът на зрителите /п/
11:00
Изкуството на 21 век /п/
11:30
Часът на студентите: Ателие /п/
12:00
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Афиш културно-информационно предаване
13:00
Добър ден с БНТ 2
14:00
Луда надпревара игрален филм /п/
15:50
Пътешествия документална поредица /п/
16:20
През коридорите на времето: “Възможно ли е пътуване във времето?” 8-серийна документална поредица /САЩ, 2010 г./, 3 епизод
17:05
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/
17:35
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
18:35
Америка днес /п/
19:30
България новини
20:00
Загадки при разпродажби сериен тв филм /4, последен епизод/
21:25
Сляпата Вайша анимационен филм /2016 г./, режисьор Теодор Ушев
21:35
Атентатът Сараево 1914 година игрален филм /Австрия, Чехия, 2014 г./, режисьор Андреас Прохазка, в ролите: Флориан Тайхмайстер, Хайно Ферх, Мелика Форутан, Юрай Кукура, Ервин Щайнхауер и др.
23:15
Добър ден с БНТ 2 /п/
00:15
България новини /п/
00:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
01:00
Загадки при разпродажби сериен тв филм /4, последен епизод/п/
02:25
Атентатът Сараево 1914 година игрален филм /п/
04:05
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
04:35
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
05:05
Земята е само една Ражда се дете /п/
05:25
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
05:55
Япония днес /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Обзор на сезона
08:30
Извън играта
09:00
Аз съм…
09:15
Часът на БНТ HD
09:30
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: танцови двойки /волна програма/
11:25
[Световна купа по ски-алпийски дисциплини]: слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Кицбюл /Австрия/
12:30
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
13:45
Спортни новини
13:55
Извън играта
14:25
[Световна купа по ски-алпийски дисциплини]: слалом /мъже/, ІІ манш пряко предаване от Кицбюл /Австрия/
15:30
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом пряко предаване от Рогла /Словения/
16:45
Цигулар на дявола игрален филм
18:45
Световна купа по биатлон: масов старт /мъже/
19:30
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: Галаконцерт
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Дъхът на дракона игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Кен Скот, в ролите: Матю Туининг, Матю Мълинс, Крис Йен и др.
23:25
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
00:40
Арена спорт обзор на деня
01:10
[Световна купа по ски-алпийски дисциплини]: слалом /мъже/
03:20
Световна купа по биатлон: масов старт /мъже/
04:05
Световен рали шампионат: Обзор на сезона
05:10
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: Галаконцерт

БНТ World

06:00
Потребителската кошница /п/
06:25
Бърколино
06:40
Оливър и планината тв новела на Евровизия /п/
07:00
Малки истории
08:00
По света и у нас
09:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:30
Бразди
10:00
Иде нашенската музика фолклорно шоу
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев
12:00
По света и у нас
12:30
#Европа
13:00
Извън играта
13:35
Библиотеката
14:35
Незавършена история (опит за портрет) документален филм за режисьора Хачо Бояджиев /втора част/
15:30
Отблизо с Мира Добрева
16:30
Животът е вкусен
17:30
История.bg 140 години от рождението на Яворов /п/
18:30
Добър ден с БНТ 2
19:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Асансьор за пациенти игрален филм /2017 г./, режисьор Иглика Трифонова, в ролите: Христо Гърбов, Светлана Янчева, Бойка Велкова и др.
22:05
Концерт на Илия Ангелов
23:15
Афиш културно-информационно предаване
23:30
По света и у нас
23:45
Часът на студентите: Ателие /п/
00:10
Спортна треска
01:05
Знаете ли, че…
01:20
Отблизо с Мира Добрева /п/
02:20
Потребителската кошница /п/
02:45
Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
03:45
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
04:45
Извън играта /п/
05:20
Антарктически профили документална поредица /п/
05:30
Корен дълбоко в небето филм за поета Биньо Иванов /БНТ 2 Благоевград/