Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 22 Януари 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Шоуто на Канала /п/
13:55
Дом за нашите деца: Време за път тв филм /1 серия/
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
Сийбърт анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката анимационен филм
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Телепазарен прозорец
16:35
Малки истории Документален слот
16:45
Едно голямо семейство тв филм /5 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня Коментарно предаване
19:00
Семейство Даръл тв филм /5 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Сид
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Лагерът в Белене 1949 - 1989
22:00
Червената кралица тв филм /8 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Череп и кости тв филм /9, последен епизод/ (14)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:10
Едно голямо семейство тв филм /5 епизод/п/
03:15
Днес и утре
03:40
Череп и кости тв филм /9, последен епизод/п/(14)
04:25
Здравето отблизо /п/
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:05
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /37 епизод/
06:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Планински хроники документална поредица /2 сезон, 6 епизод/п/
10:25
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
10:55
През коридорите на времето “Възможно ли е пътуване във времето?” /САЩ, 2010 г./, 3 епизод /п/
11:40
Световно наследство Гимараеш /п/
12:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Песни от Рая Тибетски народни песни
15:05
Опора на семейството тв филм на Евровизия
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
18:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
18:30
Днес и утре
19:00
София в един снимачен век Софийските улици /п/
19:20
Потребителската кошница /п/
19:30
България новини
20:00
Япония днес
20:15
Момчетата от “Медисън Авеню” сериен тв филм /6 сезон, 11 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Съвременници: “В търсене на златната ябълка” документален филм
22:15
Америка днес /п/
23:10
Новогодишен концерт на Софийската опера и балет /първа част/
00:05
България новини /п/
00:35
Момчетата от “Медисън Авеню” сериен тв филм /6 сезон, 11 епизод/п/
01:20
Регионални новини /п/
02:05
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:05
Япония днес /п/
04:20
Потребителската кошница /п/
04:50
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Рали Монте Карло - всичко преди старта магазинно предаване
08:00
Спортна треска
08:55
Аз съм…
09:10
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
11:20
Баскетбол: Ямбол - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
13:10
Часът на БНТ HD
13:25
Извън играта
14:00
Спортни новини
14:10
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: Галаконцерт
16:00
Спортна треска
16:55
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /11 епизод/
17:25
Световна купа по биатлон: масов старт /мъже/
18:10
Ченге във времето игрален филм
19:45
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
21:00
Арена баскетбол обзорно предаване
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Наемникът игрален филм /САЩ, 1996г./, режисьор Ави Нешър, в ролите: Оливие Грюнер, Джон Ритър, Робърт Кълп, Мартин Коув и др.(12)
23:40
Формула Е: Е-при на Маракеш - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
00:55
Арена баскетбол обзорно предаване
01:45
Баскетбол: Ямбол - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
03:20
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
03:30
Формула Е: Е-при на Маракеш - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
05:00
Часът на БНТ HD
05:15
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: спортни двойки /волна програма/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница /п/
11:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Часът на студентите: Ателие /п/
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Европейски маршрути
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
Непозната земя
19:30
Афиш културно-информационно предаване /п/
19:45
Да намериш приятели тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Нощни птици
22:00
Светът е 7 /п/
22:30
Хроника на Руско-турската Освободителна война документална поредица /1 филм/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Извън играта /п/
00:05
Часът на зрителите /п/
00:35
Още от деня коментарно предаване /п/
01:20
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
01:50
България днес информационен блок /п/
03:20
България от край до край 5 /1 филм/п/
03:50
Балканската дива коза научнопопулярен филм
04:05
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Афиш културно-информационно предаване /п/

СКАТ

07:00
Картината – мост към себе си"- Документален филм
07:30
Приказки с Ванчето "
07:45
Новини/ повторение/
08:00
Ранни вести /на живо/
11:30
Зимният Ботев връх – док. филм
11:55
Концерт на Ансамбъл Пирин - 2-ра част
12:45
Алтернативи /повторение/
14:15
Паралакс /повторение/
17:15
Магията на природата"- документален филм
18:30
Здравословно” с Христо Деянов /на живо/
21:00
Край Босфора” с водещ Л. Желев /на живо/
22:00
Новини. Прогноза за времето /повторение/
23:30
Прокудени …” с водещ Стоян Райчевски /повторение /
00:30
Новини. Прогноза за времето. / повторение /
01:00
Дискусионно студио” / повторение /
02:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
06:15
Всички на мегдана” - Поздравителен концерт /повторение/
16:15
“Ако зажалиш” /повторение /
20:00
Дискусионно студио” /на живо/
22:30
Директно за културата - повторение
23:00
“Рай или ад” - повторение
04:00
Алтернативи - повторение
06:30
Всички на мегдана” - поздравителен концерт /повторение/
15:00
Кратки Новини
03:00
Първото благо” - /повторение/
16:30
Нови хоризонти /повторение/
17:30
Новини /на живо/
05:00
Паралакс” – публицистично предаване /повторение /
10:15
НОВИНИ – сутрешна емисия
12:30
НОВИНИ – обедна емисия /на живо/
19:50
“От българско, по- българско” с Галя Асенова /на живо/
01:30
Новини. Прогноза за времето /повторение/
17:00
Богинята - майка Рила” 2 част - док.филм