Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 24 Януари 2018 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
09:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/ Елена Кирилова /п./
09:30
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Йордан Кирилов /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
10:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Йордан Кирилов
14:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Йордан Кирилов
20:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Светът е бизнес с Николай Кръстев
21:30
Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
22:30
Коментари на деня
23:00
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторения

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
“Аватар - легендата за Анк” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Любов под наем” сериал, с. 1, еп. 47
15:00
“Изкушение” - сериал, с.1, еп.29
16:00
Премиера:“Клиника край езерото” сериал, с.3, еп. 15
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера:“Скъпи наследници” сериал, с.1, еп. 8
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:"Сега и завинаги” сериал, с. 2, еп. 39
21:30
Премиера:“Мата Хари” - сериал, с.1, еп.5
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Извън играта"- сериал, с.6, еп. 12
01:00
“Изкушение” /п./- сериал
02:00
bTV Новините /п./ - късна емисия
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
“Седем часа разлика”- сериал, с.3, еп.7

bTV Cinema

06:00
“Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.3,4
08:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.10
09:15
“Дъщерята на проповедника” - драма (САЩ, 2010 ), режисьор - Стан Фостър, актьори - Латоя Лъкет, Даръл Бабс, Тами Тоусенд, Карлос Дейвис, Андре Бътлър и др.
11:45
“Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.5,6
13:45
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.11
15:00
“Земя на престъпници” криминален, драма (САЩ, 2012), режисьори - Адам Аркин, Майкъл Динър, актьори - Мери Стийнбъргън, Люк Граймс, Хали Бенет, Джон Хоукс и др.
16:45
“Сервитьорка” - драма (САЩ, 2007), режисьор - Адриен Шели, актьори - Кери Ръсел и др.
19:15
“Котки и кучета: Отмъщението на Кити” - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Брад Пейтън, актьори - Крис О‘Донъл и др.
21:00
Пингвините от Мадагаскар” анимация, комедия (САЩ, 2014), сценаристи - Джон Абъд, Ерик Дарнел, Том МакГрат, Майкъл Котън, режисьор - Саймън Дж. Смит
23:00
“Рок завинаги” - мюзикъл, драма, комедия (САЩ, 2012), режисьор - Адам Шанкман, актьори Джулиян Хоф, Дакота Сейдж Грант и др.
01:30
“Телекинеза” драма,екшън,фантастика (САЩ, 2011), режисьор - Джейс Александър, актьори - Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Дилън Кейси и др.
03:15
“Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.5

Bulgaria ON AIR

05:40
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
09:30
Зад стените на Уиндзор - филм
10:30
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
12:30
Новините ON AIR
13:00
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Клик
14:30
Другото лице на кралица Елизабет - филм
15:30
Новините ON AIR
15:50
Операция"Тежка вода” - исторически сериал /п./
16:40
Великата - сериал, историческа драма /п./
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
19:50
Великата - сериал, историческа драма
20:40
Втори в листата - политически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Полицейски войни - криминален сериал
23:00
Забравени от Бога - криминален сериал
00:00
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
02:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
03:50
Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
04:50
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./

FOX

05:10
Поднови или продай - риалити, еп. 31
05:35
Поднови или продай - риалити, еп. 32
06:00
Бойният клуб на Джейми и Джими четвърти сезон, еп. 1
06:50
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 5
07:15
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 6
07:45
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 14
08:10
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 15
08:40
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 9
09:35
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 5
10:30
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 20
11:30
Без пукната пара - трети сезон, еп. 9
11:55
Без пукната пара - трети сезон, еп. 10
12:25
Дръзки момичета - първи сезон, еп. 2
13:20
Неустоими измамници - първи сезон, еп. 6
14:15
Поднови или продай - риалити, еп. 33
14:40
Поднови или продай - риалити, еп. 34
15:10
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 6
16:05
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 21
17:05
Без пукната пара - трети сезон, еп. 9
17:30
Без пукната пара - трети сезон, еп. 10
18:00
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 10
19:00
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 7
19:30
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 8
20:00
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 16
20:30
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 17
21:00
Неустоими измамници - първи сезон, еп. 7
22:00
Скандал - седми сезон, еп. 3
22:55
Без пукната пара - трети сезон, еп. 11
23:25
Без пукната пара - трети сезон, еп. 12
23:55
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 21
00:50
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 6
01:45
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 10
02:40
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 7
03:05
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 8
03:30
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 16
03:55
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 17
04:15
Бойният клуб на Джейми и Джими четвърти сезон, еп. 1

Kino Nova

06:00
“Джи Ай Джо: Ренегати” - анимационен сериал
06:30
“Скандал” - сериал, сезон 2
07:30
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал, /п/
08:30
“Войната на Фойл” - сериен филм, сезон 6
11:00
“От местопрестъплението: Кибер атаки” - сериал, сезон 1, /п/
12:00
“Магията на добрата вещица” семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Катерин Дишър, Питър Макнийл, Матю Найт и др.
13:50
“Мръсна игра” - криминален трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Никол Кидман, Кам Жиганде, Бел Менделсон, Даш Михок, Лиана Либерато, Джордана Спиро и др., /п/
15:45
Завръщане в бъдещето II” екшън-комедия с уч. на Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Леа Томпсън, Били Зейн, Елизабет Шу, Томас Ф.Уилсън и др., /п/
18:00
“От местопрестъплението: Кибер атаки” - сериал, сезон 1
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 7
21:00
Завръщане в бъдещето III” екшън-комедия с уч. на Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Мери Стийнбъргън и др.
23:20
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 7, /п/
00:20
“Войната на Фойл” - сериен филм, сезон 6, /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Войната на розите”- сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) - сериен филм
14:30
“Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:30
Господари на ефира"- забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
“Дървото на живота” - сериен филм
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA
01:00
“Мотив” - сериен филм, 3 сезон
02:00
“Непростимо”- сериен филм
03:00
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
“Войната на розите”- сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
10:00
Пресконференция на президента Румен Радев и вицепрезидента Илияна Йотова по повод годишнината от встъпването им в длъжност
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
12:55
Референдум /п/
13:55
Дом за нашите деца: Време за път тв филм /2 серия/
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
Сийбърт анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката анимационен филм
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Телепазарен прозорец
16:35
Малки истории Документален слот
16:45
Едно голямо семейство тв филм /7 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня Коментарно предаване
19:00
Семейство Даръл 2 6-сериен тв филм /1 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Сид
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
2012: Ледена епоха игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Травис Форт, в ролите: Патрик Лабиорто, Джули Маккълоу, Кейти Уилсън и др.
22:30
В кадър Най-големият музеен обир
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Ню Йорк тв филм /2 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:15
История.bg Лагерът в Белене 1949 - 1989/п/
02:15
Едно голямо семейство тв филм /7 епизод/п/
03:15
Днес и утре
03:40
Ню Йорк тв филм /2 епизод/п/(12)
04:25
Здравето отблизо /п/
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
10:30
Сид - дете на науката анимационен филм
11:00
Космически кораб “Догстар” детски тв филм /2 сезон, 12 епизод/
11:25
Сийбърт анимационен филм
11:40
Красотата на природата /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Потребителската кошница /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
София в един снимачен век Софийските улици /п/
14:55
Америка днес
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Часът на зрителите /п/
18:30
Днес и утре
18:55
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
19:25
Потребителската кошница /п/
19:30
България новини
20:00
Светът на Япония Моменти от Ишикава
20:15
Момчетата от “Медисън Авеню” сериен тв филм /6 сезон, 13 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/
22:15
Надиграй ме на Нова година /п/
00:05
Потребителската кошница /п/
00:10
България новини /п/
00:40
Момчетата от “Медисън Авеню” сериен тв филм /6 сезон, 13 епизод/п/
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
През коридорите на времето “Възможно ли е пътуване във времето?” /САЩ, 2010 г./, 3 епизод /п/
03:55
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /37 епизод/п/
04:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
07:10
Световен рали шампионат: Обзор на сезона
08:00
Световен рали шампионат: Рали Монте Карло - всичко преди старта магазинно предаване
08:25
Извън играта
09:00
Часът на БНТ HD
09:15
Световна купа по биатлон: преследване /мъже/
09:55
Аз съм…
10:05
Формула Е: Е-при на Маракеш - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
11:20
Арена баскетбол обзорно предаване
12:10
Баскетбол: Рилски спортист - Ибър /Черна гора/ - среща от Балканската баскетболна лига
14:00
Спортни новини
14:05
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: мъже /волна програма/
16:05
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
18:15
Посещението на един инспектор игрален филм
19:45
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
21:05
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Една жена игрален филм /копродукция, 2010г./, режисьор Джада Колагранде, в ролите: Уилям Дефо, Джес Уикслър, Стефания Рока и др.
23:40
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: танцови двойки /волна програма/
01:05
Арена спорт обзор на деня
01:35
Баскетбол: Рилски спортист - Ибър /Черна гора/ - среща от Балканската баскетболна лига
03:20
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
05:45
Световна купа по биатлон: преследване /мъже/
06:25
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:00
Пресконференция на президента Румен Радев и вицепрезидента Илияна Йотова по повод годишнината от встъпването им в длъжност
11:00
Здравето отблизо
11:40
Потребителската кошница /п/
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Малки истории /п/
13:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Денят започва с Култура /п/
14:45
Плюс това
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
Съвременници 2: “Завръщане в образа” документален филм /БНТ 2 Благоевград/
19:30
Малки истории /п/
19:45
Историята на едно писмо тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:55
Бал на самотните игрален филм /1981 г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Бойко Илиев, Стефан Стойчев, Мария Статулова, Цветана Енева, Никола Тодев и др.
22:20
Бразди /п/
22:50
Антарктически профили
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
История.bg Лагерът в Белене 1949 - 1989
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
01:45
България днес информационен блок /п/
03:15
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
03:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:55
Потребителската кошница /п/
04:05
Нощни птици /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Кевин може да почака” - сериал, сезон 1, /п/
06:30
“Военни престъпления” - сериал, сезон 8
07:30
“Военни престъпления” - сериал, сезон 11, /п/
08:45
Комисар Рекс” - сериал, сезон 15, /п/
10:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 3, /п/
11:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 7, /п/
12:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 3, /п/
13:00
“Военни престъпления” - сериал, сезон 11
14:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 15
15:00
“7 секунди” - екшън-трилър с уч. на Уесли Снайпс, Тамзин Аутуйет, Доби Опарей, Пити-Лий Уилсън, Джордина Райланс и др.
17:00
“Теория за големия взрив”- сериал, сезон 9
17:30
“Кевин може да почака” (премиера) - сериал, сезон 1
18:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 3
19:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 7
20:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 3
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 4
22:00
“Универсален войник: Завръщането” - екшън-фантастика с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Майкъл Доей Уайт, Хайди Шанц, Ксандър Бъркли, Джъстин Лазард, Киана Том и др.
23:50
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 4, /п/
00:50
Еротичен телепазар
02:50
“Национална лотария” /п/