Архив телевизионни програми

Начало » 2018 » Януари » 26

Програма на телевизиите за 26 Януари 2018 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
09:00
VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
09:30
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
10:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
14:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
20:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Светът е бизнес с Николай Кръстев
21:30
Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
22:30
Коментари на деня
23:00
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня

bTV

05:30
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
“Аватар - легендата за Анк” анимация
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Любов под наем” сериал, с. 1, еп. 49
15:00
Премиера:“Шест сестри” - сериал, с.1, еп.2
16:00
Премиера:“Клиника край езерото” сериал, с.3, еп. 17
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
Премиера:“Скъпи наследници” сериал, с.1, еп. 10
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера:“Сега и завинаги” сериал, с. 2, еп. 41
21:30
Премиера:“Мата Хари” - сериал, с.1, еп.7
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Извън играта"- сериал, с.6, еп. 14
01:00
“Изкушение” /п./- сериал
02:00
bTV Новините /п./ - късна емисия
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
“Седем часа разлика”- сериал, с.3, еп.9

bTV Cinema

06:00
“Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.7,8
08:00
Вътрешна сигурност” - сериал, с.3, еп.12
09:30
“Между два живота” - комедия, Канада, 2008 г., режисьор: Джон Стокуел, в ролите: Ева Амури, Антон Йелчи, Сюзън Сърандън, Уила Холанд и др.
11:45
“Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.9,10,11
14:45
“Дъщерята на проповедника” - драма (САЩ, 2010 ), режисьор - Стан Фостър, актьори - Латоя Лъкет, Даръл Бабс, Тами Тоусенд, Карлос Дейвис, Андре Бътлър и др.
17:00
“Пази си гърба” - трилър (САЩ, 2015), режисьор - Джейсън Фурукава, актьори - Анн Лин Макорд, Марк Ганиме, Дарла Тейлър, Брент Стейт и др.
19:00
“Ледена смърт” - драма, екшън, криминален, трилър (САЩ, 2009), режисьор - Доминик Сена, актьори - Гейбриъл Мач, Алекс О‘Лафлин, Кълъмбъс Шорт, Кейт Бекинсейл, Том Скерит, Шон Дойл, Башар Рахал и др.
21:00
“Скатавки” (САЩ, 2010), режисьор - Кевин Смитч актьори - Фред Армисен, Трейси Морган и др.
23:15
“12 рунда: Презареждане” - екшън (САЩ, 2013), режисьор - Роел Рине, актьори - Брайън Маркинсън и др.
01:15
“Вдишване” - драма, трилър ( САЩ, 2010) режисьор - Балтазар Кормакур,актьори - Майа Сталард, Венсан Перез, Джорди Молла, Дърмът Мълроуни и др.
03:00
“Дневниците на вампира” - сериал, с.7, еп.9

Bulgaria ON AIR

05:40
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
09:30
Кралска палитра - филм
10:30
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
12:30
Новините ON AIR
13:00
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Клик
14:30
Мистерията на материята - филм
15:30
Новините ON AIR
15:50
Операция"Тежка вода” - исторически сериал /п./
16:40
Великата - сериал, историческа драма /п./
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
19:50
Великата - сериал, историческа драма
20:40
Втори в листата - политически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Монгол - драма, Казахстан, Русия, Германия, Монголия, 2007 г.; режисьор: Сергей Бодров - старши; в ролите: Таданобу Асано, Хонлей Сун, Хулан Чулуун и др.
00:20
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
02:20
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
03:40
Опорни хора с Ганиела Ангелова /п./
04:30
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./

FOX

05:10
Поднови или продай - риалити, еп. 35
05:35
Поднови или продай - риалити, еп. 36
06:00
Бойният клуб на Джейми и Джими - четвърти сезон, еп. 3
06:50
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 9
07:15
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 10
07:45
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 18
08:10
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 19
08:40
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 11
09:35
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 7
10:30
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 22
11:30
Без пукната пара - трети сезон, еп. 13
11:55
Без пукната пара - трети сезон, еп. 14
12:25
Това сме ние - втори сезон, еп. 10
13:20
Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 3
14:15
Поднови или продай - риалити, еп. 37
14:40
Поднови или продай - риалити, еп. 38
15:10
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 8
16:05
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 23
17:05
Без пукната пара - трети сезон, еп. 13
17:30
Без пукната пара - трети сезон, еп. 14
18:00
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 12
19:00
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 11
19:30
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 12
20:00
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 20
20:30
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 21
21:00
Мъже с токчета - игрален филм, еп. 1
22:55
Без пукната пара - трети сезон, еп. 15
23:25
Без пукната пара - трети сезон, еп. 16
23:55
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 23
00:50
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 8
01:45
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 12
02:40
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 11
03:05
40 е новото 20 - втори сезон, еп. 12
03:30
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 20
03:55
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 21
04:15
Бойният клуб на Джейми и Джими - четвърти сезон, еп. 3

Kino Nova

06:00
“Джи Ай Джо: Ренегати” - анимационен сериал
06:30
“Скандал” - сериал, сезон 3
07:30
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал, /п/
08:30
“Войната на Фойл” - сериен филм, сезон 6
11:00
“От местопрестъплението: Кибер атаки” - сериал, сезон 1, /п/
12:00
“Чудесата на добрата вещица” семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Матю Найт, Питър Макнийл, Катерин Дишър и др.
13:50
Агент Коди Банкс 2: Дестинация Лондон” - приключенски екшън с уч. на Франки Мюниц и др.
16:00
“Палави мамчета” - комедия с уч. на Мила Кунис, Катрин Хан, Кристин Бел, Кристина Апългейт, Джейда Пинкет Смит, Она Лауренс, и др., /п/
18:00
“От местопрестъплението: Кибер атаки” - сериал, сезон 1
19:00
“София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 8
21:00
“Съдебен заседател” - трилър с уч. на Деми Мур, Алек Болдуин, Джоузеф Гордън-Левит, Ан Хейш, Джеймс Гандолфини, Линдзи Кроус, Тони Ло Бианко, Майкъл Константийн, Мат Крейвън и др.
23:30
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 8, /п/
00:30
“Войната на Фойл” - сериен филм, сезон 6, /п/

NOVA

05:20
“Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Войната на розите”- сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) - сериен филм
14:30
“Прости ми” (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Намери ме” (премиера) - сериен филм
17:30
Господари на ефира"- забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
“Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
“Шеф под прикритие” - риалити, нов сезон
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
“Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA
01:00
“Мотив” - сериен филм, 3 сезон
02:00
“Непростимо”- сериен филм
04:00
“Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Зелената линейка Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:20
Световна купа по сноуборд Банско 2018: Паралелен гигантски слалом /мъже/ пряко предаване
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
15:15
Сийбърт анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката анимационен филм
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:40
Как се прави? документална поредица
17:25
Светът е 7 Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня Коментарно предаване
19:00
Семейство Даръл 2 тв филм /2 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Сид
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
22:00
Червената кралица тв филм /10 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Кенди Дълфър & Бенд Джаз фестивал “Банско 2017”
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:10
Червената кралица тв филм /8 епизод/п/(12)
03:20
Малки истории
04:20
Зелената линейка /п/
05:00
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:50
Потребителската кошница /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
10:00
Сийбърт анимационен филм
10:15
Сид - дете на науката анимационен филм
10:45
Евроновини: В правилната посока /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Кратки новини
14:15
Япония днес
14:35
Дъхът на дракона игрален филм /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
Планински хроники документална поредица /2 сезон, 7 епизод/п/
18:30
Световните градове на България Майсторите, които върнаха времето напред
19:25
Потребителската кошница /п/
19:30
България новини
20:00
Шифт
20:15
Момчетата от “Медисън Авеню” сериен тв филм /7 сезон, 2 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Желари игрален филм /Чехия, Словакия, Австрия, 2013 г./, режисьор Ондрджей Троян, в ролите: Аня Гейслерова, Дьорд Черхалми, Мирослав Донутил и др.
00:40
България новини /п/
01:10
Момчетата от “Медисън Авеню” сериен тв филм /7 сезон, 2 епизод/п/
01:55
Регионални новини /п/
02:40
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:40
Оперен концерт с участието на Гена Димитрова, Никола Гюзелев и млади оперни певци /2007 г./
04:50
Местно време /БНТ 2 София/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /5 епизод/
07:55
Световен шампионат по екстремен триатлон
08:35
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/
09:00
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
10:25
Световна купа по биатлон: спринт /мъже/
11:55
Европейско първенство по биатлон: спринт /мъже/ пряко предаване от Риднаун /Италия/
13:25
Спортни новини
13:35
Формула Е: Е-при на Маракеш - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
14:50
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: жени /волна програма/
16:40
Световна купа по сноуборд Банско 2018: паралелен гигантски слалом
18:00
2012: Денят на страшния съд игрален филм
19:25
Европейско първенство по биатлон: спринт /мъже/
20:55
Извън играта
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
2012: Ледена епоха игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Травис Форт, в ролите: Патрик Лабиорто, Джули Маккълоу, Кейти Уилсън и др.
23:30
Световна купа по сноуборд Банско 2018: паралелен гигантски слалом
00:45
Арена спорт обзор на деня
01:15
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: танцови двойки /волна програма/
02:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
04:55
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: Галаконцерт

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Зелената линейка
11:40
Потребителската кошница /п/
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:20
Референдум /п/
13:20
Открито с Валя Ахчиева /п/
13:50
Антарктически профили /п/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
България от край до край 5 /2 филм/
19:30
Малки истории /п/
19:45
Тайната на Мира тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Музиката на Кристиан Елзесер концерт от фестивала “JazzIT”
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
00:00
Музикални следи Георги Христов
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Местно време /БНТ 2 София/п/
01:45
България днес информационен блок /п/
03:15
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
03:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:55
Потребителската кошница /п/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:05
Зелената линейка /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Кевин може да почака” - сериал, сезон 1
06:30
“Военни престъпления” - сериал, сезон 8
07:30
“Военни престъпления” - сериал, сезон 11, /п/
08:45
Комисар Рекс” - сериал, сезон 15, /п/
10:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 3, /п/
11:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 7, /п/
12:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 3, /п/
13:00
“Военни престъпления” - сериал, сезон 11
14:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 15
15:00
“Черна зора” - екшън с уч. на Стивън Сегал, Тамара Дейвис, Джон Пайпър-Фъргюсън, Джулиан Стоун и др.
17:00
“Теория за големия взрив”- сериал, сезон 9
17:30
“Кевин може да почака” (премиера) - сериал, сезон 1
18:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 3
19:00
“Топ Гиър” - предаване за автомобили
20:00
“Етажна собственост” - сериал, сезон 4
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 4
22:00
“Наказателят” - криминален екшън с уч. на Томъс Джейн, Джеймс Карпинело, Лора Харинг, Уил Патън, Бен Фостър , Джон Пинет, Еди Джемисън и др.
00:30
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 4, /п/
01:30
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:50
Еротичен телепазар