Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 08 Февруари 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Майсторски клас на Сузана Клинчарова /п/
14:00
Олимпийски върхове студийна програма
14:30
Зимни олимпийски игри 2018: Ски-скок от малка шанца, квалификация
15:40
Олимпийски върхове студийна програма
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Едно голямо семейство 2 тв филм /4 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:55
Значка на предателството игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Брентън Спенсър, в ролите: Джули Бенц, Рик Раванело, Шела Хорсдал и др.(12)
22:25
Открито с Валя Ахчиева
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Ню Йорк тв филм /10 епизод/(14)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:10
Едно голямо семейство 2 тв филм /4 епизод/п/
03:15
[Дойче Веле: Шифт] /п/
03:30
Ню Йорк тв филм /10 епизод/п/(14)
04:20
Здравето отблизо /п/
05:00
Още от деня коментарно предаване/п/

БНТ 2

06:50
5 минути София /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /42 епизод/
10:25
Семеен бизнес тв филм /6 епизод/
10:50
Сийбърт анимационен филм
11:05
Япония днес
11:25
Часът на зрителите /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Стъпка по стъпка
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
Съвременници: “Да уловиш вятъра” документален филм /п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Заръката документален филм
18:30
Пътешествия документална поредица /п/
19:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
19:30
България новини
20:00
Евроновини: Поколението на новото хилядолетие
20:10
Момчетата от “Медисън Авеню” сериен тв филм /7 сезон, 11 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
22:15
Американски боен кораб игрален филм /САЩ, 2012 г./, режисьор Тъндър Левин, в ролите: Марио ван Пийбълс, Карл Уедърс, Джоана Уотс, Ники Макколи, Илайджа Честър и др.
23:40
Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/
00:15
България новини /п/
00:45
Момчетата от “Медисън Авеню” сериен тв филм /7 сезон, 11 епизод/п/
01:35
Регионални новини /п/
02:20
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:20
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
03:50
Часът на зрителите /п/
04:25
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
04:55
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
05:25
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Рали “Монте Карло” - обзорна програма
08:25
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/
08:50
Световна купа по сноуборд Банско 2018: сноубордкрос спринт
09:55
Европейско първенство по биатлон: единична смесена щафета
10:45
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: жени /волна програма/
12:35
Световна купа по сноуборд Банско 2018: паралелен слалом
13:50
Спортни новини
14:00
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: Галаконцерт
16:05
Европейско първенство по биатлон: смесена щафета
17:25
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /29 епизод/
17:50
Момичето, което яздеше китове игрален филм
19:30
Олимпийски върхове студийна програма
20:00
Зимни олимпийски игри: Ски-скок от малка шанца /мъже/, квалификация
21:10
Олимпийски върхове студийна програма
21:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
22:00
Млади стрелци игрален филм /САЩ, 1988г./, режисьор Кристофър Кейн, в ролите: Чарли Шийн, Емилио Естевес, Кийфър Съдърланд и др. (12)
23:45
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
01:10
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
01:40
Баскетбол: Левски Лукойл - Тирана - среща от Балканската баскетболна лига
03:30
Европейско първенство по биатлон: единична смесена щафета
04:10
Световна купа по сноуборд Банско 2018: сноубордкрос спринт
05:40
Европейско първенство по биатлон: смесена щафета

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Европейски маршрути
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg Българите преди Аспарухова България /п/
13:30
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:15
В кадър Крилете на надеждата
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:55
Бъди благословена игрален филм /1977 г./, режисьор Александър Обрешков, в ролите: Мариана Димитрова, Доротея Тончева, Васил Попилиев, Евгения Баракова, Мария Статулова и др.
22:20
Антарктически профили
22:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
В кадър Крилете на надеждата /п/
00:00
Непозната земя /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:30
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
02:00
България днес информационен блок /п/
03:30
Монолог в картини документален филм за Владимир Пешев
03:55
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:05
Библиотеката /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/