Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 09 Февруари 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Зелената линейка
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Светът на Япония: Моменти от Ишикава
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Откриване на ХХIII Зимни олимпийски игри “ПЬОНГЧАНГ 2018” пряко предаване
15:15
Сийбърт анимационен филм
15:35
Семеен бизнес тв филм /7 епизод/
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:25
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:40
Как се прави? документална поредица
17:25
Светът е 7
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
Олимпийски върхове студийна програма
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
21:55
Война и мир тв филм /4 серия/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Концерт на формация “Джазаница” Празници на изкуствата “Аполония 2017”
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:10
Война и мир тв филм /2 серия/п/
03:20
Семеен бизнес тв филм /7 епизод/п/
03:45
Открито с Валя Ахчиева /п/
04:20
Зелената линейка /п/
05:00
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:55
Стъпка по стъпка /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
10:00
Сийбърт анимационен филм
10:15
Семеен бизнес тв филм /7 епизод/
10:40
Евроновини: В правилната посока
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Кратки новини
14:15
Земята е само една Преследване на отпадъците
14:30
Американски боен кораб игрален филм /п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
Европа днес
18:10
Планински хроники документална поредица /2 сезон, 9, последен епизод/п/
18:40
Световните градове на България Враца - на път до края
19:15
Светът на Япония Моменти от Ишикава
19:30
България новини
20:00
Шифт
20:15
Момчетата от “Медисън Авеню” сериен тв филм /7 сезон, 12 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Лотарийният билет на Ейвъри игрален филм /САЩ, 2001 г./, режисьор Джеф Пробст, в ролите: Ерик Паладино, Райън Рейнолдс, Даш Михок, Карли Поул и др.
23:50
Телетуризъм /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Момчетата от “Медисън Авеню” сериен тв филм /7 сезон, 12 епизод/п/
01:20
Регионални новини /п/
02:05
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:05
Танцови картини от балета “Баядерка” концерт на Националното училище за танцово изкуство /2006 г./
04:15
Песни от Рая Чиста и сладка Сянси /п/
04:45
Местно време /БНТ 2 София/п/
05:15
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
07:30
Формула Е: Е-при на Сантяго - ІV кръг от световния шампионат за електроболиди
08:45
Световна купа по сноуборд Банско 2018: паралелен слалом
10:00
Европейско първенство по биатлон: спринт /мъже/
11:50
Зимни олимпийски игри: Ски-скок от малка шанца /мъже/, квалификация
13:00
Церемония по откриване на ХХІІІ Зимни олимпийски игри ПЬОНГЧАНГ 2018 пряко предаване
15:15
Олимпийска история: Триумфът на Екатерина Дафовска в Нагано, 1998 г. Зимни олимпийски игри Нагано’98: Биатлон, 15 км - пълен запис
17:20
Извън играта гост Екатерина Дафовска
17:55
Олимпийската тв история документален филм
18:20
Часът на БНТ HD: Олимпийско образование
18:30
Олимпийски хроники: Олимпийските игри по БНТ
19:00
Церемония по откриване на ХХІІІ Зимни олимпийски игри ПЬОНЧАНГ 2018
21:15
Аз съм…
21:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
22:00
Зимни олимпийски игри: Ски-скок от малка шанца /мъже/, квалификация
23:10
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
00:00
Европейско първенство по биатлон: спринт /мъже/
01:50
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
03:15
Формула Е: Е-при на Сантяго - ІV кръг от световния шампионат за електроболиди
04:55
Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: Галаконцерт

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Зелената линейка
11:40
5 минути София
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Открито с Валя Ахчиева
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
България от край до край 5 /4 филм/
19:30
Малки истории /п/
19:45
Златната рибка тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
21:55
Концерт на Милен Киров джаз трио Празници на изкуствата “Аполония 2016”
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
00:00
Открито с Валя Ахчиева /п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Местно време /БНТ 2 София/п/
01:45
България днес информационен блок /п/
03:15
Бразди /п/
03:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:55
Европейски маршрути /п/
04:10
Панорама с Бойко Василев /п/
05:05
Зелената линейка /п/
05:45
Малки истории /п/