Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Февруари 2018 година

БНТ 1

06:40
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:25
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:35
Телепазарен прозорец
12:50
Зимни олимпийски игри 2018: биатлон /20 км, мъже/, ски алпийски дисциплини /спускане, мъже/, фигурно пързаляне
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Телепазарен прозорец
16:35
Малки истории документален слот/п/
16:45
Едно голямо семейство 2 тв филм /8 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
Спорт ТОТО
19:30
Студио Футбол
20:00
Футбол: Лудогорец - Милан - среща от 1/16-финалите в турнира “Лига Европа” пряко предаване от Разград
22:15
По света и у нас Информационна емисия
23:00
Спортни новини
23:15
Ню Йорк тв филм /13 епизод/(14)
00:05
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:15
Денят започва с Култура /п/
01:55
Здравето отблизо /п/
02:35
[Дойче веле: Шифт]
02:55
Зимни олимпийски игри 2018: ски алпийски дисциплини /слалом, жени, 1 манш/
03:55
Зимни олимпийски игри 2018: ски алпийски дисциплини /супергигантски слалом, мъже/
05:15
Зимни олимпийски игри 2018: сноуборд /сноубордкрос, жени, финали/

БНТ 2

06:45
Китай: Земя на чудесата Красотата на природата
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /44 епизод/
10:25
Световните градове на България Враца - на път до края /п/
11:00
Многоликата Япония
11:25
Часът на зрителите /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
5 минути София
12:50
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:55
Съвременници: “Двамата Габровски” документален филм /п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/
18:00
Днес и утре
18:30
Пътешествия документална поредица /п/
19:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
19:30
България новини
20:00
Евроновини: В бъдещето
20:10
Прокълнатите крале сериен тв филм /2 епизод/ (12)
21:00
Регионални новини
21:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
22:15
Братска справедливост игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьори Дейвид Палмър и Дакс Шепърд, в ролите: Дакс Шепърд, Нейт Тък, Аштън Къчър, Том Арнолд, Джон Фавро, Джош Темпъл, Брадли Купър и др.
23:40
София в един снимачен век Нощна София /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Прокълнатите крале сериен тв филм /2 епизод/п/ (12)
01:20
Регионални новини /п/
02:05
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:05
Америка днес /п/
04:00
Часът на зрителите /п/
04:30
Световно наследство Синтра /п/
04:50
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

06:00
Аз съм…
06:10
Извън играта
06:40
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /жени/, ІІ манш пряко предаване от Пьонгчанг
08:00
Олимпийската тв история документален филм
08:25
Зимни олимпийски игри: Ски-бягане, 10 км /жени/ пряко предаване от Пьонгчанг
09:45
Олимпийски хроники
10:10
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 15 км индивидуална дисциплина /жени/ пряко предаване от Пьонгчанг
11:50
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /мъже/ - финали
13:10
Бързо пързаляне с кънки, 1000 м /жени/
13:45
Лига Европа магазинно предаване /7 епизод/
14:10
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Швейцария - Канада пряко предаване от Кангнън
16:45
Олимпийски върхове студийна програма
17:20
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 20 км индивидуална дисциплина /мъже/
19:05
Олимпийски хроники
19:30
Студио Футбол
20:00
Футбол: Лудогорец - Милан - среща от 1/16-финалите в турнира “Лига Европа” пряко предаване от Разград
22:05
Футбол: Наполи - РБ Лайпциг - среща от 1/16-финалите в турнира “Лига Европа” пряко предаване от Неапол
00:00
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
00:15
Олимпийски върхове студийна програма
00:50
Футбол: Лудогорец - Милан - среща от 1/16-финалите в турнира “Лига Европа”
02:45
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
03:00
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /жени/ - квалификация пряко предаване от Бокуанг
04:30
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /мъже/ - финали
05:15
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /жени/ - финали пряко предаване от Бокуанг

БНТ World

06:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
06:30
Кръстопътни времена Европейското перо на Балканите /п/
06:40
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Доктор Ох, боли научнопопулярен филм
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg Петко Каравелов /п/
13:20
Знаете ли, че…
13:30
Бразди /п/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
Българското пътуване в Европа: Скорости документална поредица
19:30
Малки истории /п/
19:40
Левски в моя град /3 епизод/
20:00
Буна игрален филм /1975 г./, режисьор Вили Цанков, оператор Димо Коларов, в ролите: Иван Кондов, Цветана Манева, Илка Зафирова, Петър Слабаков, Антон Горчев, Лъчезар Стоянов, Маргарита Дупаринова и др.
21:35
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
22:05
Антарктически профили
22:15
По света и у нас
23:00
Спортни новини
23:15
Зелена светлина
23:20
Пей ми песен: Дико Илиев /120 год. от рождението на композитора/ документален филм /2003 г./
23:50
Българското пътуване в Европа: Скорости документална поредица /п/
00:20
България от край до край 5 /4 филм/п/
00:50
Още от деня коментарно предаване /п/
01:35
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/п/
02:05
България днес информационен блок /п/
03:35
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:45
Зима край Студен кладенец научнопопулярен филм
04:10
Библиотеката /п/
05:10
Здравето отблизо /п/
05:50
Малки истории /п/