Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 16 Февруари 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Зелената линейка Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Светът на Япония: Моменти от Ишикава
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Обзор “Лига Европа”
13:30
Зимни олимпийски игри 2018: сноуборд /сноубордкрос, жени, финали/, ски-скок от голяма шанца /квалификации/, ски-бягане /15 км, мъже/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:40
Как се прави? документална поредица
17:25
Светът е 7 Коментарно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
Олимпийски върхове студийна програма
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама Обзорно политическо предаване с водещ Бойко Василев
21:10
Война и мир тв филм /6, последна серия, 2 част/ (12)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Концерт на “Минимум квартет” Празници на изкуствета - Аполония 2017
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:10
Война и мир тв филм /5 серия/п/ (12)
03:10
Зелената линейка /п/
03:55
Зимни олимпийски игри 2018: ски алпийски дисциплини /супергигантски слалом, жени/
05:20
Зимни олимпийски игри 2018: фигурно пързаляне/волна програма, мъже/

БНТ 2

06:50
Очарователни погледи към Китай /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Кратки новини
14:15
Япония днес
14:35
Братска справедливост игрален филм /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите документална поредица /1 епизод/п/
18:30
Европа днес
18:40
Световните градове на България Ловеч - тайната столица
19:30
България новини
20:00
5 минути София
20:05
Прокълнатите крале сериен тв филм /3 епизод/ (12)
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Веселият джентълмен игрален филм /САЩ, 2008 г./, режисьор Майкъл Кийтън, в ролите: Майкъл Кийтън, Кели Макдоналд, Том Бастунс, Дарлин Хънт и др.
23:50
Шифт
00:05
България новини /п/
00:35
Прокълнатите крале сериен тв филм /3 епизод/п/ (12)
01:30
Регионални новини /п/
02:15
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:15
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/п/
03:45
Песни от Рая Народни песни от Дали /п/
04:15
Заръката документален филм /п/
04:45
Местно време /БНТ 2 София/п/
05:15
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

06:10
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом /жени/, ІІ манш пряко предаване от Пьонгчанг
07:30
Олимпийската тв история документален филм
07:55
Зимни олимпийски игри: Ски-бягане, 15 км /мъже/ пряко предаване от Пьонгчанг
09:30
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /жени/ - финали
10:15
Часът на БНТ HD: Олимпийско образование
10:30
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Швейцария - Канада
12:15
Олимпийски хроники: Българските успехи на Зимни олимпийски игри
12:45
Футбол: Лудогорец - Милан - среща от 1/16-финалите в турнира “Лига Европа”
14:35
Световен рали шампионат: Рали “Швеция” - всичко преди старта магазинно предаване
15:05
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супергигантски слалом /мъже/
16:25
Зимни олимпийски игри: Ски-бягане, 15 км /мъже/
18:00
Олимпийски хроники: Звезди на Зимните олимпийски игри
18:30
Футбол: Лудогорец - Милан - среща от 1/16-финалите в турнира “Лига Европа”
20:15
Обзор “Лига Европа”
20:45
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /жени/ - финали
21:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
22:00
Зимни олимпийски игри: Ски-скок от голяма шанца /мъже/, квалификация
23:10
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
00:00
Футбол: Наполи - РБ Лайпциг - среща от 1/16-финалите в турнира “Лига Европа”
01:50
Зимни олимпийски игри: Ски-скок от голяма шанца /мъже/, квалификация
03:00
Олимпийската тв история документален филм
03:25
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
03:55
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супергигантски слалом /жени/ пряко предаване от Джонгсон
05:15
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, мъже /волна програма/ пряко предаване от Кангнън

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Зелената линейка
11:40
Антарктически профили /п/
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:40
Бате Димо документален филм за оператора Димо Коларов /1997 г./
14:10
Денят започва с Култура /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
България от край до край 5 /5 филм/
19:30
Малки истории /п/
19:45
Левски в моя град /4 епизод/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:10
Принцесата на джаза концерт на Весела Нейнски
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
00:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Местно време /БНТ 2 София/п/
01:45
България днес информационен блок /п/
03:15
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
03:25
Бразди /п/
03:55
Панорама с Бойко Василев /п/
05:05
Зелената линейка /п/
05:45
Малки истории /п/