Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 19 Февруари 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрещен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Наева
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Зимни олимпийски игри 2018: Фигурно пързаляне, жени /кратка програма/, Бързо пързаляне с кънки, 500 м /мъже/, Ски-скок /отборно/, в паузата: Бързо пързаляне с кънки
16:15
По света и у нас Информационна емисия
16:25
Новини на турски език
16:35
Телепазарен прозорец
16:50
Малки истории документален слот
17:00
Песните на Левски
18:00
Възпоменателна церемония по повод 145 години от гибелта на Васил Левски пряко предаване от паметника на Васил Левски в София
18:35
Апостолът и неговият паметник документален филм /България, 2018г./, режисьор Никола Бошнаков
19:10
Олимпийски върхове студийна програма
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Васил Левски
22:10
Флеминг - човекът, който щеше да се превърне в Бонд 4-сериен тв филм /Великобритания, 2014г./, 1 епизод, режисьор Мат Уайткрос, в ролите: Доминик Купър, Лара Пулвър, Самюъл Уест и др.
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Ню Йорк тв филм /14 епизод/(14)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:10
История.bg /п/
03:20
Ню Йорк тв филм /14 епизод/п/(14)
04:05
Здравето отблизо /п/
04:50
Зимни олимпийски игри 2018: Фигурно пързаляне, танцови двойки /волна програма/

БНТ 2

06:05
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /45 епизод/
06:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите документална поредица /1 епизод/п/
10:30
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
11:00
Япония на фокус /п/
11:10
През коридорите на времето: “Отвъд мрака” 8-серийна документална поредица /САЩ, 2010 г./, 7 епизод /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Европа днес /п/
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:35
Песни от Рая Народни песни на хората Цян
15:10
Тревога тв филм на Евровизия
15:25
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
18:00
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/п/
18:30
Европейски маршрути
18:40
Днес и утре
19:10
София в един снимачен век Софийските адреси /п/
19:30
България новини
20:00
Евроновини: Бизнеспланета
20:05
Прокълнатите крале сериен тв филм /4 епизод/ (12)
21:00
Регионални новини
21:45
Съвременници: “Хляб от бронз” документален филм
22:15
Америка днес /п/
23:15
Оратория “Васил Левски” от Боян Икономов спектакъл на Софийската опера и балет
00:00
България новини /п/
00:30
Прокълнатите крале сериен тв филм /4 епизод/п/ (12)
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:10
Афиш културно-информационно предаване /п/
04:25
№1 Туризмът Плажни игри /БНТ 2 Варна/п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

06:00
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки /кратка програма/ пряко предаване от Кангнън
06:45
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Швеция - Финландия
08:35
Зимни олимпийски игри: Ски-скок от голяма шанца /мъже/
10:05
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 12,5 км масов старт /жени/
11:05
Олимпийски хроники: Българските успехи на Зимни олимпийски игри
11:35
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки /кратка програма/
12:10
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 15 км масов старт /мъже/
13:00
Световен рали шампионат: Рали “Швеция” - финален етап
14:15
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 500 м /жени/
15:00
Зимни олимпийски игри: Бобслей, двойки мъже, финал пряко предаване от Пьонгчанг
15:45
Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, ски-акробатика
16:55
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 500 м /мъже/
17:40
Олимпийски хроники
18:15
Зимни олимпийски игри: Ски-скок, отборно
19:40
Световен рали шампионат: Рали “Швеция” - обзорна програма
20:30
Пътят към Китай 2019 магазинно предаване за световните квалификации по баскетбол /3 епизод/
21:00
Арена баскетбол обзорно предаване
21:45
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
22:00
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Швеция - Финландия
23:50
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
00:40
Зимни олимпийски игри: Ски-скок, отборно
02:00
Зимни олимпийски игри: Бобслей, двойки мъже, финал
02:50
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 15 км масов старт /мъже/
03:45
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 500 м /мъже/
04:35
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
04:50
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки /волна програма/ пряко предаване от Кангнън

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Зелена светлина
11:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
13:00
Рецепта за култура /п/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Европейски маршрути
16:00
България днес информационен блок
17:30
Знаете ли, че…
17:40
Левски в моя град
18:00
Възпоменателна церемония по повод 145 години от гибелта на Васил Левски пряко предаване от паметника на Васил Левски в София
18:40
Тайната вечеря на дякона Левски телевизионен театър /2003 г./, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Даниел Цочев, Васил Михайлов, Стоян Алексиев, Валентин Ганев, Доротея Тончева, Николай Урумов, Владимир Пенев, Златина Тодева и др.
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Нощни птици
22:00
Светът е 7
22:30
Хроника на Руско-турската Освободителна война документална поредица /5 филм/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Извън играта /п/
00:05
Часът на зрителите /п/
00:35
Животът е вкусен /п/
01:30
Местно време /БНТ 2 Русе/
02:00
България днес информационен блок /п/
03:30
България от край до край 5 /5 филм/п/
04:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Афиш културно-информационно предаване /п/