Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 20 Февруари 2018 година

БНТ 1

06:30
Денят започва Сутрещен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Наева
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Зимни олимпийски игри 2018: Биатлон, смесена щафета, Северна комбинация, ски-бягане 10 км, Фигурно пързаляне, танцови двойки /волна програма/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Едно голямо семейство 2 тв филм /9 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
Олимпийски върхове студийна програма
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум Дискусионно предаване с водещ Добрина Чешмеджиева
22:10
Флеминг - човекът, който щеше да се превърне в Бонд тв филм /2 епизод/(12)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Ню Йорк тв филм /15 епизод/(14)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:10
Едно голямо семейство 2 тв филм /9 епизод/п/
03:05
Ню Йорк тв филм /15 епизод/п/(14)
03:55
Зимни олимпийски игри 2018: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:50
Европейски маршрути /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:00
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/п/
10:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
11:00
Космически кораб “Догстар” 2 детски тв филм /23 епизод/
11:25
Европа днес
11:40
Афиш културно-информационно предаване /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Русе/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Япония днес
12:50
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:25
Днес и утре /п/
14:55
Часът на зрителите /п/
15:25
Благуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 8 епизод/п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
18:30
5 минути София
18:35
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 24 епизод
19:00
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите документална поредица /2 епизод/
19:30
България новини
20:00
Евроновини: Поколението на новото хилядолетие
20:15
Прокълнатите крале сериен тв филм /5 епизод/ (12)
21:00
Регионални новини
21:45
Пътешествия документална поредица
22:15
Петко Бочаров. Живот в три Българии документален филм
23:10
Мънго Джери блус бенд Джаз фестивал “Банско 2017”
00:10
България новини /п/
00:40
Прокълнатите крале сериен тв филм /5 епизод/п/ (12)
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
Светът е за всички концерт /БНТ 2 Русе/
04:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /44 епизод/п/
04:25
Пътешествия документална поредица /п/
04:55
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
05:25
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

06:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /мъже/
09:40
Зимни олимпийски игри: Бобслей, двойки мъже, финал
10:20
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки /волна програма/
12:00
Зимни олимпийски игри: Северна комбинация, скок от голяма шанца пряко предаване от Пьонгчанг
12:55
Зимни олимпийски игри: Шорттрек пряко предаване от Кангнън
13:45
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 500 м /мъже/
14:35
Зимни олимпийски игри: Ски-скок, отборно
15:50
Зимни олимпийски игри: Северна комбинация, ски-бягане, 10 км
16:25
Зимни олимпийски игри: Биатлон, смесена щафета
18:00
Олимпийски хроники
18:30
Зимни олимпийски игри: Шорттрек
19:20
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки /волна програма/
21:00
Обзор “Лига Европа”
21:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
22:00
Зимни олимпийски игри: Биатлон, смесена щафета
23:35
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
00:25
Зимни олимпийски игри: Шорттрек
01:15
Зимни олимпийски игри: Северна комбинация
02:45
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /30 епизод/
03:25
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
03:55
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/ пряко предаване от Джонгсон
05:30
Зимни олимпийски игри: Шорттрек

БНТ World

06:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
06:30
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Под вълните на Черно море /п/
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Отблизо с Мира Добрева /п/
13:30
Бразди /п/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
Извън играта /п/
19:35
Малки истории /п/
19:45
Семейство Карате тв филм на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум
22:10
Концерт на Софийската филхармония с гост-диригент Вахан Мардиросян В програмата: “Симфония"№6 от П.И.Чайковски
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
В памет на Павел Панов: “Ретро спорт”
00:35
Още от деня коментарно предаване /п/
01:20
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
01:50
България днес информационен блок /п/
03:20
Съвременници 2: “Мореплавателят, който сбъдна мечтата си” документален филм /БНТ 2 Варна/п/
04:10
Шоуто на Канала /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/