Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 21 Февруари 2018 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
09:00
Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
09:30
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
10:00
Водещите новини
10:05
Investbook с Александър Костадинов /п./
10:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
11:00
Водещите новини
11:05
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
11:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
12:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
14:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев/п./
15:00
Водещите новини
15:05
Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
16:00
Водещите новини
16:05
Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
17:00
Водещите новини
17:05
Здравей, свят - док. поредица на Bloomberg
18:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
20:00
Investbook с Александър Костадинов
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнес среща с Таня Кръстева
21:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев
22:00
Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
22:30
Коментари на деня
23:00
Investbook с Александър Костадинов/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
00:30
Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
01:00
Цитати на деня
01:30
Повторени

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване
06:00
“Аватар - легендата за Анк” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Любов под наем” сериал, с. 1, еп. 67
15:00
Премиера: “Шест сестри” сериал, с.1, еп.20
16:00
Премиера: “Клиника край езерото” - сериал, с.3, еп. 35
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Премиера: “Скъпи наследници” - сериал, с.1, еп. 28
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Сега и завинаги” сериал, с. 2, еп. 59
21:30
Всичко може да се случи” сериал, с.1, еп.13
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Мутра по заместване”- сериал, с.1, еп. 10,11
01:00
Шест сестри” /п./- сериал
02:00
bTV Новините /п./ - късна емисия
02:30
“Преди обед” /п./ - токшоу
04:30
“Стъклен дом”- сериал, с.1, еп.4

bTV Cinema

06:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.6,7,8
09:15
“Животът на Пи” - драма, приключенски (САЩ, 2012), режисьор - Анг Лий, актьори - Жерар Депардийо, Ирфан Кхан, Табу, Сураж Шарма, Рейф Спол и др.
12:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.9,10,11
15:00
“Обратна тяга” - екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд, Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
18:00
“Съдията” - драма (САЩ, 2014), режисьор - Дейвид Добкин, актьори - Робърт Дауни младши, Робърт Дювал, Вера Фармига, Били Боб Торнтън, Дакс Шепард, Винсент Д‘Онофрио, Лейтън Мистър и др.
21:00
Месец на Оскарите: “Странният случай с Бенджамин Бътън” драма, фентъзи, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас, Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.
00:15
“Светлина в тунела” - драма, фентъзи (САЩ, 2010), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Брайс Далас Хауърд, Сесил Дьо Франс, Мат Деймън, Милен Ямраной, Марти Келер, Франки Макларън, Тиери Нювик, Ричърд Кайнд, Джордж Макларън и др.
02:45
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп.9,10,11

Bulgaria ON AIR

06:30
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
09:30
Райски градини – филм
10:00
По следите на храната - филм
10:30
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
12:30
Новините ON AIR
13:00
Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Клик
14:30
Великите - филм
15:30
Новините ON AIR
15:50
Синът на Сталин – исторически сериал, биографичен /п./
16:40
Инспектор Жо – криминален сериал /п./
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
19:50
Инспектор Жо – криминален сериал
20:40
Синът на Сталин – исторически сериал, биографичен
21:30
Новините ON AIR
22:10
Полицейски войни – криминален сериал
23:00
Канбе стратегът – исторически сериал
00:00
ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
02:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
03:50
Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
04:50
Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
05:40
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./

FOX

05:10
Следващият топмодел на Америка - 21 сезон, еп. 10
06:00
Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 9
06:50
Веселата къща - първи сезон, еп. 9
07:15
Веселата къща - първи сезон, еп. 10
07:45
Агнешко - шести сезон, еп. 5
08:10
Агнешко - шести сезон, еп. 6
08:40
Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 7
09:35
Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 3
10:30
Малки сладки лъжкини, еп. 16
11:30
Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 13
12:25
Дръзки момичета - първи сезон, еп. 6
13:20
Споразумението - първи сезон, еп. 5
14:15
Следващият топмодел на Америка - 21 сезон, еп. 11
15:10
Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 4
16:05
Малки сладки лъжкини, еп. 17
17:05
Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 13
18:00
Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 8
19:00
Веселата къща - втори сезон, еп. 1-2
20:00
Агнешко - шести сезон, еп. 7-8
21:00
Споразумението - първи сезон, еп. 6
22:00
Скандал - седми сезон, еп. 7
22:55
Наръчник за разведени - втори сезон, еп. 1
23:55
Малки сладки лъжкини, еп. 17
00:50
Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 4
01:45
Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 8
02:25
Веселата къща - втори сезон, еп. 1
02:40
Веселата къща - втори сезон, еп. 2
03:05
Агнешко - шести сезон, еп. 6-8
04:15
Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 9

Kino Nova

06:00
Земята преди време” - анимационен сериал
06:30
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2
07:30
София - Ден и Нощ” - риалити сериал, /п/
08:30
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм, сезон 3
11:00
“Новата бавачка” - романтичен филм с уч. на Ашли Уилямс, Сам Йегър, Хана Черами, Кийфър О‘Райлии др.
13:10
“3 шанса за любов” - романтична комедия с на Карло Маркс, Лекси Джованоли, Мишел Главан, Максуел Глик и др.
15:00
“Карибски пирати: Проклятието на черната перла” - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Джефри Ръш, Кийра Найтли, Орландо Блум, Джак Дейвънпорт и др., /п/
18:00
От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 5
19:00
София - Ден и Нощ” - риалити сериал
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7
21:00
“Карибски пирати: Сандъкът на мъртвеца” - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Джонатан Прайс, Бил Наи и др.
00:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 7, /п/
01:00
“Инспектор Джордж Джентли” сериен филм, сезон 2, /п/

NOVA

05:20
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
Войната на розите"- сериен филм
13:30
Остани с мен” (премиера) сериен филм
14:30
Прости ми” (премиера) сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Намери ме” (премиера) сериен филм
17:30
Господари на ефира"- забавно предаване /п/
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - предаване на NOVA, нов сезон
21:00
“Дървото на живота” - сериен филм
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) - риалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
“Скандал” - сериен филм, 3 сезон
02:00
“Непростимо”- сериен филм
03:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Войната на розите"- сериен филм /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрещен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Наева
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Зимни олимпийски игри 2018: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/, Хокей на лед: Канада - Финландия, четвъртфинал, в паузите: ски-бягане, отборен спринт
16:45
Едно голямо семейство 2 тв филм /10 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
Олимпийски върхове студийна програма
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Статус: Непознат игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Ванеса Парис, в ролите: Стейси Ористано, Бреа Грант, Гриф Фърст и др.
22:25
В кадър Спри, имам време… /филм за последната песен на Левски/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Това име го забравете /95г. от рождението на Юлия Огнянова/ документален филм /България, 2017г./, режисьор Боян Папазов
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:10
Здравето отблизо /п/
02:55
Зимни олимпийски игри 2018: Ски-алпийски дисциплини, слалом /мъже/, I манш
04:25
Зимни олимпийски игри 2018: Ски-алпийски дисциплини, спускане за комбинация /жени/
05:30
Олимпийски хроники Звезди на Зимните олимпийски игри

БНТ 2

06:55
Япония днес /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:00
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
10:30
Космически кораб “Догстар” 2 детски тв филм /24 епизод/
11:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
11:30
Световно наследство Лаурисилва на остров Мадейра /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Остров Комачина
12:55
Информация за времето - по градове
13:00
Америка днес
14:00
Дискусионен клуб “Детско и ученическо хранене. Средиземноморска диета” пряко предаване от Пловдив /БНТ 2 Пловдив/
15:30
София в един снимачен век Софийските адреси /п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
Часът на зрителите /п/
18:30
Днес и утре
19:00
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/п/
19:30
България новини
20:00
Япония днес
20:05
Прокълнатите крале сериен тв филм /6 епизод/ (12)
21:00
Регионални новини
21:45
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
22:15
През коридорите на времето: “Отвъд мрака” 8-серийна документална поредица /САЩ, 2010 г./, 7 епизод /п/
23:00
Любомир Дамянов в Полет музикален филм
00:00
България новини /п/
00:30
Прокълнатите крале сериен тв филм /6 епизод/п/ (12)
01:25
Регионални новини /п/
02:10
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:10
През коридорите на времето: “Отвъд мрака” 8-серийна документална поредица /САЩ, 2010 г./, 7 епизод /п/
03:55
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /45 епизод/п/
04:20
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

06:20
Обзор “Лига Европа”
06:50
Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, ски-крос /мъже/ пряко предаване от Бокуанг
07:40
Зимни олимпийски игри: Биатлон, смесена щафета
09:15
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /30 епизод/
09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Олимпийски спортисти на Русия - Норвегия, четвъртфинална среща /в паузите: Ски-бягане, отборен спринт - полуфинали/ пряко предаване от Кангнън
12:15
Зимни олимпийски игри: Ски-бягане, отборен спринт - финали пряко предаване от Пьонгчанг
13:00
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки /волна програма/
14:40
Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, ски-крос /мъже/
15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/
17:10
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Олимпийски спортисти на Русия - Норвегия, четвъртфинална среща
19:00
Футбол: Лудогорец - Милан - среща от 1/16-финалите в турнира “Лига Европа”
20:55
Олимпийски хроники
21:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
22:00
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Канада - Финландия, четвъртфинална среща
23:50
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
00:40
Зимни олимпийски игри: Северна комбинация, ски-бягане, 10 км
01:15
Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, ски-крос /мъже/
02:25
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
02:55
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Пьонгчанг
04:25
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане за комбинация /жени/ пряко предаване от Джонгсон
05:30
Зимни олимпийски игри: Шорттрек

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Под вълните на Черно море /п/
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Плюс това /п/
13:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
Съвременници 2: “Млечният път” документален филм /БНТ 2 Пловдив/
19:30
Малки истории /п/
19:45
Бягай, зло тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
20:55
Бяла магия игрален филм /1982 г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Пламена Гетова, Антон Горчев, Велко Кънев, Илка Зафирова, Георги Калоянчев, Иван Григоров, Петър Слабаков и др.
22:30
Бразди /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
История.bg Васил Левски
00:40
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
01:10
Още от деня коментарно предаване /п/
01:55
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
02:25
България днес информационен блок /п/
03:55
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:05
Нощни птици /п/
05:05
Здравето отблизо /п/
05:45
Малки истории /п/

Диема

06:00
“Питайте Джим”- сериал, сезон 3
06:30
Военни престъпления” сериал, сезон 9
07:30
Викингите” - сериал, сезон 1, /п/
08:45
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 4, /п/
10:00
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 4, /п/
11:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 13, /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 16, /п/
13:00
Викингите” - сериал, сезон 1
14:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 4
15:00
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 4
16:00
“Питайте Джим”- сериал, сезон 3
16:30
Теория за големия взрив“сериал, сезон 9
16:50
“G.I. Joe: Ответен удар” - екшън с уч. Дуейн Джонсън, Чанинг Тейтъм, Брус Уилис, Ейдриан Палики, Джонатан Прайс, Ди Джей Котрона, Арнолд Вослу, Рей Стивънсън и др., /п/
19:00
Топ Гиър” - предаване за автомобили, сезон 13
20:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 16
21:00
“Над закона” (премиера) сериал
22:00
“Терминатор: Бунтът на машините” - екшън-фантастика с уч. на Арнолд Шварценегер, Ник Стал, Клеър Дейнс, Дейвид Андрюс, Каролин Хенеси и др.
00:15
“Над закона” - сериал, /п/
01:15
Еротичен телепазар
03:15
“Национална лотария” /п/

СКАТ

07:00
“Рисуването е начин на мислене”- Документален филм
07:30
Приказки с Ванчето "
07:45
Новини/ повторение/
08:00
Ранни вести - /на живо/
10:15
НОВИНИ – сутрешна емисия
10:30
Парламентарен живот / на живо/
12:30
НОВИНИ – обедна емисия /на живо/
12:45
Китка народни песни
13:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
14:00
Дискусионно студио"/повторение /
15:00
Кратки Новини
15:10
От българско, по-българско – повторение
17:30
Новини - информационна емисия на ТВ “СКАТ” /на живо/
17:45
Всички на мегдана” - поздравителен концерт / на живо/
18:30
Здравословно” с Христо Деянов /повторение /на живо/
19:30
Новини - централна информационна емисия на ТВ “СКАТ” /на живо/
20:00
Дискусионно студио” публицистично предаване - /на живо/
21:00
Паралакс” - /на живо/
22:00
Новини. Прогноза за времето /повторение/
22:30
Изгнаници клети – арменска конференция 6 част – повторение
23:00
Български старини от Македония – 5 част – Дойран – док. филм
23:30
Концерт Поп и джаз пеене Етиен Леви
00:30
Новини. Прогноза за времето/повторение/
01:00
Дискусионно студио” /повторение/
02:00
Здравословно” с Христо Деянов / повторение /
03:00
Нови хоризонти” – повторение
04:00
Алтернативи - повторение
05:30
Час по България” - с водещ Пламен Павлов / повторение/
06:30
Всички на мегдана” - поздравителен концерт
15:30
Облаче ле, бяло – повторение
16:30
Паралакс – повторение
05:00
Край Босфора” повторение
06:15
Всички на мегдана” - поздравителен концерт
19:00
Концерт на Атанас Кръстев / виолончело/ и Румен Цанов /пиано/ - 1 част
23:45
Поп музика – Цвете за Гошо - 2011 – Група “Турбо”
06:00
Творчески откровения” - документален филм
14:15
Разширен репортаж
16:00
Облаче ле бяло” - предаване за българите в чужбина /на живо/
17:00
Изгнаници клети …” – Арменска конференция - част 7
18:00
Паралакс” – публицистично предаване /на живо/
19:50
Другата история
01:30
Новини. Прогноза за времето /повторение/
04:30
Концерт на група Сигнал
18:15
Дневниците на уфолога” с водещ проф. Стаменов /на живо/
20:30
Алтернативи” – с водещ Г. Колев
03:30
Прокудени от бащин край - повторение
12:00
Концерт на анс. Странджа 2 част
21:30
Край Босфора” с водещ Л. Желев /на живо/
15:15
Край Босфора” /повторение/
16:15
“Ако зажалиш” /повторение /
02:30
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
07:15
“Рисувам спомени от детството” Документален филм
00:00
Поп музика – “Цвете за Гошо” 2011г
14:45
Разширен репортаж