Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 23 Февруари 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрещен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Наева
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Зелената линейка Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Светът на Япония: Моменти от Ишикава
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Зимни олимпийски игри 2018: Биатлон, щафета, мъже, Фигурно пързаляне, жени /волна програма/
15:30
Обзор “Лига Европа”
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:40
Как се прави? документална поредица
17:25
Светът е 7 Предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
Олимпийски върхове студийна програма
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
22:10
Флеминг - човекът, който щеше да се превърне в Бонд тв филм /3 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Концерт на “Акуафоника & Рондела” Джаз фестивал “Банско 2017”
00:30
Флеминг - човекът, който щеше да се превърне в Бонд тв филм /1 епизод/п/
01:15
Зелената линейка /п/
02:00
Зимни олимпийски игри 2018: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, квалификации
03:55
Зимни олимпийски игри 2018: Ски алпийски дисциплини /отборно/
05:45
Зимни олимпийски игри 2018: Биатлон, щафета /мъже/, репортаж

БНТ 2

06:50
Очарователни погледи към Китай /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
10:00
Мостовете на Александър документален филм /п/
10:30
Днес и утре /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Кратки новини
14:15
Световно наследство Лаурисилва на остров Мадейра /п/
14:35
Прекрасен живот игрален филм /п/ (12)
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/
18:00
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите документална поредица /2 епизод/п/
18:30
Знаете ли
18:50
Световните градове на България Varna - Prima Europea
19:30
България новини
20:00
5 минути София
20:05
Прокълнатите крале сериен тв филм /8 епизод/ (12)
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Безмислици игрален филм /Великобритания, Франция, ЮАР, 2005 г./, режисьор Ричард Грант, в ролите: Гейбриъл Върн, Емили Уотсън, Джули Уолтърс и др.
23:50
Шифт
00:05
България новини /п/
00:35
Прокълнатите крале сериен тв филм /8 епизод/п/ (12)
01:30
Регионални новини /п/
02:15
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:15
Светлин Русев и приятели концерт
04:15
Песни от Рая Народни песни на хората Цян /п/
04:45
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
05:15
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:10
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /жени/
08:40
Зимни олимпийски игри: Шорттрек
09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Чехия - Олимпийските спортисти от Русия - полуфинална среща пряко предаване от Кангнън
12:15
Футбол: Милан - Лудогорец - среща-реванш от 1/16-финалите в турнира “Лига Европа”
14:10
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Канада - Германия - полуфинална среща пряко предаване от Пьонгчанг
16:45
Часът на БНТ HD: Олимпийско образование
17:00
Олимпийски хроники
17:30
Пътят към Китай 2019 магазинно предаване за световните квалификации по баскетбол /3 епизод/
18:00
Баскетбол: България - Чехия - квалификационна среща за световното първенство “Китай 2019” пряко предаване от “Арена Ботевград”
20:00
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
21:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
22:00
Обзор “Лига Европа”
22:30
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Чехия - Олимпийските спортисти от Русия - полуфинална среща
00:20
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
01:10
Зимни олимпийски игри: Ски-бягане, отборен спринт /жени/ репортаж
01:20
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, комбинация /жени/ репортаж
01:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
02:00
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, квалификация пряко предаване от Бокуанг
03:55
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, отборно състезание пряко предаване от Пьонгчанг
05:45
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/ репортаж

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Зелената линейка
11:40
Знаете ли, че…
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:40
Фонд на БНТ: “Найден Геров - учен, творец, дипломат и гражданин” /195 години от рождението му/ документален филм /1996 г./
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
България от край до край 5 /6 филм/
19:30
Малки истории /п/
19:45
Вадим на дансинга тв филм на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:10
Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/
22:45
Под вълните на Черно море
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
00:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
01:45
България днес информационен блок /п/
03:15
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:25
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
03:55
Панорама с Бойко Василев /п/
05:05
Зелената линейка /п/
05:45
Малки истории /п/