Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 01 Март 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Наева
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
В кадър Българинът, който докосна Луната/п/
13:25
Съвместно изявление на премиера Бойко Борисов и председателя на Европейската комисия Жан Клод Юнкер за Западните Балкани пряко предаване
14:00
Дом за нашите деца: Бащи и синове тв филм /4 серия/
15:05
Телепазарен прозорец
15:20
Сийбърт анимационен филм /последен епизод/
15:35
Семеен бизнес тв филм /11 епизод/
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Едно голямо семейство 2 тв филм /15 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Тиха отрова игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Фред Олен Рей, в ролите: Люк Пери, Криста Алън, Том Беринджър и др. (14)
22:25
Открито с Валя Ахчиева
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Ню Йорк тв филм /19 епизод/(14)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
00:30
Денят започва с Култура /п/
02:10
Едно голямо семейство 2 тв филм /15 епизод/п/
03:10
Семеен бизнес тв филм /11 епизод/п/
03:35
Ню Йорк тв филм /19 епизод/п/(14)
04:20
Здравето отблизо /п/
05:00
Още от деня коментарно предаване/п/

БНТ 2

06:55
Япония днес /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /48 епизод/
10:25
Часът на зрителите /п/
10:55
Семеен бизнес тв филм /10 епизод/
11:20
Сийбърт анимационен филм
11:35
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 25 епизод /п/
12:00
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Стъпка по стъпка /п/
12:50
Информация за времето - по градове
12:55
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:30
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
Съвременници: “Етюд за два рояла” документален филм /п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Рила - приказна и неповторима документален филм /БНТ 2 Благоевград/
18:30
На опера с БНТ 2: “Катерина Измайлова” от Дмитрий Шостакович /БНТ 2 Пловдив/п/
19:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
19:30
България новини
20:00
Под игото: “Безпокойства” сериен тв филм /2 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
22:15
Огнен трус игрален филм /Канада, България, 2015 г./, режисьор Джеф Браун, в ролите: Александра Пол, Зоуи Баркър, Найджъл Барбър, Джеймс Уебър Браун, Тери Рандал и др.
23:40
София в един снимачен век Софийските паркове и градини /п/
00:00
България новини /п/
00:30
Под игото: “Безпокойства” сериен тв филм /2 епизод/п/
01:30
Регионални новини /п/
02:15
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:15
Америка днес /п/
04:15
Часът на зрителите /п/
04:45
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
05:15
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 12,5 км преследване /мъже/
08:30
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /жени/ - финали
09:30
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинална среща
11:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /мъже/
15:00
Спортни новини
15:05
Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /8 епизод/
15:30
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт
16:05
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супергигантски слалом /жени/
17:20
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки /волна програма/
18:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 20 км индивидуална дисциплина /мъже/
20:30
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали репортаж
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Скрити белези игрален филм /копродукция, 2003г./, режисьор Робърт Бентън, в ролите: Антъни Хопкинс, Никол Кидман, Гари Синийз, Ед Харис и др.(14)
23:50
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом /мъже/
02:00
Арена спорт обзор на деня
02:30
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /жени/ - финали
03:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, отборно състезание
05:25
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, халфпайп /мъже/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Европейски маршрути
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди /п/
13:00
Супа от петел тв филм на Евровизия /п/
13:15
5 минути София
13:25
Съвместно изявление на премиера Бойко Борисов и председателя на Европейската комисия Жан Клод Юнкер за Западните Балкани пряко предаване
14:00
Малки истории
14:10
Денят започва с Култура /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:15
В кадър Българинът, който докосна Луната
19:45
Малки истории
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Кмете, кмете игрален филм, /България, 1990 г./, режисьор Пламен Масларов, в ролите: Васил Банов, Елена Маркова, Иван Кръстев, Валентин Ганев, Параскева Джукелова и др.
22:30
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
България от край до край 5 /6 филм/п/
00:00
В кадър Българинът, който докосна Луната /п/
00:30
Съвременници 2: “Дълга репетиция” документален филм /БНТ 2 София/п/
01:00
Още от деня коментарно предаване /п/
02:00
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
02:30
България днес информационен блок /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
04:10
Библиотеката /п/
05:10
Здравето отблизо /п/
05:50
Малки истории