Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 02 Март 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Наева
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Зелената линейка Здравно риалити с водеща Ива Димитрова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Светът на Япония: Моменти от Ишикава
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
14:00
Дом за нашите деца: Бащи и синове тв филм /5, последна серия/
15:00
Мили Бате “Писма на един дакел” детски тв филм
15:35
Семеен бизнес тв филм /12 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:40
Как се прави? документална поредица
17:25
Светът е 7 Предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
Тържествен концерт по повод Националния празник 3-ти март за 140-годишнината от Руско-турската освободителна война и възстановяването на Българската държавност пряко излъчване от Народния театър “Иван Вазов”
20:15
По света и у нас Информационна емисия
20:50
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
22:00
Колекцията тв филм /2 епизод/ (14)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Концерт на група P.I.F.
00:50
Денят започва с Култура /п/
02:30
Флеминг - човекът, който щеше да се превърне в Бонд тв филм /4, последен епизод/п/
03:15
Япония днес
03:25
Семеен бизнес тв филм /12 епизод/п/
03:50
Как се прави? документална поредица/п/
04:15
Зелената линейка /п/
04:55
Още от деня коментарно предаване/п/
05:40
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:45
Точната вълна тв новела на Евровизия /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Кратки новини
14:15
Европа днес
14:30
Огнен трус игрален филм /п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите документална поредица /3 епизод/п/
18:30
Япония днес Японската кухня
18:55
Световните градове на България Добрич - градът на помирението
19:30
България новини
20:00
Под игото: “Гробът говори” сериен тв филм /3 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Мисията игрален филм /Великобритания, 1986 г./, режисьор Ролан Жофе, в ролите: Робърт де ниро, Джеръми Айлънс, Ейдън Куин и др.
00:15
Шифт
00:30
България новини /п/
01:00
Под игото: “Гробът говори” сериен тв филм /3 епизод/п/
02:00
Регионални новини /п/
02:45
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:45
Песни от Рая Песен към кошутите /п/
04:15
“Тъй рече Заратустра” от Рихард Щраус концерт на Симфоничния оркестър на БНР /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 София/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 20 км индивидуална дисциплина /мъже/
09:05
Зимни олимпийски игри: Ски-бягане, спринт /финали/
10:55
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом /мъже/
13:05
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал
13:50
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/
14:10
Спортни новини
14:20
Бокс: Турнир “Странджата” - финали
17:15
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, жени /волна програма/
19:05
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 15 км масов старт /мъже/
20:00
Зимни олимпийски игри: Ски-скок от голяма шанца /мъже/
21:30
Арена спорт обзор на деня
22:00
Значка на предателството игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Брентън Спенсър, в ролите: Джули Бенц, Рик Раванело, Шела Хорсдал и др.(12)
22:30
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/ - финал
00:40
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
00:50
Бокс: Турнир “Странджата” - финали
03:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 20 км индивидуална дисциплина /мъже/
05:30
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /мъже/ - финали

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Зелената линейка
11:40
Знаете ли, че…
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Открито с Валя Ахчиева
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
Тържествен концерт по повод Националния празник 3-ти март за 140-годишнината от Руско-турската освободителна война и възстановяването на Българската държавност пряко излъчване от Народния театър “Иван Вазов”
20:15
По света и у нас
20:55
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Песните на Левски музикален филм /2017 г./
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
00:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Местно време /БНТ 2 София/п/
01:45
България днес информационен блок /п/
03:15
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:25
Бразди /п/
03:55
Панорама с Бойко Василев /п/
05:05
Зелената линейка /п/
05:45
Малки истории /п/