Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 05 Март 2018 година

БНТ 1

06:55
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Ние, българите - спектакъл на ансамбъл “Чинари”
14:15
Истинският рицар детски игрален филм /Чехия, 2016г./, режисьор Мартин Доленски, в ролите: Ян Коминек, Яромир Ханзлик, Лукаш Вакулик и др.
15:35
Корабокрушенецът игрален филм /САЩ, 2000г./, режисьор Робърт Земекис, в ролите: Том Ханкс, Хелън Хънт, Ник Сиърси и др.
18:00
Международен цирков фестивал “Монте Карло”
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg 75г. от Спасяването на българските евреи
22:00
Колекцията тв филм /3 епизод/ (14)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Ню Йорк тв филм /20 епизод/(14)
00:20
Денят започва с Култура /п/
02:00
Бирария “Романтика” игрален филм /п/
03:40
[Дойче Веле: Шифт] /п/
04:05
Ню Йорк тв филм /20 епизод/п/(14)
04:50
Здравето отблизо /п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

БНТ 2

06:00
Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /49, последен епизод/
06:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:55
Рецитал на детско студио “Да " и Орлин Павлов
07:20
Момичето, което яздеше китове игрален филм /п/
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите документална поредица /3 епизод/п/
10:30
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
11:00
Знаете ли, че…
11:10
Световно наследство Порто
11:30
На опера с БНТ 2: “Катерина Измайлова” от Дмитрий Шостакович /БНТ 2 Пловдив/п/
12:00
Местно време /БНТ 2 София/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
Япония на фокус
13:00
Гривната от Бордо игрален филм /САЩ, 2007 г./, режисьор Кейси Кели, в ролите: Али Клер Карсън, Келси Едуардс, Шейн Кели и др.
14:40
Яел защитава гората тв филм на Евровизия
14:55
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
15:25
Дует “Ритон” - 40 години музика и любов
17:30
Имало едно време… три царства документален филм
18:05
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/п/
18:35
Днес и утре
19:05
Културни адреси: София, Европа документална поредица /1 епизод/п/
19:30
България новини
20:00
Под игото: “Бог високо, цар далеко” сериен тв филм /6 епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Съвременници: “Добро утро, Европа” документален филм
22:15
Америка днес /п/
23:15
Клавирен рецитал на Сергей Редкин Софийски музикални седмици
00:15
България новини /п/
00:45
Под игото: “Бог високо, цар далеко” сериен тв филм /6 епизод/п/
01:45
Регионални новини /п/
02:30
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:30
Афиш културно-информационно предаване /п/
04:45
Япония днес Японската кухня /п/
05:10
№1 Туризмът Крайбрежно плаване или атракция /БНТ 2 Варна/п/
05:35
Ритъмът на Балканите фолклорен концерт /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Олимпийски хроники
08:00
Спортна треска
09:00
Аз съм…
09:15
Баскетбол: Финал на турнира за Купата на България
11:10
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, отборно състезание
12:55
Извън играта
13:35
Спортни новини
13:45
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне - галаконцерт
15:50
Спортна треска
16:50
Олимпийски хроники: Българските успехи на Зимни олимпийски игри
17:20
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /жени/ - финали
18:20
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Олимпийски спортисти на Русия - Германия - финал
20:30
Лига Европа магазинно предаване /8 епизод/
21:00
Арена баскетбол обзорно предаване
21:50
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
22:00
Съкворището на да Винчи игрален филм /САЩ, 2006 г./, режисьор Питър Мървис, в ролите: Си Томас Хауъл, Ланс Хенриксен, Никол Шъруин и др. (12)
23:30
Формула Е: Е-при на Мексико сити - V кръг от световния шампионат за електроболиди
00:45
Арена баскетбол обзорно предаване
01:35
Баскетбол: Финал на турнира за Купата на България
03:35
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
03:45
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /жени/
05:20
Футбол: Милан - Лудогорец - среща-реванш от 1/16-финалите в турнира “Лига Европа”

БНТ World

06:00
Туй, що не гасне фолклорен концерт /п/
06:55
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Непотребното Вълшебно документален филм /БНТ 2 Пловдив/
13:30
Рецепта за култура /п/
14:30
Фолклорни легенди концерт на ансамбъл “Тракия” /БНТ 2 Пловдив/
16:00
Три жени в полите на Витоша документален филм
17:20
Козелът игрален филм /2009 г./, режисьор Георги Дюлгеров, в ролите: Иван Бърнев, Анджела Родел, Иван Савов, Красимир Доков, Любов Любчева, Руси Чанев, Орхан Таир и др.
19:15
Непозната земя
19:45
Афиш културно-информационно предаване /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Нощни птици
22:00
Българското пътуване в Европа: Миграцията документална поредица
22:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Извън играта /п/
00:10
Часът на зрителите /п/
00:40
Непотребното Вълшебно документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
01:40
FSB на живо филм концерт /п/
03:10
България от край до край /7 филм/п/
03:40
Здравето отблизо /п/
04:40
5 минути София
04:45
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
05:45
Афиш културно-информационно предаване /п/