Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 08 Март 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Международен конкурс за пианисти и цигулари “Панчо Владигеров” - Шумен 2017 галаконцерт на наградените участници, специалност “цигулка” /втора част/п/
14:15
Английският съсед тв филм /3 серия/
15:20
Телепазарен прозорец
15:35
Семеен бизнес тв филм /15 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Едно голямо семейство 3 тв филм /2 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Втори дубъл тв филм /България, Германия, 2011г./, режисьор Надежда Косева, в ролите: Светла Цоцоркова, Стефан Щерев
21:30
Студио Футбол
22:05
Футбол: Олимпик /Марсилия/ - Атлетик /Билбао/, среща от турнира на Лига Европа пряко предаване от Марсилия
00:15
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
00:25
Денят започва с Култура /п/
02:05
Едно голямо семейство 3 тв филм /2 епизод/п/
03:10
Семеен бизнес тв филм /15 епизод/п/
03:35
[Дойче Веле: Шифт] /п/
03:50
В кадър Аз, ти и приятели/п/
04:20
Здравето отблизо /п/
05:00
Още от деня коментарно предаване/п/

БНТ 2

06:50
Сцени от модерния живот в Китай /п/
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Вкусни изкушения кулинарно предаване /1 епизод/
10:25
Световните градове на България Добрич - градът на помирението /п/
11:00
Семеен бизнес тв филм /14 епизод/
11:25
Часът на зрителите /п/
11:55
Информация за времето - по градове
12:00
Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
България 12.30 кратки новини
12:45
5 минути София
12:50
Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
14:25
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
14:55
Днес и утре /п/
15:25
Съвременници: “Добро утро, Европа” документален филм /п/
15:55
Информация за времето - по градове
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
Културни адреси: София, Европа документална поредица /1 епизод/п/
18:25
Евроновини: Бизнеспланета
18:30
Пътешествия документална поредица /п/
19:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
19:30
България новини
20:00
Под игото: “Историята на един невъстанал град” сериен тв филм /9, последен епизод/
21:00
Регионални новини
21:45
Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/п/
22:15
Могъщият келт игрален филм /Великобритания, 2005 г./, режисьор Пиърс Елиът, в ролите: Джилиан Андерсън, Робърт Карлайн, Алисън Финеган и др.
23:35
Поглед към звездите документален филм
00:00
България новини /п/
00:30
Под игото: “Историята на един невъстанал град” сериен тв филм /9, последен епизод/п/
01:30
Регионални новини /п/
02:15
Добро утро с БНТ 2 /п/
03:15
Америка днес /п/
04:15
Часът на зрителите /п/
04:45
5 минути София /п/
04:50
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
05:20
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Арена спорт обзор на деня
07:30
Световен рали шампионат: Рали Мексико - всичко преди старта магазинно предаване
08:00
Олимпийски хроники
08:30
Лига Европа магазинно предаване /8 епизод/
09:00
Аз съм…
09:15
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне - галаконцерт
11:25
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 500 м /мъже/
12:20
Зимни олимпийски игри: Биатлон, смесена щафета
13:45
Спортни новини
13:55
Световен рали шампионат: Рали Швеция - обзорна програма
14:50
Бокс: Турнир “Странджата” - финали
17:15
Световен рали шампионат: Рали Мексико - всичко преди старта магазинно предаване
17:45
Олимпийски хроники: Олимпийските игри по БНТ
18:10
Лига Европа магазинно предаване /8 епизод/
18:40
Световна купа по биатлон, 10 км спринт /мъже/ пряко предаване от Контиолахти /Финландия/
20:00
Футбол: Милан - Арсенал - среща от осминафиналите на турнира “Лига Европа” пряко предаване от Милано
22:05
Футбол: Олимпик /Марсилия/ - Атлетик /Билбао/ - среща от осминафиналите на турнира “Лига Европа” пряко предаване от Марсилия
00:15
Футбол: Милан - Арсенал - среща от осминафиналите на турнира “Лига Европа”
02:05
Световна купа по биатлон, 10 км спринт /мъже/
03:25
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали репортаж
04:25
Зимни олимпийски игри: Клипове
04:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини, слалом /мъже/

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
11:40
Гугулиада: Цъкаща приказка анимационен филм
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
История.bg 75 г. от спасяването на българските евреи /п/
13:30
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:15
В кадър Аз, ти и приятели /п/
19:45
Малки истории /п/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Мадам Бовари от Сливен игрален филм /1991 г./, режисьор Емил Цанев, в ролите: Ели Скорчева, Филип Трифонов, Ирина Муравиева, Стефан Попов, Пламена Гетова и др.
22:35
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
23:05
Видин Даскалов - Скучен без теб е и самият рай
23:45
В кадър Аз, ти и приятели /п/
00:15
Непозната земя /п/
00:45
Още от деня коментарно предаване /п/
01:45
Местно време /БНТ 2 Варна/п/
02:15
България днес информационен блок /п/
03:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:55
Биволът научнопопулярен филм
04:10
Библиотеката /п/
05:10
Здравето отблизо /п/
05:50
Малки истории /п/