Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 09 Март 2018 година

БНТ 1

06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Зелената линейка Здравно риалити с водеща Ива Димитрова
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Светът на Япония
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
13:55
Английският съсед тв филм /4, последна серия/
15:05
Обзор “Лига Европа” обзорно спортно предаване
15:35
Семеен бизнес тв филм /16 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:40
Как се прави? документална поредица
17:25
Светът е 7 Предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-тенева и Йоана Левиева-Сойър
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
Моята първа сватба тв филм /2, последен епизод/
19:50
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
22:00
Колекцията тв филм /4 епизод/ (14)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Offlines & Шопен на струните на триото Джаз фестивал “Банско 2017”
00:25
Денят започва с Култура /п/
02:05
Колекцията тв филм /3 епизод/п/ (14)
03:10
Семеен бизнес тв филм /16 епизод/п/
03:35
Как се прави? документална поредица/п/
04:20
Зелената линейка /п/
05:00
Още от деня коментарно предаване/п/
05:45
Панорама с Бойко Василев /п/

БНТ 2

06:50
Телетуризъм
07:00
Добро утро с БНТ2 информационен блок
09:00
Избрано от “Добро утро с БНТ 2
10:00
Вкусни изкушения кулинарно предаване /2 епизод/
10:25
Семеен бизнес тв филм /15 епизод/
10:50
Европа днес
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Кратки новини
14:15
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 26 епизод /п/
14:40
Могъщият келт игрален филм /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите документална поредица /4, последен епизод/п/
18:30
Китай на фокус Тайната на кулите от пръст
18:55
Световните градове на България: Ямбол - градът на живата магия
19:30
България новини
20:00
Евроновини: В бъдещето
20:10
Семейство Даръл 6-сериен тв филм /Великобритания, 2016г./, 1 епизод, режисьор Стив Барън, в ролите: Кийли Хоос, Джош О'Конър, Майло Паркър и др.
21:00
Регионални новини
21:45
Туристически маршрути
22:15
Минус 40 и надолу игрален филм /Канада, 2015 г./, режисьор Дилън Пиърс, в ролите: Джоуел Стайт, Шон Робъртс, Синди Бъшби, Шон Джонстън и др.
23:50
Шифт
00:05
България новини /п/
00:35
Семейство Даръл сериен тв филм /1 епизод/п/
01:20
Регионални новини /п/
02:05
Избрано от “Добро утро с БНТ 2” /п/
03:05
Бисери на класиката концерт на “Софийски солисти”, диригент Пламен Джуров /2011 г./
04:10
Телетуризъм /п/
04:20
Китай на фокус Тайната на кулите от пръст /п/
04:45
Местно време /БНТ 2 София/п/
05:15
България днес информационен блок /п/

БНТ HD

07:00
Световен рали шампионат: Рали Швеция - обзорна програма
07:50
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /30 епизод/
08:15
Олимпийски хроники: Олимпийските игри по БНТ
08:40
Световна купа по биатлон, 10 км спринт /мъже/
10:00
Световно първенство по фигурно пързаляне за юноши и девойки, спортни двойки /волна програма/
11:30
Олимпийска история: Бялата лястовица документален филм за Евгения Раданова
12:00
Световна купа по ски-алпийски дисциплини, слалом /мъже/
14:10
Спортни новини
14:20
Аз съм…
14:30
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 500 м /мъже/
15:20
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Олимпийски спортисти на Русия - Германия - финал
17:30
Олимпийски хроники
17:55
Футбол: Милан - Арсенал - среща от осминафиналите на турнира “Лига Европа”
19:45
Обзор “Лига Европа”
20:15
Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /30 епизод/
20:40
Световно първенство по фигурно пързаляне за юноши и девойки, танцови двойки /волна програма/ пряко предаване от “Арена Армеец”
22:15
Тиха отрова игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Фред Олен Рей, в ролите: Люк Пери, Криста Алън, Том Беринджър и др. (14)
23:40
Футбол: Олимпик /Марсилия/ - Атлетик /Билбао/ - среща от осминафиналите на турнира “Лига Европа”
01:30
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Олимпийски спортисти на Русия - Германия - финал
03:40
Футбол: Милан - Арсенал - среща от осминафиналите на турнира “Лига Европа”
05:50
Зимни олимпийски игри: Шорттрек

БНТ World

06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
11:00
Зелената линейка
11:40
Гугулиада: Скучна приказка анимационен филм
11:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
12:00
По света и у нас
12:30
Референдум /п/
13:30
Фонд БНТ: “Знаци по пътя” Композиторът Константин Илиев
14:00
Денят започва с Култура /п/
15:45
Малки истории /п/
16:00
България днес информационен блок
17:30
Местно време /БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
18:15
Още от деня коментарно предаване
19:00
България от край до край 5 /8, последен филм/
19:30
Малки истории /п/
19:45
Сюрприз тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Еуфория музикален проект на “Йоцов Кларинет Секстет”
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
00:00
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
00:30
Още от деня коментарно предаване /п/
01:15
Местно време /БНТ 2 София/п/
01:45
България днес информационен блок /п/
03:15
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
03:25
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
03:55
Панорама с Бойко Василев /п/
04:55
Каменарчета научнопопулярен филм
05:05
Зелената линейка /п/
05:45
Малки истории /п/